بیشتر مردم با کشش رفتن از درد سیاتیک رها می شوند. اما اگر سیاتیک دارید، قبل از شروع به ورزش کردن برای سیاتیک، با پزشک خود مشورت کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید.

ادامه مطلب

یک متخصص فیزیوتراپی گفت: والدین باید با توجه به سن فرزندشان بهترین ورزش را به او پیشنهاد کنند.

ادامه مطلب

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در اقدامی عجیب و غیر فوتبالی برنامه بازی‌های تیم‌های استقلال و شهر خودرو ایران را از تقویم سایت خود حذف کرده است.

ادامه مطلب

گاهی اوقات ورزشکاران با وجود این که حرکات ورزشی مخصوص قسمت‌های مختلف بدن را انجام می‌دهند شاهد تاثیر مثبت نیستند و یا حتی متوجه تاثیرات عکس می‌شوند. بانوان ورزشکار باید دقت کنند که برخی حرکات ورزشی نتیجه مطلوب در بر ندارد و باید در انتخاب حرکات توجه لازم را انجام دهند.

ادامه مطلب

مطالعه جدید نشان می‌دهد دویدن تاثیرات منفی استرس حاد را بر هیپوکامپ مغز که بخش مربوط به یادگیری و حافظه است کاهش می‌دهد.

ادامه مطلب

تا چه حد درمورد تاثیر گروه خونی در زندگی فردی اطلاع دارید؟ همان‌طورکه همه ما می‌دانیم، تمرینات ورزشی باید براساس سطح تناسب اندام شخص باشد.اگر شما هم مثل خیلی از افراد دیگر‌ عاشق ورزش‌ هستید، پس حتماً تاکنون تست ورزشی انجام داده‌اید، تا ببینید که چه ورزشی برای شما بهتر است.

ادامه مطلب

ملی‌پوش دسته ۹۶ کیلوگرم رشته وزنه‌برداری در حالی از کمک نکردن مسوولان برای صعودش به المپیک گلایه دارد که واقعیت کسب سهمیه در این تورنمنت متفاوت از دوره‌های گذشته است.

ادامه مطلب

ورزش کردن برای کودکان مانند بازی کردن، بسیار هیجان انگیز و نشاط آور است و همچنین برای رشد بهتر جسمی بسیار مهم و ضروری می‌باشد، ولی والدین باید آگاهی‌های لازم در مورد بهترین ورزش برای کودکان در گروه‌های سنی مختلف را بدانند.

ادامه مطلب

آمار یک پژوهش نشان می دهد که رئال محبوبترین باشگاه جهان در شبکه های اجتماعی است.

ادامه مطلب

مدافع پرسپولیس از دلیل محبوبیت کالدرون سخن به میان آورد.

ادامه مطلب

نتایج یک بررسی جدید حاکی از آن است یک سری از نوشیدنی‌هایی وجود دارد که می‌تواند با خنثی کردن ژن‌هایی که بدن را در ساخت چربی کمک می‌کند، افزایش وزن حاصل از رژیم ناسالم را کاهش دهد.

ادامه مطلب

دروازه بان تیم فوتبال سپاهان با انتشار پیامی در فضای مجازی به شکسته شدن رکوردش واکنش نشان داد.

ادامه مطلب

دروازه‌بان دوم پرسپولیس بعد از قهرمانی سرخپوشان در نیم فصل از هواداران بابت حمایت‌هایشان تشکر کرد.

ادامه مطلب

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس به انتقاد از مسئولین باشگاه پرداخت.

ادامه مطلب

وکلای استراماچونی با ارسال ایمیلی به باشگاه استقلال از شرایط بازگشت سرمربی ایتالیایی پرده برداشتند.

ادامه مطلب