title

کیک تولد هفتادویک سالگی نارندا مودی نخست وزیر هند در شهر احمدآباد

ادامه مطلب

ضدعفونی ایستگاه قطار یانگژو شرقی در یانگژ، چین.

ادامه مطلب

مجسمه های کوه نمرود در در شهرستان کاحتا، استان آدی‌یامان در جنوب شرقی ترکیه.

ادامه مطلب

مولوی بشیراحمد رستم‌زی، سرپرست ریاست تربیت بدنی دولت طالبان با مسئولان و ورزشکاران فدراسیون‌های اتلتیک، مشت‌زنی و پارالمپیک دیدار کرد. رستم‌زی در این دیدار به مسئولان و ورزشکاران فدراسیون‌ها، لباس‌های سفیدی که پرچم طالبان بر آن نقش بسته است هدیه داد.

ادامه مطلب

چادر زدن افغانستانی‌های مهاجرت کرده به فرانسه در پارکی در حومه پاریس

ادامه مطلب

مقامات ترکیه برای جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی از افغانستان به ساخت دیوار مدولار در مرز با ایران ادامه می دهند، بیش از ۲۲۰ کیلومتر در حال حاضر ساخته شده است.

ادامه مطلب

میزان بالای پتاسیم موجود در عناب، نقش مهم در کنترل ماهیچه‌ها و توانایی ایجاد آرامش در زمان خواب، ایفا می‌کند.

ادامه مطلب

با ظهور سویه جهش‌ یافته دلتا که یکی از جهش‌های پرقدرت به‌ویژه از حیث سرعت انتقال محسوب می‌شود، گمانه‌زنی‌ها در ارتباط با تشخیص، علائم و درمان کووید 19 تحت‌تأثیر گونه دلتا، در شبکه‌های خبری شدت گرفت.

ادامه مطلب

فنلاند از اولین مورد ابتلا به سویه "مو" کروناویروس در این کشور خبر داد که با احتساب این کشور، آمار تعداد کشورهایی که این سویه در آن ها دیده شده به ۴۰ رسیده است.

ادامه مطلب

نوشیدن یک لیوان آب گرم هر روز صبح با معده خالی برای مبارزه با یبوست توصیه می‌شود.

ادامه مطلب

اضافه کردن نمک به آب حمام میتواند به شما یک حمام واقعا آرامش بخش بدهد.

ادامه مطلب

تجمع تعدادی از حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا در مقابل ساختمان کنگره آمریکا در میان تدابیر شدید امنیتی پلیس و نیروهای نظامی برگزار شد. این اولین راهپیمایی موسوم به "عدالت خواهی برای ششم ژانویه" از زمان حمله گروهی از هواداران دونالد ترامپ رییس جمهوری پیشین آمریکا به ساختمان کنگره است.

ادامه مطلب

مراسم معارفه علی باقری معاون سیاسی، مهدی صفری معاون دیپلماسی اقتصادی و محمد فتحعلی معاون مالی وزارت خارجه ظهر امروز یکشنبه ۲۸شهریورماه۱۴۰۰ با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در تالار وزارت خارجه برگزار شد.

ادامه مطلب

جرم درون کتری و سماور همیشه یکی از معضلات تمام خانم های خانه دار است. اما برای از بین بردن این جرم ها و جلوگیری از تشکیل آنها راه و روش های خانگی وجود دارد که بهتر است با آنها آشنا شوید

ادامه مطلب

روغن مایع بدتراست یا روغن جامد سوالی است که این روزها برای خانه داران و کسانی که با آَپزی سرو کار دارند به وجود می آید.

ادامه مطلب
اینستاگرام بهداشت نیوز