title

محمد جواد ظریف همراه پزشکیان در مواجهه با انتقادهای مداوم کارشناس برنامه صداوسیما از برجام خنده ای زیرکانه بر چهره خود زد.

ادامه مطلب

تصویری از استایل مجید تخت‌روانچی (عضو تیم مشاوران مسعود پزشکیان) قبل از حضور در میزگرد سیاسی صداوسیما، سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

ادامه مطلب

کیم جونگ در گفتگو با پوتین اظهار داشت که مناسبات روسیه و کره شمالی در حال ورود به دوره جدیدی از شکوفایی است.

ادامه مطلب

تصاویری از حضور چهره‌های سیاسی در مراسم یادبود والده حقانیان مشاهده می‌کنید.

ادامه مطلب

مسعود پزشکیان، ظریف و همراهان وی در ادامه سفر خود به اصفهان پس از حضور در گلزار شهدا به پل خواجو رفته و در جمع حامیان خود قرار گرفتند.

ادامه مطلب

متخصص طب اورژانس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به گرمای هوا و شیوع گرمازدگی، توصیه‌هایی برای مقابله با این عارضه مطرح کرد.

ادامه مطلب

دانشیار بیماری‌های عفونی و گرمسیری دانشگاه با بیان اینکه پشه آئدس(Aedes )عامل اصلی انتقال ویروس بیماری دنگی به انسان است، تب ناگهانی شدید،تهوع و استفراغ، سردرد، کاهش اشتها، ضایعات پوستی و درد شکم را از مهمترین علائم اولیه این بیماری عنوان کرد.

ادامه مطلب

رییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با اشاره به اثرات مخرب مصرف دخانیات بر سلامتی انسان، محصولات دخانی نوپدید نظیر سیگار و قلیان الکترونیکی، ویپ و محصولات گرم کننده سیگار بدون دود را به علت وجود نیکوتین در آنها، "بسیار اعتیاد آور" عنوان کرد.

ادامه مطلب

عملیات آغاز شست و شو و تنظیف گنبد مطهر امام رضا علیه‌السلام توسط خدمه آن حضرت به مناسبت ایام عید بزرگ غدیر خم انجام شد.

ادامه مطلب

وضعیت عجیب و آب‌گرفتگی شدید ورزشگاه زیگنال ایدونا پارک آلمان در دیدار ترکیه و گرجستان توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب

حواشی حضور سعید جلیلی در گردهمایی فرهنگیان و دانشجو معلمان

ادامه مطلب

اختلال  پانیک یا هول و  هراس، یکی از انواع اختلالات اضطرابی است که به دلیل شدت استرسی که به فرد مبتلا وارد می کند، اهمیت فراوانی در حوزه روانپزشکی دارد.

ادامه مطلب

دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم هر روز با یک سری تنش و فشارهای عصبی همراه است که در بسیاری از موارد، مواجه شدن با این شرایط سخت و استرس‌زا، موجب بروز اختلال‌های عصبی و روانی مختلفی می‌شود که برای کم کردن استرس و اضطراب دست به یک سری رفتارهایی زده می شود که تدوام و ادامه دار شدن آن ها می‌تواند منجر به بروز مشکلات متعددی شود. تنش و فشارهای عصبی تنها مختص بزرگسالان نیست، بلکه کودکان هم شامل می شود که یکی از این اختلالات ناخن جویدن است.

ادامه مطلب

پایین‌بودن ضربان قلب یا برادی‌کاردی زمانی رخ می‌دهد که قلب به‌کندی می‌تپد. برای بیشتر افراد کمتر از ۶۰ تپش در دقیقه، ضربان قلب پایین محسوب می‌شود. البته پایین‌بودن ضربان قلب در خواب یا برای افرادی که از فیتنس خوبی برخوردارند طبیعی است. اگر ضربان قلب به پایین‌تر از ۴۰ تپش در دقیقه برید، وضعیت خطرناکی برای فرد ایجاد می‌شود.

ادامه مطلب

بیماری‌های مرتبط با گرما می‌توانند بر هر کسی اثر بگذارند، در هر سن یا وضعیتی از سلامت. اما برای افرادی که دچار بیماری‌های مزمن هستند؛ مانند بیماری قلبی یا کسانی که چاق‌اند، گرما می‌تواند مشکل‌سازتر باشد. این افزایش ریسک هم به فاکتورهای فیزیولوژیکی مربوط است و هم به یک سری از داروها.

ادامه مطلب
چاپ آبان
اینستاگرام بهداشت نیوز