بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که تأثیر انجام تمرینات هوازی بر سیستم شناختی بدن مشابه با مصرف قهوه است.

ادامه مطلب

معضل خیلی از افرادی است که در روند لاغر شدن هستند یا لاغر شده اند ولی چربی های این قسمت هنوز پابرجاست. اگر شما هم مشکل آب کردن پهلوهای تان را دارید مطلب زیر را مطالعه و از تمرین هایش البته به صورت مستمر استفاده کنید

ادامه مطلب

تاثیر ورزش بر سلامتی و شادابی برای کسی پوشیده نیست و ورزش موجب سلامت روان ، ظاهر و اسکلت قوی، سم زدایی بدن، تمرکز خوب، پیشگیری از بیماری‌های سخت، افزایش نشاط و بهبود روحیه می گردد.

ادامه مطلب

امکان نداره استرس و تنش، تا حالا گریبان‌گیر کسی نشده باشه. امان از وقتی‌که استرس و اضطراب، شدید بشه؛ اون‌وقت بی‌قراری، تپش قلب و فشار جسمی و روحی حالمون رو دگرگون می‌کنه.

ادامه مطلب

مطالعه جدید نشان می دهد سالمندان بعد از شش ماه ورزش هوازی در تست های فکری و حافظه عملکرد بسیار بهتری داشتند.

ادامه مطلب

در این روزها که کماکان به خاطر شیوع ویروس کرونا نمی‌توانیم به باشگاه ورزشی برویم، بهترین کار برای رسیدن به تناسب اندام و دور نشدن از وزن و تناسب ایده‌آل، آوردن باشگاه ورزشی به منزل است.

ادامه مطلب

درد سیاتیک یک درد شدید است که از ناحیه لگن به سمت ران و ساق پا تیر می‌کشد.

ادامه مطلب

در حالی که فعالیت بدنی خیلی از ما به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا محدود شده، مهم است که همه‌ گروه‌های سنی با هر توانمندی تا حد امکان فعالیت بدنی داشته باشند.

ادامه مطلب

در شرایط اپیدمی کرونا و قرنطینه خانگی برای تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت ریه ها، نباید ورزش کردن را فراموش کرد.

ادامه مطلب

روزه‌داری بسیاری از ما با بی‌تحرکی همراه است. افطار هم آنقدر دیر هست که بعد از خوردن و نوشیدن، رمقی برای ورزش نداشته باشیم. پس این بدان معناست که باید یک ماه از سال را بی‌تحرک بگذرانیم؟ یا می‌توانیم ورزش کنیم و جوری بخوریم که به بدنمان کمک کنیم؟

ادامه مطلب

مطالعات محققان آکادمی عصب‌شناسی آمریکا نشان می‌دهد انجام یوگا به طور منظم در کنار دارو در بیمارن مبتلا به میگرن، شدت و دفعات حمله میگرنی را کاهش می‌دهد.

ادامه مطلب

بررسی محققان نشان می‌دهد ورزش سنگین و شدید به مدت یک تا سه ساعت در هفته خطر ابتلا به آرتروز را تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.

ادامه مطلب

سلفی سردار آزمون با هواداران تیم ملی فوتبال ایران در میان ۱۰ عکس برتر جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ قرار گرفت.

ادامه مطلب

در دوران همه‌گیری ویروس کرونا استفاده از ماسک هنگام انجام تمرینات ورزشی و رعایت برخی نکات برای حفظ سلامتی افراد ضروری است.چه نکاتی را باید هنگام ورزش با ماسک رعایت کنیم؟

ادامه مطلب

پابرهنه راه رفتن یکی از شادی های حسی بزرگ زندگی، به ویژه در دوران کودکی است. آیا پیاده روی یا ورزش در آپارتمان یا خانه خود بدون جوراب یا کفش بی خطر است؟ این بستگی به عوامل مختلفی دارد. اینکه پا برهنه راه رفتن بستگی به جایی دارد که روی آن راه می رویم، آیا در آن زمان ورزش می کنیم، و شرایط سلامتی شخصی ما و آناتومی پا.

ادامه مطلب