یکی از گیاهان خوراکی بسیار معطر که برای طعم دهی به انواع غذا مورد استفاده قرار می‌گیرد، آویشن است. آیا فارغ از عطر و طعم بی‌نظیر این گیاه خوراکی از فواید و مزایایش هم با خبر هستید؟

ادامه مطلب

تغییرات کوچکی در کلام و بیانتان می‌تواند به شما کمک کند وزن کم کنید، بر استرس‌تان غلبه کنید و به روابط تان رنگ و بوی بهتری بدهید. با ما باشید تا در ادامه نکاتی را به شما بگوییم که بتوانید کلام‌تان را در جهت یک سبک زندگی بهتر تقویت کنید.

ادامه مطلب

عدم آشنایی با روش صحیح دویدن می‌تواند باعث آسیب دیدگی شود. برای صحیح دویدن باید به سر، شانه‌ها، نیم‌تنه، کمر، باسن، ساق پا، بازوها، دست‌ها و پا‌ها توجه کنیم.

ادامه مطلب

تخم شربتی دارای مقدار فراوانی پروتئین، آهن، پتاسیم و کلسیم است و یک ماده معدنی به نام بورون در تخم شربتی باعث انتقال کلسیم به استخوان‌ها می‌شود.

ادامه مطلب

برخی از میوه‌ها به خاطر داشتن چربی می‌توانند نقش مهمی در رژیم افرادی داشته باشد که می‌خواهند چاق شوند داشته باشند.

ادامه مطلب

پرستو صالحی به دادگاه فرهنگ و رسانه احضار شد!

ادامه مطلب

مراقب تفکرتان و آنچه در ذهن می‌پرورانید باشید، زیرا هر اندیشه‌ای که مانع موفقیت در انجام کاری شود، منفی بافی نام دارد.

ادامه مطلب

این روز‌ها که بیش‌تر شهر‌های ایران گرم‌ترین روز‌های خود را تجربه می‌کنند با رفتن به نقطه‌ای زیبا و خنک می‌توان از تعطیلات لذت برد.

ادامه مطلب

تابستان با کلاس‌های آموزشی در مساجد و سایر نهادهای فرهنگی از راه رسید. یکی از این کلاس‌ها، آموزش مداحی است و خیلی از نوجوانانی که پا به این کلاس‌ها می‌گذارند، سودای شهرت دارند. آن‌ها می‌خواهند مثل افرادی چون «جواد مقدم»، به یک سلبریتی تمام عیار تبدیل شوند.

ادامه مطلب

بهترین شرایط نگهداری عسل را بررسی می کنیم . با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دیابت یک بیماری است که بر روی سطح قند خون تاثیر می‌گذارد. برای درمان دیابت راه حل‌های درمانی متنوعی ذکر شده است. دانستن اینکه چه پزشکان و متخصصینی به درمان این اختلال می‌پردازند می‌تواند روند درمان را برای مبتلایان آسان‌تر کند. و بار استرسی که بیماران مبتلا به دیابت بر دوش می‌کشد را سبک‌تر کند. اگر جزء آن دسته از بیمارانی هستید که از دیابت رنج می‌برید با ما همراه باشید تا درباره متخصص دیابت اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

ادامه مطلب

یک روانشناس گفت: سیگار کشیدن فرزندان از جمله نگرانی‌های شایع والدین است که باید با استفاده از راهکارهایی مناسب با آن مقابله کنند.

ادامه مطلب

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران مسیر رودهایی که شهر تهران را تحت‌تاثیر سیلاب قرار می‌دهد، تشریح کرد.

ادامه مطلب

با توجه به اینکه قسمت اعظم کشور ما گرمسیر بوده و امسال نیز گرما بیشتر شده است، بهترین کار برای مقابله با گرمازدگی نوشیدن مایعات فراوان به خصوص آب است به شکلی که افراد احساس تشنگی نداشته باشند، در مواقعی که احساس گرما و یا تشنگی داریم بهتر است که در معرض تابش مستقیم آفتاب نباشیم و هرچه این زمان کوتاه‌تر باشد بهتر است.

ادامه مطلب

اگر آب یخ شما را در جوانی بیمار نکند در میانسالی گریبانتان را خواهد گرفت.

ادامه مطلب