عملیات ضدعفونی معابر مناطق "۱۴ و ۱۵"تهران صبح امروز (۱۱ فروردین) توسط ۷ دستگاه جدید مکانیزه آتش نشانی انجام شد.

ادامه مطلب

برخی نظامیان لبنان برای تشکر از زحمات پزشکان و پرستاران این کشور مقابل بیمارستان به کادر درمانی سلام نظامی دادند.

ادامه مطلب

در حالی ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرد که توجه به جنبه‌های مختلف از جمله توصیه‌های پزشکی، شناخت ویروس، بالا بردن آگاهی و اطلاعات و ... می‌تواند در جلوگیری از شیوع آن مفید باشد. به همین دلیل در اینستاگرام کمپین کرونا_را_به_ایران_آوردیم، ایجاد شد تا هر کدام از کاربران به نوبه خود در این راه سهمی را ایفا کنند.

ادامه مطلب

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی کم سابقه ۶۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان فارس خبر داد و بیان داشت: با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی مبتلایان در این استان به ۷۸۰ نفر رسیده است.

ادامه مطلب

رئیس بخش پزشکی و بیولوژیکی آکادمی علوم روسیه از ساخت سه دارو جدید در این کشور برای درمان بیماران کرونایی خبر داد.

ادامه مطلب

با رعایت نکات بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بهداشت جهانی از سلامت خود و دیگران محافظت کنید.

ادامه مطلب

با رعایت نکات بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بهداشت جهانی از سلامت خود و دیگران محافظت کنید.

ادامه مطلب

فرودگاه بین المللی کیش در جزیره کیش در غرب استان هرمزگان واقع شده است. این فرودگاه دارای دو باند پرواز استاندارد است که طول هر یک از این باندها 3360 متر است و توانایی پذیرش انواع هواپیماهای غول پیکر را دارد.

ادامه مطلب

همه ی ما مقادیری از اضطراب و نگرانی را در زندگی خود تجربه می کنیم، اما اختلالات اضطرابی چنان فشار زیادی وارد می کنند که ممکن است روی زندگی روزمره ی ما تأثیر بگذارند.

ادامه مطلب

برنامه غذایی هر فرد در هر دهه زندگی متفاوت است زیرا نیاز بدن تغییر خواهد کرد.

ادامه مطلب

تهران- ایرنا- رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تاکنون ۴۱۴۹۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، ۲۷۵۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۳۹۱۱ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

ادامه مطلب

با شیوع ویروس کرونا حساسیت‌هایی برای خرید اقلام غذایی و نحوه استفاده آن‌ها به وجود آمده است، به شکلی‌که بیشتر افراد اقلام خوراکی خریداری شده را پیش از مصرف شسته و یا ضد عفونی می‌کنند اما بهترین روش برای ضد عفونی کردن میوه و خشکبار چیست؟

ادامه مطلب

درصد مرگ و میر کرونا در کردستان ۱۲.۶۲ درصد به ازای هر بیمار مثبت است در حالیکه این میزان در کشور ۶.۸ درصد است البته یکی از دلایل این مساله به پنهان کاری بیماری از سوی برخی و نمونه برداری از بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها بر می‌گردد.

ادامه مطلب

پلاکارد مرد انگلیسی در خیابان های لندن که روی آن نوشته شده است: این ویروس خشم خداوند است!

ادامه مطلب

همزمان با بسیج عمومی دستگاه ها و نهادها برای مبارزه با ویروس کرونا و به منظور تجلیل از تلاش پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور که به عنوان مدافعان جان بر کف سلامت در خط مقدم مواجهه و مبارزه با ویروس کرونا بار سنگینی را بر دوش دارند، برج آزادی شامگاه یکشنبه ۱۰ فروردین سفیدپوش شد.

ادامه مطلب