۹۰ درصد از کسانی که باشگاه می روند حداقل تا ۳ ماه بیشتر دوام نمی آورند و به بهانه های مختلف ورزش را کنار می گذارند. زیرا بیشتر مردم انتظارات غیر واقعی دارند و هیچ اطلاعاتی درباره این که چه ورزش هایی برای رسیدن به اندام زیبا متناسب هستند ندارند.

ادامه مطلب

نگین مَهدیون قهرمانی مسابقات مالزی 2014 در رشته کاتا و مقام سوم و مدال برنز مسابقات مالزی 2014 در رشته کومیته را در کارنامه خود ثبت کرده است.

ادامه مطلب

پیروزی بزرگ وفایی برابر نفر اول اسنوکر جهان .حسین وفایی در مسابقات جایزه بزرگ اسنوکر ولز توانست نفر اول جهان را شکست دهد.

ادامه مطلب

تا حالا به این نکته فکر کرده اید که وقتی با ورزش چربی سوزی می کنید همه چیز متفاوت خواهد بود؟ هر ۱ کیلو کاهش وزن تغییرات مثبتی در بدن ایجاد می کند که بدون شک رژیم به تنهایی نمی توانست این همه فایده برایتان به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب

بررسی و مطالعات محققان نشان می دهد که نقش علم در پیشرفت عملکرد و سلامت ورزشکاران بسیار مهم است و ورزشکارانی که از علم جهت ارتقای عملکردشان استفاده می کنند، نتایج بهتری را به دست می آورند.

ادامه مطلب

اغلب افراد وقتی که دچار بیماری می شوند با خود این فکر را می کنند که آیا می توانند با وجود بیماری ورزش کنند یا خیر؟ قانونی در این خصوص وجود دارد که می تواند به شما در زمان بیماری کمک می کند که بهتر تصمیم بگیرید آیا می توانید ورزش کنید یا خیر.

ادامه مطلب

ورزش در دنیای پر استرس امروز با وجود این تغذیه های نامناسب و آلودگی های مختلف واقعا یک امر ضروری است.

ادامه مطلب

شاید باورکردنی نباشد اما زهرا کریمی بازیکن تیم ملی کبدی بانوان ایران قبل از طلای کبدی آسیا در رشته کاراته نیز مدال آسیایی داشته است.در این مصاحبه با این بازیکن تیم ملی کشورمان بیشتر آشنا می شویم و شاید شما هم بعد از خواندن این مصاحبه عاشق کبدی بشوید!

ادامه مطلب

اگر وقت باشگاه رفتن را ندارید و می خواهید در منزل ورزش کنید برخی پیشنهادات ورزشی مناسب برایتان داریم که بسیار مفید و سودمند هستند. به جای باشگاه رفتن می توانید از آن ها کمک بگیرید تا باعث افزایش گردش خون و سوخت و ساز بدنتان شوید.

ادامه مطلب

چرا بانوانی که فقط تمرینات کاردیو انجام می دهند نتایج همتایانشان را که از کاردیو و وزنه با هم استفاده می کنند، به دست نمی آورند؟

ادامه مطلب

یکی از ورزش های ساده که بسیار هم ساده است و همیشه ام توصیه می شود، پیاده روی است. پیاده روی بعد از صرف شام دارای مزیت های فراوانی می باشد از جمله این مزیت ها می توان به کاهش استرس و بهبود عملکرد دستگاه گوارش اشاره کرد. توصیه می کنیم که حتما بعد از شام پیاده روی کوتاهی داشته باشید.

ادامه مطلب

تحقیقات جدید نشان می دهند که انجام ۸ هفته یوگا بصورت فشرده، علائم جسمی بیماری های رماتیسمی و دلایل روانشناختی که معمولا با این بیماری همراه است را کاهش می دهد. آرتریت روماتوئید (RA) یک بیماری التهابی مزمن است که به احتمال زیاد این بیماری به طور خودکار ایمنی است، بدین معنی که سیستم ایمنی بدن به اشتباه به بافت های غضروفی خود حمله می کند.

ادامه مطلب

به کمک دو تمرین زیر می توانیدهم برای انجام فعالیت های ورزشی جدی تر انرژی لازم را به دست آورید، هم تمرکز کنید و هم عضلات شانه تان را تقویت کنید.

ادامه مطلب

پیاده‌روی، ورزشی بیش از حد ساده و راحت به نظر می‌رسد، اما در واقعیت این گونه نیست. تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه پیاده‌روی می‌تواند فواید سلامت مختلف را برای شما به ارمغان آورد.

ادامه مطلب

نوید محمدی اولین مدال طلای کاراته در المپیک جوانان را کسب کرد و تاریخ ساز شد.آرزوی او وارد شدن به جمع بزرگان کاراته در اردوی تیم ملی بزرگسالان است.

ادامه مطلب