به تازگی ماده اعتیادآور «ناس» یا «نسوار» در بعضی عطاری‌ها و مراکز دیگر، بیشتر به چشم می‌خورد این ماده، سبز رنگ بوده طعم و بوی بد، تهوع آور و تندی دارد.

ادامه مطلب

آمار‌های مربوط به تعداد ازدواج به ازای یک طلاق نیز نشان دهنده شرایط نگران‌کننده در کشور است؛ در سال ۱۳۸۷ به ازای هر ۸ ازدواج یک طلاق داشتیم که در سال ۱۳۹۷ این عدد به ۱/۳ ازدواج یک طلاق کاهش یافته است!

ادامه مطلب

بسیاری از افراد به برخی از عقاید خرافی اعتقاد دارند، این عقاید بسیار بی معنا و حتی عجیب هستند، یکی از این عقاید را می‌توان بدشگون بودن گربه سیاه دانست.

ادامه مطلب

«نهاد اجتماعی و توسعه ملی جوانان افغانستان» طی پژوهشی نشان داد در استان غور شماری از دختران در عوض دریافت گاو و گوسفند از سوی خانواده‌هایشان فروخته می‌شوند.

ادامه مطلب

همه فکر می‌کنند بی‌شناسنامه‌ها مهاجر افغانستانی هستند.

ادامه مطلب

کوچک‌ترین تصادفی در خیابان کافی است تا شنونده ناسزاهایی باشید که رنگ و بوی مونث به خود گرفته و مادر، خواهر و عمه از همه جا بی خبر را مخاطب قرار داده است؛ کلماتی که به منظور دشنام و تخریب شخص مقابل استفاده می‌شوند اما نوک پیکان آن همواره کالبد زنان را مورد هدف قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا، موج واکنش‌های منفی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشته است.

ادامه مطلب

:هفته پیش صد و هجدهمین جلسه شورای اجتماعی کشور برگزار شد. در این شورا برخی مسئولان کشور هر بار گرد هم می‌آیند و در مورد یک مسئله اجتماعی بحث می‌کنند و راهکاری را پیشنهاد می‌دهند.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: برای کمک به سیل‌زدگان و مهارت افزایی در دانشجویان دوره‌های کارآموزی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در مناطق سیل زده برگزار می‌شود.

ادامه مطلب

در راستای موفقیت‌ مشاغل چیزی که این روزها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، مهارت‌های نرم و هوش احساسی افراد است. منظور از مهارت نرم، شخصیت و نحوه‌ی تعاملات اجتماعی یک فرد است.

ادامه مطلب

اگرچه اینترنت به‌عنوان یک ابزار یادگیری، فرصت بی‌نظیری برای رشد ذهنی فرزندان به وجود می آورد اما می‌تواند خطرهای بی‌شماری را نیز به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب

در طول سفر در فصول گرم سال بهتر است که لباس‌های نخی و گشاد و رنگ روشن را جایگزین لباس‌های پلاستیکی و تنگ و تیره کنید.

ادامه مطلب

باشگاه اسپانیایی والنسیا در قبال یکی از هواداران خودش اقدامی وفادارانه و قابل تحسین انجام داده.

ادامه مطلب

شرایط اقتصادی که البته برخی تحولات سیاسی در آن دخیل بودند اوضاع را به گونه ای پیش برد که در سال 95 آمار بسیار تکان دهنده ای از بنگاه داری بانک ها منتشر شد. بالغ بر 10 بانک کشور بیش از 15 هزار ملک مازاد بر نیازشان داشتند.

ادامه مطلب

پشت کنکوری‌ها می‌توانند با مدیریت درست زمان در این آزمون بزرگ موفق شده و به رتبه دلخواه خود دست پیدا کنند.

ادامه مطلب