title

سازمان ملل متحد اعلام کرد زباله‌های پلاستیکی دشمن اصلی حیوانات مهاجر در برخی نقاط دنیا محسوب می‌شود.

ادامه مطلب

اِمام باره یا امام بارا به معنای امام خانه است که درکشور هند مخصوص شیعیان است و از آن برای برگزاری مراسم مذهبی در ماه محرم استفاده می شود.

ادامه مطلب

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از وضعیت ناسالم هوا در اراک برای گروه های حساس و ثبت پنجاه و چهارمین روز آلوده در سال جاری خبر داد.

ادامه مطلب

بارش پراکنده باران در برخی استان‌ها

ادامه مطلب

افزایش مدت زمانی و شدت خشکسالی اثرهای منفی گسترده ای در ایران برجای گذاشته است. سازگاری برای نفی اثرهای دوره های خشک مکرر شدید در ایران از نیازهای مهم راهبردی است.

ادامه مطلب

درحال حاضر ایران یکی از مقاصد بزرگ گردشگری سلامت در منطقه به حساب می آید و کشورهای همجوار مانند جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، عراق، افغانستان و بسیاری از کشورهای منطقه متقاضی استفاده از خدمات و امکانات پزشکی ایران هستند.

ادامه مطلب

با شیوع ویروس کرونا و افزایش نگرانی‌ها درباره سلامت و خدمات درمان، تمایل را برای مهاجرت به ارائه دهنده این خدمات افزایش داد.

ادامه مطلب

نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد وجود درختان سبز در کاهش دمای هوا در فصل تابستان نقش مهم و کلیدی دارد.

ادامه مطلب

متأسفانه حوزه محیط زیست به دلیل سوءمدیریت و ضعف مدیران آن به محلی برای زد و بند و معامله و بده بستان‌ای مختلف شده است و با آنکه قوانین بسیار قوی از سوی مجلس شورای اسلامی در حوزه محیط زیست مصوب شده است

ادامه مطلب

متأسفانه حوزه محیط زیست به دلیل سوءمدیریت و ضعف مدیران آن به محلی برای زد و بند و معامله و بده بستان‌ای مختلف شده است و با آنکه قوانین بسیار قوی از سوی مجلس شورای اسلامی در حوزه محیط زیست مصوب شده است، اما محیط زیست نتوانسته آنها را اجرایی کند.

ادامه مطلب

دشت دریاسر تنکابن یکی از زیباترین جاهای دیدنی شمال ایران است که به‌دلیل برخورداری از زیبایی‌های منحصربه‌فرد و طبیعتی که هر چهار فصل سال، جلوه‌ای برای خودنمایی دارد.

ادامه مطلب

در طرح تشکیل وزارت محیط زیست قرار است سازمان‌های محیط زیست و منابع طبیعی با یکدیگر ادغام شده و برای پاسخگو کردن این سازمان‌ها به مجلس یک وزارتخانه جدید ایجاد شود.

ادامه مطلب

رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت بارش‌ها در کشور گفت: احتمال می‌رود که بارش‌ها در پاییز ۱۴۰۰ دیرتر از زمان نرمال آغاز شود. از این‌رو دوره خشکسالی طولانی خواهد بود.

ادامه مطلب

دریاچه‌های صورتی و فیروزه‌ای رنگ مک دانل در امتداد هم

ادامه مطلب

روز جهانی محیط زیست در تانزانیا را ببینید.

ادامه مطلب
اینستاگرام بهداشت نیوز