title

باند قاچاق دارو به افغانستان در فرودگاه مشهد شناسایی شد و ضمن توقیف ۸ تن دارو به ارزش ۱۴ میلیارد ریال، سه متهم نیز در این خصوص دستگیر شدند.

ادامه مطلب

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از سقوط یک زن از برج کامرانیه خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد او یکی از افرادی است که در سفارت سوئیس کار می‌کند.

ادامه مطلب

ویدئویی از صف تزریق واکسن کرونای 80 ساله ها منتشر شد که ادعا شده به دلیل دیر رسیدن واکسن منجر به درگیری شده و بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی داشت .

ادامه مطلب

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد در استان فارس از موفقیت ماموران آگاهی این شهرستان در دستگیری گروگانگیر و رهایی گروگان هفت ساله خبر داد.

ادامه مطلب

رئیس مرکز اطلاعات و اخبار امنیتی وزارت کشور با تصریح بر اینکه ویدئو منتشر شده در فضای مجازی ناظر بر ادعای خودسوزی مقابل بورس دروغ است، تصریح کرد: بررسی‌ها بیانگر آن است که این فیلم مربوط به زمان حال نیست و مربوط به مهر۹۸ و احتمالا مربوط به یک بدهکار بانکی می‌شود.

ادامه مطلب

زنی که با حضور در بیمارستان های مرکزی تهران اقدام به سرقت وسایل شهروندان و تجهیزات پزشکی کرده بود، دستگیر شد.

ادامه مطلب

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انجام عملیات نجات برای رهاسازی دست کودک سه ساله از داخل یک کفشوی خبر داد.

ادامه مطلب

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از آماده باش پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شهری و جاده‌ای در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه خبر داد و اظهارداشت: در پی وقوع زمین لرزه شب گذشته تلفات جانی و مصدومیتی به اورژانس ۱۱۵ گزارش نشده است.

ادامه مطلب

یک دستگاه پراید با دو دستگاه تریلی در کیلومتر ۵ جاده بیرجند زاهدان تصادف کرد.

ادامه مطلب

بر اساس اعلام قوه قضاییه نرخ دیه سال ۱۴۰۰ مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان تعیین شده که این مبلغ از ابتدای سال ۱۴۰۰ اجرا می‌شود.

ادامه مطلب

تصویری از خفت‌گیری یک سبیل کلفت با چادر را ببینید.

ادامه مطلب

تصویر عجیب فردی با لباس و دستبند بستری در مترو تهران!

ادامه مطلب

سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی یک دستگاه اتوبوس خبر داد.

ادامه مطلب

باد شدید و تندباد از غروب جمعه در شهر شیراز آغاز شد و منجر به شکستگی درختان در معابر عمومی و قطع برق در برخی از نقاط این شهر شد.

ادامه مطلب

افراد مسلح ناشناس به خودروی سفارت ایران در کابل، پایتخت افغانستان تیراندازی کرده‌اند.

ادامه مطلب
بینا اپتیک