الکساندریت از ماده معدنی به نام chrysoberyl (کریسوبریل) تشکیل شده است که سختی این سنگ ۸/۵ است.

ادامه مطلب

«مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا در سال ۲۰۱۶ هشداری شدید در مورد «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری این کشور صادر و وی را به خودکامگی در صورت دستیابی به قدرت متهم کرد.

ادامه مطلب

برای خرید مسکن در منطقه ۶ باید از متری ۱۵ میلیون تا ۱۹ میلیون تومان هزینه کرد.

ادامه مطلب

پایگاه خبری بهداشت نیوز به مناسبت عید غدیر خم؛ آیات و روایات معتبر مرتبط با موضوع غدیر را برای مخاطبان محترم گردآوری کرده است که پیشنهاد می شود این دانستنی های ارزشمند را در ذیل دنبال کنید:

ادامه مطلب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک رفاه کارگران در بین بانکهای کشور یک نام پر افتخار است.

ادامه مطلب

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب آیین‌نامه اجرایی «بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع» در جلسه روز گذشته هیات وزیران خبر داد.

ادامه مطلب

بانک رفاه کارگران به عنوان یک بانک اجتماعی و سلامت محور در آستانه ۶۰ سالگی قرار دارد.

ادامه مطلب

دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران، به مناسبت 27 مرداد ماه، در پیامی پنجاه و نهمین سالروز تأسیس بانک رفاه کارگران را تبریک گفت.

ادامه مطلب

عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر گفت: بانک ها در رونق بخشی به واحدهای کوچک صنفی و صنعتی، نقش حائز اهمیتی دارند و در این میان بانک رفاه کارگران اقداماتی را مد نظر قرار داده است.

ادامه مطلب

بدالملک بدرالدین دبیر کل جنبش انصارالله گفت ما آزاد هستیم و تصمیم گیری ما به شکل مستقل انجام می شود و هیچ دستوری از خارج دریافت نمی کنیم و تصمیمی که مناسب بدانیم، اتخاذ می کنیم.

ادامه مطلب

جلوگیری از رنگ پس دادن لباس کاری بسیار آسان و قابل کنترل است. با ما باشید تا با راههای جلوگیری از رنگ پس دادن لباس آشنا و این مقاله را با عزیزان خود به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب

در واقع عسل تنها ماده غذایی است که در زمستان نمی‌شود تهیه کرد به همین دلیل خاصیت ماندگاری دارد.

ادامه مطلب

هویت جنسیتی بو، اغلب واضح نیست اما می‌توان گفت وابستگی‌های جنسیتی، از طریق فرهنگ و تجربیات افراد می‌تواند در تقسیم‌بندی بو به مردانه و زنانه نقش مهمی داشته باشد.

ادامه مطلب

واقعیت این است که آذرخش نه تنها به هواپیما برخورد می‌ کند، بلکه هواپیما حتی تلاش نمی‌ کند از این برخورد فرار کند.

ادامه مطلب

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: افرادی که اقدام به سرمایه گذاری در بخش مبل و منبت کنند زمین با حداقل قیمت در شهرک های صنعتی به آنها واگذار می شود.

ادامه مطلب