وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یادداشت پیش رو شرح می‌دهد که "فرهنگِ مهربانی" پیش نیازی توسعه است.

ادامه مطلب

دکتر سعید نمکی سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از خدمات دکتر سید حسن هاشمی تشکر و قدردانی کرد و گفت: بی تردید این خدمتگزاری صادقانه نزد خالق مهربان هستی نیز پاداشی جاودانه خواهد داشت.

ادامه مطلب

سرپرست سازمان نظام پزشکی، در ارتباط با وضعیت حوزه سلامت کشور، پس از استعفای وزیر بهداشت، توضیحاتی ارائه داد.

ادامه مطلب

رییس سازمان غذا و دارو گفت: روزهای اخیر تدبیر اداره امور کشور در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، نیازمند هماهنگی و همدلی افزونتر مدیران، خصوصا مدیران ارشد، تسهیل فرایندهای تصمیم‌سازی و تسریع در تصمیم گیری و اجرا است.

ادامه مطلب

برای اینکه دولت بتواند طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده را در کشور اجرا کند، مجلس در حال آماده سازی و تصویب موادی از طرح جامع جمعیت کشور است که بار مالی زیادی نداشته و قابل اجرا باشد.

ادامه مطلب

جان باختن شهروندان در سوانح ناشی از کوتاهی مدیران ذی ربط، قرمز و آبی ندارد. هر جا اتفاق بیفتد، تأسف بار و موجب مواخذه است. اما گویا برای بعضی سیاسی کاران، اینجا هم باید مسئله را حزبی و جناحی

ادامه مطلب

مدتی است دانشجویان داروسازی دانشگاه تهران برای حمایت از بیماران نیازمند، جمعیت خیریه «حمایت دارویی قطره» را راه‌اندازی کرده‌اند.حالا نه تنها دانشجویان که صدها ایرانی، 15شرکت دارویی و ۲۵داروخانه به این خیریه دارویی کشوری پیوسته‌اند.

ادامه مطلب

"کودک همسری" طرحی که برای "افزایش حداقل سن ازدواج" توسط فراکسیون زنان تدوین شد، علی رغم اینکه نمایندگان در جلسه علنی مهرماه سال جاری با فوریت این طرح (اصلاح قانون ماده ۱۰۴۱ قانون مدنی) موافقت کردند، در نهایت توسط کمیسیون حقوقی و قضایی به دلیل جامع و کامل نبودن متوقف شد.

ادامه مطلب

پزشکان همانانی هستند که در روزگاران غریب و پر تلاطم،در غربت و اندر دل آتش،در هشت سال دفاع مقدس هزاران رزمنده را بی هیچ چشمداشتی مداوا نمودند و توانی دوباره بخشیدند.

ادامه مطلب

ارتش و قوای نظامی، از جمله نهادهایی هستند که در هر زمان باید آمادگیِ اقدام و عمل را داشته باشند؛ هرچند اتفاقی صورت نگرفته باشد. هر کشور امکانات و بودجه ی مشخصی را برای این گونه مجموعه ها در نظر می گیرد تا به وقت نیاز، از آمادگیِ آن ها بهره ببرد.

ادامه مطلب

هفت مرداد روز افشا شدن جاسوسی منافقین در تاریخ انقلاب اسلامی است. روزی که منافقین از پوست خود در آمدند و با ارتجاع در هم آمیخته شد. هفت مرداد سالروز فرار بنی صدر با مسعود رجوی از ایران در قالب زن به فرانسه است

ادامه مطلب

از ابتدای انقلاب سازمان منافقین برای جاسوسی و جمع آوری اطلاعات و انتشار آن به سرویس های خارجی فعال بود و در همین راستا اسناد مختلفی هم از نهادهای سیاسی و امنیتی کشور به خارجی ها فروختند

ادامه مطلب

دکتر محمدرضا سهرابی استاد و مدیر گروه پزشکی اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضرورت توجه به بحث " اجتماعی شدن سلامت" و "نشاط اجتماعی" را مهم تلقی کرد و گفت: بزرگترین سرمایه هر فرد سلامت و بزرگترین سرمایه هر جامعه شهروندان سالم است

ادامه مطلب

من یک پرستارم معنی درد و رنج و بیماری را میفهمم و با تمام وجودم درکت میکنم می فهمم وقتی روی تخت بیمارستان خوابیده ایی چقدر دلتنگی ،وقتی با ان نگاه خسته و دردمندت به چشمانم خیره میشوی و نگران روند درمانت هستی که آخرش چه می شود...

ادامه مطلب

سفیر ایران در اردن گفت: باید راهبردی در جهت تحکیم اعتماد سازی در سه حوزه اقتصادی، سیاسی و امنیتی با تشکیل باشگاه مشترک اقتصاد منطقه ای شکل بگیرد.

ادامه مطلب