آتش زدن پرچم برافراشته آمریکا توسط یک معترض آمریکایی

ادامه مطلب

معترضان آمریکایی پشت حصار امنیتی کاخ سفید

ادامه مطلب

دیاباته در گرمای حدود ۴۰ درجه تهران با لگ و یک بادگیر با استقلال تمرین کرد که این لباس‌ها که مناسب فصل پاییز و زمستان است باعث تعجب بازیکنان استقلال هم شد.شاید یکی از دلایلی که دیاباته با چنین لباس‌هایی در محل تمرین استقلال حاضر شد این باشد که او قصد دارد با گرم نگه داشتن بدنش بیشتر عرق کند تا زودتر وزنش را به میزان مناسب برساند.

ادامه مطلب

ثبت دو تصویر توسط یک عکاس در افغانستان و آمریکا به فاصله 10 سال

ادامه مطلب

حامد حجتی فعال رسانه ای قم با انتشار این عکس قدیمی از ایستگاه صلواتی بمناسبت رحلت امام خمینی(ره) که سیدجواد رضویان نیز در آن دیده می شود ، اینگونه نوشت:

ادامه مطلب

جمجمه و پوست سر دارای عروق خونی ریز و زیادی هستند که نزدیک به سطح قرار گرفته‌اند. به همین دلیل هرگونه زخم در ‏جمجمه ممکن است باعث خونریزی شدید شده و وضع را بدتر از آن‌چه هست، نشان دهد.

ادامه مطلب

گروهی از محققان چینی با آزمایش روی موش‌ها دریافتند قرار گرفتن مستمر در معرض تابش نور آبی در طول شب می‌تواند منجر به بروز عوارض افسردگی شود.

ادامه مطلب

با وجود این که تعداد مبتلاها دوباره مثل دوران اوج کرونا شده‌ است!

ادامه مطلب

از میان چند خانه‌ای که امام خمینی (ره) در دوران اقامتشان در قم، اجاره یا خریداری کردند، آخرین خانه ایشان که در محله یخچال قاضی قم واقع است، شهرت دارد و امام راحل تا آخرین روزهایی که در قم حضور داشتند در همین خانه زندگی می‌کردند که خشت خشت آن، نگاه پر از آرزوی مردی را قاب گرفته که جز برای خدای زندگی نکرد.

ادامه مطلب

مطالعات نشان می‌دهد، استفاده گسترده از حشره‌کش ها سبب به وجود آمدن مشکلات عصبی در انسان می‌شود.

ادامه مطلب

تحقیق جدید نشان می دهد در صورت تداوم تعطیلی مدارس به خاطر شیوع ویروس کرونا، روند چاقی کودکان افزایش بیشتری خواهد داشت.

ادامه مطلب

نتایج یک مطالعه بزرگ نشان می دهد سن، جنسیت مرد، چاقی و بیماری های زمینه ای از فاکتورهای پرخطر اصلی شدت بیماری کووید۱۹ یا مرگ ناشی از آن است.

ادامه مطلب

نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد، می‌توان با استفاده از یک روش ساده به راحتی با کرونا مقابله کرد.

ادامه مطلب

حضور مردم در طبیعت با فرا رسیدن تعطیلات افزایش پیدا می کند و همین مسئله، حوادثی مانند گم شدن در کوهستان و سقوط از ارتفاعات را به همراه دارد. به دلیل کمبود آموزش مردم در هنگام حوادث طبیعی نمی دانند باید چگونه خود را نجات داده و از حوادث خطرناک تر جلوگیری کنند. اما به واقع هنگام گم شدن در کوهستان چه باید کرد؟ همان گونه که در زمان زلزله بسیاری به جای پناه گرفتن فرار را بر قرار ترجیح می دهند در حوادثی مانند گم شدن در طبیعت به ویژه کوهستان نمی دانند باید چه کارهایی را انجام دهند تا راحت تر نجات پیدا کنند.

ادامه مطلب

بدمزه بودن و تلخی دهان اول صبح دلایل مختلفی مانند عدم رعایت بهداشت دهان و دندان، مشکلات کبدی و سینوزیت را شامل می‌شود که با چند ترفند ساده می‌توان آن را درمان کرد.

ادامه مطلب