title
کد خبر: 209778
10
 آگهی/ بهترین دستگاه فشار خون ایرانی و خارجی در بازار ایران کدام است؟

بهترین دستگاه فشار خون در بازار تجهیزات پزشکی برند امرت، بیورر است که با مقایسه مدل های مختلف این برندها می توان به راحتی با توجه به نیاز خود، کیفیت دستگاه، قیمت محصول و کارایی هر کدام از این مدل ها بهترین دستگاه فشار خون را خریداری کرد.

به گزارش بهداشت نیوز، بهترین دستگاه فشار خون در بازار تجهیزات پزشکی برند امرت، بیورر است که با مقایسه مدل های مختلف این برندها می توان به راحتی با توجه به نیاز خود، کیفیت دستگاه، قیمت محصول و کارایی هر کدام از این مدل ها بهترین دستگاه فشار خون را خریداری کرد. دستگاه فشار سنج از مهمترین ابزار و تجهیزات پزشکی برای اندازه گیری فشار خون برای افراد دارای فشار خون بالا است و برای جلوگیری از خطرات احتمالی افزایش فشار خون وسیله ای ضروری است. فشار سنج در انواع مختلف جیوه ای، عقربه ای و دیجیتالی در بازار تجهیزات پزشکی وجود دارد. با توجه به عملکرد فشار سنج ها این دستگاه با کیفیت و قیمت های متفاوتی وجود دارند.

انواع فشار سنج

فشار سنج ها در سه نوع جیوه‌ای، عقربه ای و دیجیتالی در مدل ها و برندهای مختلف ایرانی و خارجی تولید می شوند. انواع فشار سنج به شرح ذیل است:

فشارسنج جیوه‌ای

فشار سنج جیوه ای متداول ترین و پرمصرف ترین نوع دستگاه فشار سنج در مصارف خانگی و بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از دستگاه فشار سنج جیوه ای تحول بزرگی در صنعت سلامت به وجود آورد. فشار سنج جیوه ای از یک بازوبند تشکیل شده که به وسیله لوله جیوه ای فشار خون فرد اندازه گیری می شود. استفاده آسان و راحت از دستگاه فشار خون جیوه ای از مهمترین مزیت های این نوع دستگاه فشار سنج است. اما به دلیل خطرات احتمالی سمی بودن جیوه در بعضی کشورها استفاده از این نوع فشار سنج ممنوع است.

فشارسنج عقربه‌ای

فشار سنج عقربه ای یکی از انواع فشار سنج ها است که به دلیل ایمنی بالا بهترین جایگزین برای فشار سنج های جیوه ای است. فشار سنج عقربه ای دستگاهی با قیمت به صرفه با اندازه کوچک برای اندازه گیری فشار خون افراد در مصارف خانگی کاربرد دارد و روش اندازه گیری فشار سنج عقربه ای و جیوه ای مشابه است.

فشارسنج دیجیتالی

فشار سنج دیجیتالی پیشرفته ترین نوع دستگاه فشار سنج در بازار تجهیزات پزشکی است و به وسیله سنسور فشار الکتریکی روی صفحه نمایش اندازه فشار خون نمایش داده می شود. بهترین دستگاه فشار سنج برای استفاده در منازل فشار سنج دیجیتالی است. روش اندازه گیری در فشار سنج دیجیتالی متفاوت و نوسان شریان ها به صورت خودکار اندازه گیری می شود. فشارسنج دیجیتالی در دو دسته بازویی و مچی تولید و دقت فشار سنج های دیجیتالی بازویی برای اندازه گیری فشار خون بیشتر است. روش کار با فشار سنج دیجیتالی مچی راحت تر  و با بستن روی مچ دست در هر شرایطی می توان فشار خون را اندازه گیری کرد.

بهترین دستگاه فشار خون در بازار ایران کدامند؟

بهترین دستگاه فشار خون در بازار ایران

بهترین دستگاه فشار سنج با توجه به نیاز افراد و نوع استفاده در خانه یا بیمارستان انتخاب می شود. افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند باید از دستگاه فشار سنجی استفاده کنند که بتوانند در تمام مکان ها همراه خود نگه دارند و در مواقع ضروری از آن استفاده کنند تا از خطرات احتمالی سکته قلبی و مغزی و در بسیاری موارد خطر مرگ به دلیل افزایش فشار خون جلوگیری کنند. بنابراین باید با توجه به نوع فشار سنج و عملکرد هر کدام بهترین دستگاه فشار سنج انتخاب می شود.

بهترین برندهای دستگاه فشارسنج

شرکت های معتبر زیادی انواع دستگاه های فشار سنج را تولید و وارد بازار تجهیزات پزشکی کردند. با توجه به نوع عملکرد دستگاه و نظرات استفاده کنندگان از دستگاه فشار سنج بهترین برندهای دستگاه فشار سنج ایرانی و خارجی به شرح ذیل است:

  1. فشارسنج حرفه‌ای عقربه‌ای PARAMED
  2.  فشارسنج دیجیتالی امرن
  3. فشارسنج دیجیتالی بیورر
  4. فشارسنج دیجیتالی گلامور
  5. فشارسنج دستی Greater Goods
  6. فشارسنج عقربه‌ای Santamedical

دستگاه فشارسنج حرفه‌ای عقربه‌ای PARAMED

فشار سنج حرفه ای عقربه ای مارک PARAMED یکی از بهترین دستگاه های فشار خون است که اندازه گیری آن دقیق و بازوبند آن کیفیت بالایی دارد. این مدل فشار سنج برای اندازه گیری فشار خون افرادی که به لاتکس حساسیت دارند، به دلیل ویژگی ضد حساسیتی آن بهترین دستگاه فشار خون است. فشار سنج حرفه ای عقربه ای PARAMED  برای مصرف خانگی بهترین انتخاب است.

فشارسنج عقربه ای زنیت مدل ZTH-5001

فشار سنج عقربه ای زنیت مدل ZTH-5001 از بهترین دستگاه های فشار خون در بازار تجهیزات پزشکی است. این مدل دستگاه فشار سنج پرفروش ترین فشارسنج عقربه ای و برای افراد حرفه ای مانند پزشکان، پرستاران بهترین انتخاب است. همچنین فشار سنج عقربه ای زنیت مدل ZTH-5001 دارای ویژگی حمل راحت و قیمت مناسب است. فشار سنج عقربه ای زنیت مدل ZTH-5001 یکی از بهترین مارک های دستگاه فشار سنج تولید کشور سوئیس دارای کیفیت و دوام بالا و متشکل از پوآر، بازوبند، گیج و گوشی پزشکی است که پوآر و بازوبند این مدل دستگاه فشار سنج از جنس لاتکس ساخته شده و باعث طول عمر و دوام طولانی مدت دستگاه می شود.

فشارسنج عقربه‌ای Santa medical

برای استفاده مداوم و حرفه ای فشارسنج عقربه‌ای Santal medica بهترین دستگاه فشار خون است. بازوبند این مدل فشار سنج در مقابل مواد شیمیایی، سایش و رطوبت مقاومت بالایی دارد. این مدل فشار سنج عقربه ای برای کاربرد خانگی و حرفه ای برای اندازه گیری میزان فشار خون بهترین گزینه است.

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP91

یکی از مواردی که در انتخاب دستگاه فشار سنج باید مورد توجه قرار گیرد اندازه گیری دقیق و صحیح فشار خون افراد است. زیرا در صورتی که میزان فشار خون دقیق و صحیح نشان داده نشود، در بعضی موارد خطر سکته قلبی و مغزی در افراد وجود دارد. فشار سنج عقربه ای امسیگ مدل SP91 یکی از بهترین دستگاه های فشار خون با دقت بالا است. این مدل دستگاه فشار خون از گوشی و نانومتر با دوام بالا، صفحه نمایش خوانا و کیف محافظ بزرگ تشکیل شده است.

فشارسنج عقربه‌ای رزمکس مدل GB102

فشارسنج عقربه‌ای رزمکس مدل GB102 یکی دیگر از بهترین دستگاه های فشار خون است که اندازه گیری میزان فشار خون به وسیله این دستگاه با شنیدن صدای نبض انجام می شود. این مدل دستگاه فشار سنج عقربه ای دارای دقت بالا و از بازوبند، صفحه عقربه، پوآر و گوشی تشکیل شده است. بازوبند آن از جنس فاقد لاتکس و ضدحساسیت است.

فشارسنج عقربه‌ای هانسون مدل HS_ 2000

فشار سنج عقربه‌ای هانسون مدل HS_2000 یکی از فشار سنج های معروف در بازار با دقت و کیفیت بالا است. این مدل دستگاه فشار سنج کاربرد خانگی و بیرونی دارد. فشار سنج عقربه‌ای هانسون مدل HS_2000 متشکل از پوآر، بازوبند و گیج عقربه ای است. این مدل دستگاه فشارسنج عقربه ای دارای قیمت به صرفه و با باطری کار می کند و برای افرادی که در مکان های عمومی دسترسی به برق شهری ندارند برای اندازه گیری میزان فشار خون بهترین انتخاب است.

فشارسنج عقربه ای فرش لایف مدل B7

فشارسنج عقربه ای فرش لایف مدل B7 به دلیل دقت بالا در اندازه گیری فشار خون در مطب پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل دستگاه فشار سنج دارای گوشی پزشکی، بازوبند با اندازه 24 الی 34 سانتی متر، گیج عقربه ای بزرگ است و همچنین برای مصارف خانگی نیز کاربرد دارد.

فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP05

یکی از بهترین دستگاه های فشار خون با دقت بالا و قیمت مناسب، فشارسنج عقربه ای امسیگ مدل SP05 است که استفاده از آن بسیار راحت و متشکل از پوآر، کیف نگهدارنده، صفحه نمایش، بازوبند با اندازه 25 الی 40 سانتی متر و برای مصارف خانگی کاربرد دارد.

فشارسنج عقربه ای ریشتر مدل Exacta 1350

فشارسنج عقربه ای ریشتر مدل Exacta 1350 یکی از بهترین دستگاه های فشار سنج با اندازه گیری دقیق  فشار خون که کیفیت و دوام بالایی دارد و استفاده از آن راحت و دقت آن نسبت به دستگاه های فشار خون دیجیتالی بیشتر است. این مدل دستگاه متشکل از گیره اتصال مانومتر به بازوبند، میکرو فیلتر تصفیه هوا، کیف نگهداری و گارانتی 24 ماه است.

فشارسنج دستی Greater Goods

فشارسنج دستی Greater Goods نوعی فشار سنج با دقت و وضوح بالا است و در قسمت پمپ این فشارسنج نوار فلزی برای جلوگیری از لرزش دستگاه و کنترل دقیق تر میزان اندازه گیری فشار خون افراد وجود دارد. حمل این مدل فشار سنج راحت و برای افرادی که در مکان های عمومی به صورت مداوم باید از فشار سنج استفاده کنند، انتخاب مناسبی است.

فشارسنج دیجیتالی OMRON

فشارسنج دیجیتالی OMRON یکی از بهترین دستگاه های فشار خون در بازار تجهیزات پزشکی است و برای افرادی که در منزل می خواهند فشار خون خود را اندازه گیری کنند، بهترین گزینه است. این مدل فشارسنج دیجیتالی دارای دو نوع مچی و بازویی که استفاده از مدل مچی راحت تر است.

فشارسنج دیجیتالی امرون مدل M2

بهترین دستگاه فشار خون و پرفروش ترین مارک در بازار تجهیزات پزشکی فشارسنج دیجیتالی امرون مدل M2 است و متشکل از  صفحه نمایش LCD بزرگ و خوانا برای استفاده راحت از دستگاه است. این مدل فشارسنج دیجیتالی 30نتیجه از اندازه گیری میزان فشار خون را در حافظه ذخیره تا بعدا برای کنترل فشار خون مورد بررسی قرار گیرد.

فشارسنج دیجیتالی Beurer

 فشارسنج دیجیتالی Beurer یکی از معروف ترین و پرفروش ترین برندهای دستگاه های فشار سنج است که انتخاب مناسبی برای اندازه گیری فشار خون افراد سالمند است. دستگاه فشار سنج بیورر دیجیتالی در دو نوع بازویی و مچی تولید می شود و علاوه بر اندازه گیری میزان فشار خون، میزان ضربان قلب افراد را نیز روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده  و مدل سخنگو است. همچنین در فشارسنج دیجیتالی Beurer میزان فشار خون با رنگ های خاصی برای استفاده راحت افراد سالمند مشخص می شود.

فشارسنج سخنگو پیشنهاد بیورر مدل BM 53

یکی از بهترین دستگاه های فشار خون، فشارسنج سخنگو پیشنهاد بیورر مدل BM 53 است که فروش زیادی دارد و استفاده از این مدل دستگاه فشار سنج راحت و آسان است. همچنین مهم ترین ویژگی دستگاه فشار سنج  مدل BM53 سخنگو بودن، دارای هشدار خطای محاسباتی و اندازه گیری میزان ضربان قلب افراد است و برای مصارف خانگی کاربرد دارد.

فشارسنج دیجیتالی GLAMOR

فشارسنج دیجیتالی GLAMOR علاوه بر اندازه گیری میزان فشار خون افراد، میزان ضربان قلب را نیز نشان می دهد. این مدل فشار سنج دیجیتالی نوع بازویی و دارای باطری و برای کاربرد خانگی بهترین گزینه است.

فشارسنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

فشارسنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112 پرکاربردترین دستگاه فشار سنج است که برای افراد سالمند برای اندازه گیری میزان فشار خون به راحتی در مدت زمان کوتاه بهترین انتخاب است. صفحه دیجیتالی این مدل دستگاه فشار سنج میزان نبض، ضربان قلب، مصرف باتری و فشار زیاد و کم را نشان می دهد.

فشارسنج مچی لایف مدل T4

فشارسنج مچی لایف مدل T4 یکی از بهترین دستگاه های فشار سنج برای کاربرد خانگی است که  علاوه بر اندازه گیری فشار خون، میزان ضربان قلب را نیز نشان داده و دارای باطری و غیرقابل شارژ و با 2 عدد باطری قلمی کار می کند.

فشارسنج میکرولایف مدل BP AG1-20

فشارسنج میکرولایف مدل BP AG1-20 دارای کارایی و کیفیت بالا در اندازه گیری میزان فشار خون برای مصارف خانگی بهترین انتخاب است. این مدل فشار سنج توسط پزشکان تایید شده و در مراکز درمانی و مطب ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین فشارسنج میکرولایف مدل BP AG1-20 دقت بالایی دارد و استفاده از آن راحت و آسان است.

سخن پایانی

با توجه به مطالبی که در مورد انواع فشار سنج ها در بازار تجهیزات پزشکی بیان شد با مقایسه فشارسنج ها می توان نتیجه گرفت که برند امرن و بیورر بهترین و پرفروش ترین برندهای دستگاه فشارسنج دیجیتالی است که افراد با توجه به نیاز خود، قیمت مناسب وکیفیت دستگاه میتوانند بهترین مدل فشارسنج را خریداری کنند. قبل از خرید انواع فشارسنج و کپسول اکسیژن با کارشناسان متخصص شرکت تجهیزات پزشکی بیوتی سنتر به عنوان یکی از شرکت های معتبر تجهیزات پزشکی تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید. همچنین می توانید از طریق مراجعه به وب سایت مجموعه بیوتی سنتر به آدرس http://butcenter.com از قیمت انواع تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه فشار سنج مطلع شوید.


مرتبط ها
ارسال نظر
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
اینستاگرام بهداشت نیوز