تصویری قدیمی از سخنرانی دکتر محمد جواد ظریف در تظاهرات دانشجویی حمایت از فلسطین دهه ی ۱۹۷۰ در آمریکا

ادامه مطلب

سر درد جزء یکی از شایع ترین عارضه های بدنی است که معمولاً هر فردی در طول زندگی خود حداقل یکبار به آن مبتلا می شود. این درد می تواند سبب تحمیل هزینه های فراوان به دستگاه های دولتی شود.

ادامه مطلب

در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی صبح امروز پنجشنبه (۱ آبان) یگان اسب سواران ناجا محدوده میدان ونک تا بوستان ملت را رژه رفتند. در این رژه یگان اسب سواران با حضور در بیمارستان، ولی عصر عج از تلاش‌های کادر درمانی مبارزه با کرونا نیز تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب

غذایی که می خورید نقش مهمی در سلامت قلب شما دارد. برخی از غذاها می توانند باعث تجمع پلاک در رگ های شما و باعث تصلب شرایین شوند و به طور بالقوه منجر به کلسترول بالا یا مشکلات جدی قلبی شوند.

ادامه مطلب

عکسی که از یک قبر در گورستان های اطراف سیاهکل گرفته شده است:

ادامه مطلب

اگر مصادیق شارلاتانیزم در طب سنتی وجود دارد که دارد باید اذعان نمود که پدیده شوم شارلاتانیزم در طب مدرن هم وجود دارد اما هرگز نمیتوان بواسطه وجود شارلاتان‌هائی که در حوزه طب مدرن وجود دارد توانائی‌ها و خدمات طب مدرن را حتی زیر سئوال برد و ایضا در طب سنتی نیز چنین است.

ادامه مطلب

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۵۰ هزار و ۷۵۷ نفر رسید، گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۰۴ بیمار کرونا جان باختند.

ادامه مطلب

در پروسه غربالگری سن مادر، احتمال وجود بیماری های ژنتیکی مادر، پدر، و اعضای نزدیک خانواده اهمیت دارد. و به دلیل اینکه در سن زیر ۲۰ سال و بالای ۳۵ سال توصیه به بارداری نمی‌شود، بنابراین در این بازه ۱۵ ساله نباید استرس ناشی از غربالگری به مادر وارد گردد. در نتیجه مادر باید تمام این احتمالات را در کنار هم قرار داده و نهایتا خود مادر تصمیم گیرنده ی نهایی برای انجام غربالگری است.

ادامه مطلب

​​​​​​​ فروش محصولات مکمل های غذایی و دارویی در پلتفرم‌های آنلاین و فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ کشور ممنوع است. این ممنوعیت قانونی برای داروهایی که نیاز به نسخه دارند قابل فهم است اما برای مکمل‌های غذایی و دارویی که نیازی به نسخه پزشک ندارند منطقی ندارد.

ادامه مطلب

سازمان فضای مجازی «سراج» در راستای انجام رسالت خود برای تربیت و آموزش نیروی متعهد و متخصص رسانه‌ای، اقدام به برگزاری دوره تربیت خبرنگاری شهید «هادی باغبان» (تربیت رسانه‌ای نواندیش و جوان) با استفاده از روش‌های نوین آموزشی کرده است.

ادامه مطلب

خمیردندان های امروزی دارای ترکیبات شیمیایی و مصنوعی متعددی هستند و معمولا موجب طعم ناخوشایندی در دهان می شوند و بعد از استفاده هم ممکن است دهان را بد طعم کنند.

ادامه مطلب

در این روزهایی که دست و پنجه نرم کردن با ویروس جنجالی قرن یعنی کووید ۱۹ به اصلی ترین دغدغه مردم جهان تبدیل شده است، ماسک از اجزای جدایی ناپذیر زندگی روزمره به شمار می رود.

ادامه مطلب

مدافعان آسمان : رزمایش پدافند هوایی در ایران

ادامه مطلب

واکسن آنفلوانزا عوارض جانبی خفیفی می‌تواند ایجاد کند؛ اما قطعا عوارض آن به سختی و خطرناکی خود بیماری آنفولانزا نیست.

ادامه مطلب

نامش سربرج است اما همه آن را به جیغ می‌شناسند. جنگلی که طنین جیغ و فریادهای شبانه آن، ترس بر دل و جان هر رهگذری می‌اندازد.

ادامه مطلب