پایگاه اینترنتی فیر آبزرور گزارش داد محاصره قطر به سرکردگی عربستان سعودی به خودکفایی این کشور کمک کرده است.

ادامه مطلب

سالانه از هر صد هزار نفر جمعیت در ایران، 3 تا 4 نفر به سرطان دهانه رحم مبتلا می شوند.

ادامه مطلب

امروز هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان به ایران سفر خواهد کرد. وزیر خارجه آلمان به ایران می آید بلکه بتواند تهدیدهای احتمالی ناشی از استفاده ایران از حقوق قانونی خود در برجام را به فرصتی مطابق میل اروپا بدل کند.

ادامه مطلب

امام جمعه و خطیب نماز عید فطر نجف اشرف گفت که موضع مستقل عراق در اعلام ضدیت با تحریم های ضد ایرانی آمریکا، بهترین نشانه برای قدرت و استقلال عراق است.

ادامه مطلب

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که بار دیگر منبع اطلاعاتی آمریکایی ها برای متهم کردن ایران، این بار در حادثه بندر الفجیره، سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» بوده است.

ادامه مطلب

از نظر تعدادی، قریب به 60 درصد تجهیزات و ملزومات پزشکی عمومی، در داخل کشور تولید و تأمین می شود.

ادامه مطلب

به نظر نمی‌رسد که اروپایی‌ها به سمت جبهه آمریکا متمایل شوند اما همزمان نمی‌توان متصور شد که اینستکس نیز کاری از پیش ببرد.

ادامه مطلب

رییس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی خطاب به جامعه پزشکی، ضمن تقدیر و تشکر از همراهی آنها با مردم و صبوری در مقابل برخی بی‌احترامی‌ها، پیگیری قانونی و برخورد با اهانت به جامعه پزشکی و هر آنچه که موجب تکدر جامعه پزشکی شده است را در اولویت برنامه‌ها و سیاستهای سازمان نظام پزشکی دانست.

ادامه مطلب

درباره دلایل اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و بمب افکن های بی 52 به منطقه ی غرب آسیا سخن بسیار گفته شده و در رأس آن ها ادعای آمریکا در خصوص وجود "نشانه های آشکار" از تهدید نیروهای آمریکایی در منطقه از سوی ایران است.

ادامه مطلب

وزیر بهداشت امروز در سخنرانی که، در هفتاد و دومین مجمع جهانی بهداشت در ژنو داشتند از سازمان جهانی بهداشت درخواست کردند، در خصوص تاثیرات منفی تحریم های یکجانبه و ناعادلانه که بر پوشش همگانی سلامت مردم دارد، اقدامات لازم را از طریق مدیر کل سازمان ملل متحد و مقامات بلندپایه انجام دهند، این تحریم ها در زمینه دسترسی به داروها، خدمات پیشرفته مراقبت بهداشتی و تکنولوژی خصوصاً بر افرادی که از بیماری مزمن رنج می کشند، اثر می گذارد.

ادامه مطلب

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اجرای تعهدات اروپا در برجام و تسریع در فراهم ساختن شرایط بهره‌مندی ایران از مبادلات اقتصادی و تجاری با اروپا، آزمایش بزرگی برای استقلال اروپاست، زیرا آمریکا در تلاش است با تهدید و فشار برجام را نابود سازد و اروپا را نیز تحقیر نماید.

ادامه مطلب

بی میلی روزه داران به خوردن سحری امری طبیعی است و افراد می‌توانند برای رفع آن یک ساعت زودتر از خواب بیدار شوند و پس از میل سحری از چای کمرنگ استفاده کنند تا به دستگاه گوارشی آن‌ها آسیبی وارد نشود.

ادامه مطلب

یک متخصص تغذیه گفت: روزه داران مبتلا به دیابت باید در این ایام مواد قندی را حذف و نشاسته‌ها را جایگزین آن کنند.

ادامه مطلب

شبکه زد دی اف آلمان گزارش داد که اجرا نشدن ساز و کار مالی ویژه بین ایران و اتحادیه اروپا سبب کاهش مناسبات تجاری شرکت های آلمانی با تهران شده است.

ادامه مطلب

ضرب المثلی وجود دارد که بر اروپایی ها و در راس آن ها فرانسه صدق می کند، با این مضمون که: " یک عمر سکوت کردی و زمانی که زبان گشودی سخن نامربوط گفتی."

ادامه مطلب