title

علت شیوع آبله میمون مشخص شد.

ادامه مطلب

عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی تهران می‌گوید با نقش آفرینی بیمه‌ها می‌توان کاری کرد که ضمن حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، قیمت داروها نیز افزایش پیدا نکند.

ادامه مطلب

قرنطینه برای جلوگیری از انتشار کووید 19- چین

ادامه مطلب

نتایج مطالعه ملی محققان علوم پزشکی ایران نشان می دهد بر اساس دستورالعمل جدید تعیین فشار خون بالا، حدود ۱۱ میلیون ایرانی به این بیماری مبتلا هستند و با توجه به افزایش دو برابری مرگهای قلبی عروقی ناشی از فشار خون بالا طی سه دهه گذشته در کشور، اجرای این دستورالعمل موجب کاهش بار سنگین بیماری فشار خون بالا برای نظام سلامت خواهد شد.

ادامه مطلب

شکار یک ماهی در آب‌های اسکاتلند توسط عقاب.

ادامه مطلب

کم خوابی تاثیرات زیادی روی سلامت بدن دارد که یکی از عضوهای تحت تاثیر کم خوابی چشم ها هستند.

ادامه مطلب

طبق تحقیقات اخیر محققان می گویند برگ آناناس می تواند چربی های بد را از بین ببرد.

ادامه مطلب

جانورشناسان اخیراً گونه‌ای جدید از یک مار را در کشور پاراگوئه کشف کردند که تاکنون برای علم ناشناخته بود. گونه جدید مار متعلق به جنس Phalotris است که دارای ۱۵ گونه نیمه زیرزمینی است.

ادامه مطلب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره روز جمعه مورخ 30/2/1401 مراسم روز روان شناس و مشاوره با حضور دانشجویان،روان شناسان و مشاوران،مسئولین و رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره در ساری در محل دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

ادامه مطلب

یک بابون چهار هفته ای با مادرش در باغ وحش

ادامه مطلب

مخملک در واقع بیماری نگران کننده ای نیست و بیشتر کودکان را درگیر می کند که با مصرف آنتی بیوتیک مهار می شود.

ادامه مطلب

تصویری از اولین لحظات بعد از شهادت سرهنگ حسن صیاد خدایی و حضور خانواده شهید؛ یک منبع آگاه گفت حوالی ساعت ۱۶ امروز یکی از مدافعان حرم در یکی از کوچه‌های فرعی خیابان مجاهدین اسلام تهران به دست دونفرموتورسوار با شلیک ۵ گلوله ترور شد و به شهادت رسید. این ترور در نزدیک منزل این شهید و در هنگامی که وی قصد ورود به منزل خود را داشته به وقوع پیوسته است. ضاربین تحت تعقیب نیروهای امنیتی هستند.

ادامه مطلب

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به انتشار شایعه‌ای در فضای مجازی مبنی بر شناسایی بیمار مبتلا به آبله میمونی در شهرستان لار گفت: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد این موضوع صحت ندارد.

ادامه مطلب

اهدای عضو در واقع نجات جان چندین انسان دیگر می باشد که بهانه روز جهانی اهدای عضو در ادامه نکاتی برای شما بازگو کرده ایم.

ادامه مطلب

میخچه تحت تاثیر عوامل مختلفی می تواند بروز دهد که استفاده از موادی مانند سرکه سیب، روغن کرچک و... می توان آن را درمان کرد.

ادامه مطلب
اینستاگرام بهداشت نیوز