اغلب افراد پس از ورزش، غذای بیشتری می‌خورند و با جبران کالری‌های مصرفی نمی‌توانند کاهش وزن چشمگیری تجربه کنند.

ادامه مطلب

انجام ورزشهایی ساده ، برای جلوگیری از کمردرد یا بهبود کمردردهای مزمن مفید است. شخص باید هر یک از ورزش های زیر را دو بار در روز و هر بار ۵ تا ۱۰ مرتبه انجام دهد و به تدریج بر تعداد آنها بیفزاید تا این که به حدود ۳۰ مرتبه در هر نوبت برساند. در مرحله حاد کمردرد ، بهتر است بیمار هر چه بیشتر استراحت نماید و پس از کاهش درد، دوباره ورزش را شروع کند.

ادامه مطلب

قدرت ماهیچه برای تسهیل انجام کارهای روزانه نیاز است. این مساله به ویژه زمانی که سن انسان افزایش می یابد و روند از دست دادن توده ماهیچه آغاز می شود، اهمیت دارد.

ادامه مطلب

ورزش برای حفظ نشاط ، اعتماد به نفس و روان سودمند است و در هر سنی مناسب با وضع بدنی، لازم می باشد.

ادامه مطلب

محققان دریافتند که ورزش‌های تنفسی مانند یوگا می‌تواند راهی برای درمان آلرژی باشد.

ادامه مطلب

پیاده روی تند می‌تواند احتمال طولانی‌تر شدن عمر را بیشتر کند و فرقی هم نمی‌کند وزنتان چقدر است.

ادامه مطلب

ورزش صبحگاهی، برنامه‌های ژنی در سلول‌های ماهیچه‌ای را تحت تأثیر قرار می‌دهد و این سلول‌های ماهیچه‌ای را مؤثرتر کرده و قادر می‌سازد که قند و چربی بیشتری بسوزانند.

ادامه مطلب

ممکن است زانوان شما درد ناگهانی کند، لگنتان صدای غژ غژ دهد، یا شانه هایتان سفت باشد. تای چی می تواند کمک زیادی بکند.

ادامه مطلب

اگر شما از جمله افراد مبتلا به آرتروز یا استئوآرتریت هستید، احتمال این که درد، تورم، و سفتی موجب بروز محدودیت‌هایی در فعالیت‌های روزانه و روتین ورزشی شما شده باشند، زیاد است.

ادامه مطلب

نتیجه یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که ورزش کردن با تردمیل می‌تواند درد ناشی از قاعدگی را کاهش دهد و موجب تقویت طولانی‌مدت کیفیت زندگی شود.

ادامه مطلب

تمرینات ورزشی در آب از جمله بهترین گزینه ها برای بیماران مبتلا به آرتروز و بسیاری انواع دیگر آرتریت محسوب می شود.

ادامه مطلب

یکی از مشکلاتی که خانم‌های خانه‌دار با آن مواجه هستند، عوارض ناشی از کم تحرکی است.

ادامه مطلب

گابریل کالدرون حاصل مأموریت ۷۲ ساعته ایرج عرب و همراهانش در هتل حیات ریجنسی استانبول است. در واقع باید گفت: او جانشین یحیی گل‌محمدی شد تا برانکو ایوانکوویچ! چرا که یحیی انتخاب اولیه مدیرعامل پرسپولیس برای هدایت این تیم در لیگ نوزدهم بود. کل رقم دریافتی کالدرون، کم‌تر از برانکو است.

ادامه مطلب

رشته بیلیارد به کشش در جسم بیشتر از آنچه افراد به صورت معمول انجام می‌دهند نیاز دارد. خم شدن از یک طرف میز به سمت بالای آن جهت رسیدن به کیوبال در زاویه دلخواه، انعطاف پذیری مناسبی را در جسم بازیکن خصوصا در ضربات پیچیده می‌طلبد.

ادامه مطلب

افراد مبتلا به پارکینسون می‌توانند با انجام ورزش نشانه‌های بیماری پارکینسون را کم کنند

ادامه مطلب