تصویر زیبایی از ارومیه در شب گذشته و پس از پیروزی تیم والیبال کشورمان در برابر روسیه

ادامه مطلب

روزنامه ایران مدعی شده است که روز گذشته در ارومیه و مسابقات لیگ ملت‌های والیبال، در حرکتی عجیب پس از بازرسی بانوان هوادار و پیش از ورودشان به سالن غدیر، مهر «تایید» کف دست آن‌ها حک کردند!

ادامه مطلب

توییت آذری جهرمی بعد از گرفتن کارت زرد از مجلس

ادامه مطلب

توالت برای جنسیتی جدید در ایران به نام مدیران!

ادامه مطلب

صحبت های محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران در مورد ساعت خوابش،مورد توجه فعالان فضای مجازی قرار گرفت.

ادامه مطلب

هوای اصفهان پس از ۲ روز آلودگی هوا، سالم شد.

ادامه مطلب

واکنش اینستاگرامی آرش برهانی به نبود عادل فردوسی پور

ادامه مطلب

سلفی بهاره رهنما به همراه همسر و دختر‌همسرش

ادامه مطلب

بررسی‌ها نشان می‌دهد که پژو۴۰۵ GLX نسبت به خرداد ماه سال گذشته حدود ۱۳۵درصد، معادل ۴۴میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

ادامه مطلب

نظر جالب یک کاربر توئیتر در مورد فتوای حضرت آیت الله سیستانی

ادامه مطلب

یک گروه تلویزیونی از شبکه سی بی اس آمریکا با لباس اعضای گروه‌های تروریستی در سوریه و در میان آن‌ها مشغول فعالیت رسانه‌ای است.

ادامه مطلب

تبعید همیشه از دردناک‌ترین اتفاقات برای افرادی است که به محل زندگی خود وابستگی دارند، اما خانواده روس تبار لایکوف با یک تبعید خودخواسته و عجیب تمامی رکورد‌های مهاجرت و تبعید را تغییر داده اند.

ادامه مطلب

پروبیوتیک‌ها به مواد غذایی یا مکمل‌هایی اطلاق می‌شود که حاوی باکتری‌های مفید باشند و فرض بر این است که سکنی گزیدن این موجودات کوچک میکروسکپی در روده برای ارتقای سلامت بدن می‌باشد. اهمیت آنها به قدریست که هرچه درباره‌ی آنها بگوئیم اغراق نکرده‌ایم. مراقبت از روده و باکتری‌های مفیدی که در آن ساکن هستند، شاید یکی از مهمترین اقداماتی قلمداد شود که هر فرد می‌تواند در باب سلامت خود انجام دهد.

ادامه مطلب

تیم هایی که امسال در کشورشان موفق به دبل قهرمانی در لیگ و حذفی شدند و برای قهرمانی درسوپرجام،باید با تیم دوم لیگ یا دوم حذفی بازی کنند؛ رویه ای عادی در جهان که در ایران اجرا نمی شود!

ادامه مطلب

سیداحمد خمینی فرزند سیدحسن خمینی نوه بنیان گذار انقلاب اسلامی به عیادت علی پروین رفت.

ادامه مطلب