title

این گیاه یک حالت دهنده طبیعی است.همچنین چای سبز به خاطر مواد مغذی فراوانی که دارد، موجب تقویت در رشد موها شده و تغذیه موها را بهبود می بخشد.

ادامه مطلب

وزیر بهداشت از چهارمحال و بختیاری به عنوان یکی از استان‌های پیشرو در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم یاد کرد و اقدامات انجام شده برای توسعه زیرساخت‌ها و فراهم کردن امکانات حوزه سلامت را در این استان مناسب ارزیابی کرد.  

ادامه مطلب

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به لزوم تشکیل پرونده سلامت برای هر ایرانی، اجرای طرح سلامت بخش در بوشهر، کردستان و خراسان جنوبی و رایگان شدن خدمات بستری در صورت مراجعه از مسیر نظام ارجاع در این سه استان را موفقیت آمیز خواند.  

ادامه مطلب

براساس داده‌های به‌روز شده در «جدول جهانی ورلداُمتر»، بیماری کووید-۱۹ (ناشی از کروناویروس) طی شبانه روز گذشته جان ۱۸ بیمار را در کل کشورهایی که آمار رسمی ارائه می‌دهند، گرفته و ۲۶ هزار و ۳۳۲ ابتلای جدید نیز در همین بازه زمانی ثبت شده است.

ادامه مطلب

ساختار کبد به دلیل اینکه از انواع مختلفی از سلول‌ها تشکیل شده، ممکن است تومورهای مختلفی را در خود رشد دهد که برخی از آنها خوش‌خیم و غیرسرطانی و برخی دیگر سرطانی هستند و می‌توانند به بخش‌های دیگر بدن هم سرایت کنند. نکته قابل توجه این است که به سالم‌ترین شکل زندگی کنید و از عواملی که شما را در معرض ابتلا به سرطان کبد قرار می‌دهند، دور بمانید.  

ادامه مطلب

آب برای تمام عملکردهای بدن ضروری است؛ آب به بدن کمک می‌کند تا از مواد زائد را از طریق ادرار دفع کند، دمای طبیعی را از طریق تعریق حفظ کند و حتی از مغز محافظت کند.

ادامه مطلب

سومین جلسه کمیته کنترل عفونت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، با حضور مدیران بخش های مختلف این مرکز برگزار شد.

ادامه مطلب

تحقیقات جدید نشان می دهد که حمله قلبی یک خبر بد برای مغز است و احتمال زوال ذهنی را در سال های آینده افزایش می دهد.

ادامه مطلب

محققان می گویند بروز نزدیک بینی در کودکی ممکن است نشانه ای از خطر بالاتر ابتلا به نزدیک بینی بالا در سنین بالاتر باشد.

ادامه مطلب

۱۴ خرداد، سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۸ خورشیدی می باشد.

ادامه مطلب

آیین نمک ریزان اطعام رضوی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

ادامه مطلب

متخصص زنان و زایمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با اشاره به عوارض انسداد یا بسته شدن و حرکت نامناسب لوله‌های رحمی، نازایی و حاملگی خارج رحم را از جمله پیامدهای این عارضه عنوان کرد.

ادامه مطلب

دانشمندان سلول‌های معده انسان را به بافت‌هایی تغییر داده ‌اند که در پاسخ به افزایش سطح قند خون، انسولین آزاد می ‌کنند و این موفقیت روشی موثر برای مدیریت بیماری‌هایی مانند دیابت نوع ۱ است.

ادامه مطلب

برای اولین بار در جهان، دانشمندان از ۲۴ کشور، دی ان ای بیش از ۲۳۳ گونه نخستی‌های مختلف را نقشه‌ برداری کردند که بیش از چهار برابر داده‌های ژنتیکی موجود است و بینش ‌های جدید مهمی را در مورد جهش‌های ژنتیکی بیماری‌زا در انسان ارائه می ‌دهد.

ادامه مطلب

تیمی از باستان شناسان چینی در کاوش های جدید خود ، ویرانه های روستایی با قدمت بیش از ۳ هزار  سال را در استان هبی واقع در در شمال چین پیدا کرده اند. در این روستا علاوه بر بقایای معماری، آثار و سفالینه های باستانی و اشیا متعدد و ارزشمندی نیز شناسایی شده است.

ادامه مطلب