اگر به دنبال تقویت عضلات هستید ، می خواهید غذاهای بیشتری با منیزیم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید با ما در این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

اگر نگران سلامتی خود و خانواده تان هستید، ترک عادات بد غذایی را از سوپرمارکت آغاز کنید!

ادامه مطلب

برخی می گویند آدامس جویدن باعث کاهش وزن می شود. اگر می خواهید بدانید این کفته تا چه اندازه واقعیت دارد، با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

ادامه مطلب

رسیدن سن به صد سالگی، این عدد سه رقمی، کار چندان دشواری نیست. اگر می خواهید عمری صد ساله داشته باشید، این مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب

آیا می خواهید سطح آهن خود را در خون خود افزایش دهید؟ ببینید که کدام غذاها را باید در کنار برخی از راه حل‌های مفید دیگر برای کمک به مشکل آهن خود استفاده کنید.

ادامه مطلب

از زمانی که مولتی ویتامین‌ها برای افرادی که برنامه رژیم غذایی دارند تجویز شد محبوب شده اند. تحقیقات نشان داده است که مولتی ویتامین‌ها افرادی را که قبلاً از الگوی غذایی نسبتاً سالم پیروی می‌کردند ، بهبود می بخشد.

ادامه مطلب

وجود ویتامین B12 یا کوبالامین برای عملکرد صحیح بدن ضروری است. ویتامین B12 برای بدن ضروری است . در این مطلب همه آنچه لازم است، در این باره می خوانیم.

ادامه مطلب

شاید شما هم برای معاینه سالانه مراجعه کرده باشید و پزشک گفت کلسترول خون شما زیاد است و باید راه های کاهش آن را از طریق رژیم خود پیدا کنید.

ادامه مطلب

همه جا صحبت از نوشیدن آب کافی برای عملکرد بهتر بدن است، اما آیا می دانید نوشیدن چه مقدار آب کافی است؟ چقدر باید آب بنوشید تا به کاهش وزن خود کمک کنید؟ در ادامه با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

در روده شما ترکیبی وجود دارد. این ترکیب گرلین نامیده می شود که در صورت بودن این هورمون جمله "من گرسنه هستم" فعال می‌شود.می توانید هورمون های گرسنگی خود را سریع با این غذاهای فوق العاده خاموش کنید.

ادامه مطلب

خوردن سبزیجات خام همیشه مفیدترین گزینه نیست. برخی سبزیجات بعد از پخته شدن در واقع سالم‌تر و مغذی‌تر هستند. در ادامه این سبزیجات را به شما معرفی می کنیم.

ادامه مطلب

آیا می دانید تغییر رژیم غذایی می تواند به شما در درمان افسردگی کمک کند؟ افزودن میان وعده های سالم به روز شما باعث بهبود روحیه شما می شود.

ادامه مطلب

دریافت به اندازه و به موقع کالری، انرژی لازم را برای فعالیت بدن شما تامین می کند. در این مطلب بخ شما می گوئیم پیش از انجام تمرینات ورزشی، چه بخورید و چه مقدار.

ادامه مطلب

وگان شدن یا نشدن؟مسئله این است. راهنمای کامل مبتدیان رژیم غذایی مبتنی بر گیاهان را در این مطلب بخوانید.

ادامه مطلب

با برخی از رژیم ها سلامتی شما در معرض خطر قرار می گیرد. رژیم های خطرناک بدون پایه علمی برای کمک به کاهش وزن سریع وجود دارند.

ادامه مطلب