title

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه هنوز سوش هندی کرونا در موارد ابتلا گزارش نشده است، مطرح کرد: حدود 40 درصد کادر درمان استان کرمان در بخش های مختلف به کرونا مبتلا شده اند که 100 نفر از آن ها به فرم های شدید بیماری مبتلا و بستری شده اند.

ادامه مطلب

تصویری تامل برانگیز از دستگیری یک نوجوان فلسطینی

ادامه مطلب

شما می‌توانید با تغییراتی در سبک زندگی‌تان و بهتر کردن آن، قلبتان را جوان‌تر از سن شناسنامه‌ای‌تان کنید.

ادامه مطلب

حجت‌الاسلام حسن شجاعی :اگر در واردات واکسن از سوی بخش خصوصی تخلفی صورت گیرد، مردم و یا بخش‌های مختلف بهداشت کشور می‌توانند به کمیسیون اصل 90 شکایت کنند.

ادامه مطلب

کمیسیون اصل 90 آماده دریافت شکایت والدین و خانواده‌ها از برگزاری آزمون‌های حضوری در مدارس است.

ادامه مطلب

بنا بر گزارش CDC از ابتدای اجرای واکسیناسیون تاکنون، ۵ هزار و ۸۰۰ مورد ابتلا به کرونا و ۷۴ مورد مرگ در میان افراد واکسن‌زده ثبت شده است.

ادامه مطلب

محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در مورد آزمون‌های حضوری و غیرحضوری دانش‌آموزان در شرایط کرونایی کشور و دغدغه والدین در این باره گفت:

ادامه مطلب

محققان دانشگاه کلمبیا واقع در آمریکا با استفاده از فناوری یادگیری ماشین، الگوریتم‌هایی را توسعه دادند که می‌تواند اختلالات شناختی خفیف و زوال عقل را از طریق تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به نحوه رانندگی شخص، تشخیص دهد.

ادامه مطلب

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از تولید ۳۰ میلیون دوز واکسن کرونای کوو ایران برکت تا پایان مرداد سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب

دانشمندان انگلیسی در تحقیقات خود کلیدی‌ترین علائم ابتلا به سرطان روده را کشف کردند.

ادامه مطلب

بسیاری از افراد عادت دارند که برای رفع تشنگی در وعده افطاری بلافاصله یکی‌دو لیوان آب یا نوشیدنی کاملا یخ بنوشند. بهتر است بدانید که نوشیدن آب یخ در وعده افطار می‌تواند با وارد کردن شوک حرارتی به سیستم گوارش باعث ایجاد مشکلاتی مانند گرفتگی‌های عضلانی در ناحیه شکم، ایجاد حس دل‌درد یا حتی ایجاد ریفلاکس شود.

ادامه مطلب

پزشکان نگران هستند که آیا ویروس کرونا ممکن است مانند آنفلوانزا باشد که هر ساله به واکسن جدیدی احتیاج دارد یا خیر، هم به این دلیل که این ویروس سریع جهش می‌کند و هم به دلیل اینکه ایمنی در اثر واکسن به سرعت از بین می‌رود.

ادامه مطلب

کسانی که دچار ترشح پشت حلق می شوند، غالبا با علائمی نظیر احساس وجود ترشحات مخاطی در قسمت پشتی حلق، تلاش برای بیرون راندن این ترشحات و همچنین سوزش و درد گلو رو به رو خواهند شد.

ادامه مطلب

یک فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی به بیان توضیحاتی در خصوص علائم آلرژی‌ فصل بهار و تفاوت آن‌ با کرونا پرداخت.

ادامه مطلب

شواهدی وجود دارد که اسیدهای چرب امگا ۳ موجود در روغن ماهی ممکن است از سلامت روان را حفظ کند. اما اینکه چگونه و از کجا باید در درمان یا پیشگیری از افسردگی جای بگیرند ، مشخص نیست.

ادامه مطلب
بینا اپتیک