title

تصویر اینستاگرامی از رهبر انقلاب در هوای بارانی عصر امروز را ببینید.

ادامه مطلب

در آستانه ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) سه شنبه ۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ طی مراسمی با حضور مسئولان استانی از سکه یادبود طلا و نقره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بیت الزهرای کرمان رونمایی شد.

ادامه مطلب

مسعود ده نمکی کارگردان سینما در روز تولد خود، تصاویری از دوران کودکی و خردسالی‌اش را منتشر کرد و نوشت: "و این قافله عمر عجب می‌گذردو شاید بهتر است بگویم برلب جوی بنشین و گذر عمر ببین.. ۱۳۴۸.۲.۱، "۱۴۰۰.۲.۱

ادامه مطلب

روسای هیات‌های مذاکره‌کننده روسیه، چین در مذاکرات وین با رییس هیات مذاکره‌کننده ایران دیدار و رایزنی کردند.

ادامه مطلب

خودروهای امروزی ب‌ام‌و اغلب بزرگ و سنگین هستند اما این ایستا ۳۰۰ مدل ۱۹۵۹ که برای حراج گذاشته شده هیچ‌کدام از این ویژگی‌ها را ندارد.

ادامه مطلب

باستان شناسان چینی توانستند پس از حفاری در یک منطقه قدیمی در این کشور، بقایای یک ماسک صورت را به همراه اشیای قیمتی دیگری کشف کنند.

ادامه مطلب

وییتر سفارت سوئیس در تهران عکسی از مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در تهران را در حال رها کردن ماهی قرمزهای عید در یک حوضچه منتشر کرد و نوشت که "به لطف ماهی قرمزهای هفت سین نوروز هر سال" حوضچه اقامتگاه دیپلماتیک سفیر سوئیس پر از ماهی ست.در این توییت همچنین آمده: "روز طبیعت و سیزده‌بدر مبارک."

ادامه مطلب

شیرینی برنجی موچی ژاپن که می‌تواند باعث مرگ شود.

ادامه مطلب

سفر رفتن یکی از راه‌های شیوع و گسترش کرونا است اما در آستانه نوروز احتمالا برخی مجبور به انجام سفرهای ضروری هستند. بر اساس اعلام وزارت بهداشت سفر از شهرهای آبی به زرد و بالعکس بلامانع است اما در انجام همین سفرهای ضروری میان شهرهایی با آمار پایین‌تر کرونا هم بابد دقت کنیم تا با رفتارهایی درست از ویروس کرونا در امان باشیم.

ادامه مطلب

کنسرت آنلاین «با من بخوان» به خوانندگی علیرضا قربانی شامگاه شنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ به مناسبت آغاز سال نو در میدان آزادی برگزار شد. همچنین به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ ویدئومپینگ (نورپردازی سه بعدی) در میدان آزادی و برنامه لیزرشو در برج میلاد تهران اجرا شد.

ادامه مطلب

این معماری بی‌نظیر ایستگاه‌های مترو اصفهان

ادامه مطلب

یک کاسه تاریخی چینی که در یک حراج خانگی به مبلغ ناچیزی خریداری شده بود با قیمت صدها هزار دلار در حراجی به فروش رسید.

ادامه مطلب

بر اساس تقویم منتشر شده سال ۱۴۰۰ دو ماه شهریور و آذر تعطیلی ندارند، اما ۱۹ روز در مابقی ماه‌های سال تعطیل رسمی است.

ادامه مطلب
بینا اپتیک