title

فکر کردن در مورد عوارض جانبی ویتامین C دشوار است ، اما گول نخورید ، آنها وجود دارند! و عمدتا با تعامل ویتامین با سایر ترکیبات در ارتباط هستند.

ادامه مطلب

وقت کشی برخی دستگاه های مرتبط و بهانه جویی های سیاسی، بزرگترین خطری است که بازار سرمایه را تهدید می کند و شاید تنها راه برون رفت از این بحران یک "حکم حکومتی" باشد.

ادامه مطلب

درست است که شما از دو ماسک برای پوشش دهان و بینی خود استفاده می‌کنید اما اگر روش صحیح آن را بکار نگیرید، خطر ابتلای شما به کرونا دوبرابر می شود.

ادامه مطلب

در این مطلب می خوانیم که آیا واکسن کرونا عوارض خاصی هم دارد؟

ادامه مطلب

در این مطلب می خوانیم که فناوری کووید_۱۹ چگونه می‌تواند در آینده نزدیک به مبارزه با سرطان کمک کند؟

ادامه مطلب

محققان هر ساله میلیاردها دلار صرف ریشه کن کردن این آفت های پزشکی می کنند. با این وجود حتی اگر درمان هایی را که برای این بیماری‌ها و سایر بیماری های مزمن کشف کنیم ، آینده زندگی ما را تغییر نمی دهد: مرگ.

ادامه مطلب

استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: مردان در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف هستند و تغذیه سالم از مواردی است که می تواند سلامت آنها را حفظ می‌کند.

ادامه مطلب

چرا استفاده از دو ماسک بهتر از یک ماسک برای دفع ویروس کرونا است؟

ادامه مطلب

در سال های اول انقلاب با ملی شدن کارخانه هایی که متعلق به کارخانه های چند ملیتی در قبل انقلاب بودند و در سال 58 که سالهای جنگ هم بود، با طرح ژنریک مجبور شدیم داروی ملی را به تولید برسانیم و به مرور به 98 درصد تأمین نیازهای دارویی رسیدیم.

ادامه مطلب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه میزان استفاده از ماسک در دی ماه نسبت به آذر ماه کاهش پیدا کرده، اظهار کرد: میزان مبتلایان در هفته منتهی به 3 بهمن 196 نفر و در هفته منتهی به 10 بهمن 291 نفر و میزان بستری شدگان نیز از 18 نفر در هفته منتهی به 3 بهمن به 23 نفر در هفته دوم بهمن افزایش پیدا کرده است، پس احتمال خیز دوباره دور از ذهن نیست.

ادامه مطلب

خستگی، شایع ترین سیگنال مغز در افرادی که به مدت طولانی به بیماری کرونا مبتلا بوده اند.

ادامه مطلب

بانوی ملی پوش قایقرانی با اشاره به اینکه یک ورزش ساده و روزانه نوعی احترام به خود است، بیان کرد: به خانم ها توصیه می کنم حداقل یک ورزش ساده مانند پیاده روی را در برنامه زندگی خود بگنجانند و این حال خوب را تجربه کنند. این حال خوب پس از ورزش برابر با تمام انرژی است که در کل روز صرف می کنند.

ادامه مطلب

درد و رنج وجود این کودکان را فراگرفته و کپسول اکسیژن، دستگاه ساکشن و بخور، شده جایگزین اسباب‌بازی آنها، هزینه‌های سنگین درمان از یک سو و فشار روحی بیماری از سوی دیگر بر مشکلات آنها افزوده است.

ادامه مطلب

تصویری از پیش از ظهر امروز تاکنون در فضای مجازی دست به دست می‌شود که مردم را برای تزریق واکسن چینی کرونا در ترکیه ترغیب می‌کند.

ادامه مطلب

بنا به گزارشات رسمی ، روزانه 910000 مورد حاملگی در دنیا اتفاق می افتد که یک چهارم از این حاملگی ها ناخواسته می باشند و 150000 مورد از طریق سقط خاتمه می یابند که 500 مورد به مرگ مادر منجر می گردد. در نتیجه سقط غیرایمن از عواقب خطرناک حاملگی ناخواسته بوده و یکی از علل مهم مرگ و میر مادران به حساب می آید.

ادامه مطلب
بینا اپتیک