اصرار عجیب ایوانکا ترامپ به کمتر استفاده کردن از ماسک. پدرش هم همین اصرار را دارد.

ادامه مطلب

تیم امدادگران آلمان برای کمک به لبنان به بیروت رسیدند.

ادامه مطلب

قبرس، به عنوان محل تولید پنیر هالومی رای به مسدود شدن تجارت میان اروپا و کانادا داد، چرا که کپی کاری از این نوع پنیر زیاد شده و بنابراین درخواست داده تا محافظت بیشتری از مالکیت معنوی تولید این نوع پنیر توسط کانادا انجام شود. سرویس عکس و فیلم فردا: قبرس، به عنوان محل تولید پنیر هالومی رای به مسدود شدن تجارت میان اروپا و کانادا داد، چرا که کپی کاری از این نوع پنیر زیاد شده و بنابراین درخواست داده تا محافظت بیشتری از مالکیت معنوی تولید این نوع پنیر توسط کانادا انجام شود.

ادامه مطلب

در این خبر ماجرای آقازادگی احسان علیخانی را می خوانید.

ادامه مطلب

هواداران آمیتا باچان بازیگر سرشناس بالیود، خالکوبی خود را نشان می دهند. آنها به بهبودی سریع وی از کرونا امیدوارهستند. عکس: Dibyangshu Sarkar / AFP

ادامه مطلب

معماهای منطقی برای افراد در هر سنی که باشند مناسب است زیرا این نوع معماها به ذهن ما فرصت می دهند تا کمی ورزش کند و از رخوت و کسالت در بیاید.

ادامه مطلب

قارچ، یکی از خوراکی‌های خانواده سبزیجات است که ویژگی های تغذیه ای بالایی دارد و جای خالی آن در سبد غذایی ایرانی ها دیده می شود. فراوانی ویتامین ها و مواد معدنی در قارچ از آن یک مولتی ویتامین طبیعی ساخته است.

ادامه مطلب

کاهش چربی خون: افزایش چربی خون از جمله بیماریهای مزمن است که به دلیل اختلالات متابولیسمی ناشی از عوامل متعدد ایجاد می شود. با اینکه داروهای کاهنده چربی خون در دسترس هستند هنوز این بیماری یکی از عوامل مهم در تشدید بیماریهای قلبی – عروقی در بیماران مبتلا به دیابت، فشارخون بالا و بیماران قلبی و عروقی می باشد.

ادامه مطلب

پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اینکه تا امروز ۴ شهید خدمت و ۱۹۰۰مبتلای بهبودیافته در همکاران اورژانس داشتیم، ادامه داد: بیماران کرونایی بیشتر با علائم گوارشی و تنفسی با اورژانس تماس می گیرند.

ادامه مطلب

مراسم رونمایی از کراس اوور SP۱۰۰ سایپا با حضور رئیس دفتر رئیس جمهوری برگزار شد.

ادامه مطلب

پوست اطراف چشم ها یکی از قسمت هایی است که بیشتر علائم پیری را نشان می دهد. در این مقاله به بررسی روش های رفع چروک، تیرگی و پف دور چشم می پردازیم.

ادامه مطلب

اگر فیزیوتراپی و داروهای ضد درد، درد ناشی از استئوآرتریت زانو را از بین نبرند، پزشک ممکن است تزریق ژل را به طور مستقیم به مفصل آرتروزی توصیه کند.

ادامه مطلب

راه‌های زیادی وجود دارند که افراد می‌توانند با استفاده از آنها، پیش از مراجعه به پزشک و در شرایط غیراضطراری میزان سلامت خود را تست بزنند که در این مطلب تست‌های ۳۰ ثانیه را به شما معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کند تا بفهمید بدن سالمی دارید یا خیر.

ادامه مطلب

بیماری‌های قلبی غالباً با علائم متفاوتی خود را نشان می‌دهد و توجه به برخی نشانه‌های جسمی می‌تواند در پیشگیری از حمله‌های قلبی مؤثر باشد.

ادامه مطلب

اگر در دوران آمادگی برای آزمون‌ها یا کنکور، خودتان یا یکی از اطرافیانتان با استرس دست‌وپنجه نرم می‌کند، در این مطلب مواردی را آورده‌ایم که شاید بخواهید آن‌ها را به خاطر بسپارید.

ادامه مطلب