فعالیت در رشته ورزشی وزنه برداری راهکاری آسان، اثرگذار برای رسیدن به تناسب اندام و پیشگیری از ابتلا به یک بیماری‌ خطرناک است.

ادامه مطلب

انجام دادن ورزش‌هایی همچون دوچرخه‌سواری و پیاده روی سریع باعث می‌شود که خطر ابتلا به "آب سیاه" کاهش یابد. این بیماری ممکن است منجر به نابینایی شود.

ادامه مطلب

اگر شما هم به دنبال دویدن‌های با سرعت هستید و می‌خواهید بیشتر از سایر افراد بدوید در این مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب

مشغله روزمره باعث شده تا افراد زیادی علی رغم علاقه‌ای که به ورزش دارند شرایط رفتن به باشگاه را نداشته باشند و به فکر انجام این تمرینات در خانه باشند.

ادامه مطلب

دستیابی به عضلات شش تکه شکم هرچند ممکن است، اما ساده نیست. از طرف دیگر رسیدن به میان تنه قوی تنها شامل حذف کربوهیدرات و ساعت‌ها تمرین در باشگاه هم نیست.

ادامه مطلب

ورزش‌های مناسب برای تقویت بدن و جلو‌گیری از آسیب دیدگی+ تصاویر

ادامه مطلب

یکی از موارد مهم سلامتی، داشتن وزن متعادلی است که مناسب شما باشد. بهترین راه برای یافتن وزن متناسب، مشورت با پزشک یا متخصص تغذیه است که می‌تواند وزن شما را با هنجارهای سالم مقایسه کرده و در رسیدن به اهداف واقع‌بینانه، به شما کمک کند. ضمن آنکه مهم‌ترین نکته در رسیدن یا ماندن در یک وزن سالم، ‌ ورزش منظم و رعایت عادات غذایی مناسب است.

ادامه مطلب

بعد از یک صعود خوب و یا پس از یک تمرین طولانی ورزش‌های سنگین و سبک، ماهیچه‌های شما توان همیشگی را ندارند. یکی از راههای بسیار ایده آل برای از بین بردن خستگی مفرط پس از ورزش در یک جلسه مراجعه برای ماساژ تراپی ورزشی است.

ادامه مطلب

ایستادن به شیوه صحیح اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و به ارتقای سلامت جسمانی کمک می‌کند؛ با انجام چند تمرین ساده به این ویژگی دست پیدا می‌کنید.

ادامه مطلب

رییس هیات پزشکی استان اصفهان گفت: افراد مبتلا به دیابت اگر سه روز در هفته به مدت ۳۰ دقیقه ورزش هوازی انجام دهند، موجب افزایش عملکرد انسولین در بدن و ثابت نگه داشتن حالت طبیعی قند خون می‌شود.

ادامه مطلب

آسیب های مربوط به کار فقط به خاطر کارهای سنگین نیست بلکه اگر مراقب نباشید هر شغلی به نوبه خود آسیب هایی به جسم تان می رساند حتی کارهای دفتری و پشت میزی اما می توان با ورزش از این مشکلات جلوگیری کرد. محققان ثابت کرده اند که کم تحرکی و روش های غلط نشستن و ایستادن باعث ایجاد اختلالات اسکلتی عضلانی می شود.

ادامه مطلب

خیلی از افراد به‌دلیل نارضایتی از بازوهایشان دنبال روشی برای لاغری بازو هستند؛ اما چگونه و از چه راهی؟ فیتامین در این مطلب، در مورد علت شُلی بازو، روش‌های سفت‌شدن و لاغری بازو بیشتر صحبت می‌کند.

ادامه مطلب

پیدا کردن بهترین کفش ورزشی مناسب پیاده روی یا دویدن می‌تواند کمی دشوار باشد وقتی برندها و مدل‌های متنوع شما را احاطه کرده‌اند.

ادامه مطلب

عضو انجمن پزشکان ورزشی معتقد است: انجام فعالیت‌های ورزشی به دلیل افزایش گردش خون سبب دفع سموم و در نتیجه زیبایی پوست و رشد موها می‌شود.

ادامه مطلب

عادت دارید صبح زود ورزش کنید یا بعد از ظهرها به باشگاه می روید؟ در این مطلب به شما می گوییم بهترین ساعت ورزش برای بدن کدام است؟

ادامه مطلب