title

سازمان غذا و دارو درخصوص عوارض جدی مصرف کپسول غیر مجاز گلوریا هشدار داد.

ادامه مطلب

متخصصان در یک مطالعه این موضوع را مورد بررسی قرار دادند که چگونه قطع آسپرین ممتخصصان در یک مطالعه این موضوع را مورد بررسی قرار دادند که چگونه قطع آسپرین می‌تواند برای برخی از مصرف کنندگان داروی وارفارین مفید باشد. ی‌تواند برای برخی از مصرف کنندگان داروی وارفارین مفید باشد.

ادامه مطلب

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به بازگشایی مدارس گفت: بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا و کمیته ملی واکسن کووید -١٩ تجویز دو نوبت واکسن کووید به دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی توصیه می شود.

ادامه مطلب

مدیر خدمات بیمارستانی معاونت درمان دانشگاه با اشاره به آغاز به کار سامانه یکپارچه کشوری ثبت اطلاعات بیماران پیوندی گفت: با راه اندازی سامانه مذکور بیماران می توانند فرایند ثبت نام خود را در بیمارستان انجام دهند.

ادامه مطلب

محققان می‌گویند مصرف برخی مسکن‌ها می ‌تواند عوارض غیرقابل جبرانی را در بدن ایجاد کند.

ادامه مطلب

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی از پرداخت بدون تأخیر مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد این سازمان در قالب طرح دارویار و همکاری جدی و مؤثر سازمان تأمین‌اجتماعی در اجرای این طرح خبر داد و گفت: تأمین‌اجتماعی ماهیانه حدود 1100 میلیارد تومان به داروخانه‌های طرف قرارداد پرداخت می‌کند.

ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: نزدیک به ۴۰۰ قلم داروی ضروری و پرتکرار به تدریج در لیست بیمه‌ای قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب

در شبانه روز گذشته ۲۱ هزار و ۷۱۱ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

ادامه مطلب

بر اساس اعلام سازمان غذا و دارو، ویال تزریقی آیلیا تقلبی است.

ادامه مطلب

همانطور که هوا سردتر می‌شود و افراد زمان بیشتری را داخل خانه می‌گذرانند، خطر ابتلا به کووید نیز افزایش می‌یابد؛ به همین دلیل است که کارشناسان بهداشت از عموم مردم می‌خواهند دوز تقویت‌کننده واکسن کووید ۱۹ ویژه سویه امیکرون را تا انتهای ماه اکتبر دریافت کنند.

ادامه مطلب

عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: طرح دارویار در حالی اجرایی شده که 1500 داروخانه در کشورمان قراردادی با بیمه ها ندارند. 

ادامه مطلب

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از عرضه و فروش بدون ضابطه دارو در پلتفرم های اینترنتی انتقاد کرده و خواستار تعیین دستور العمل خاص در این باره شد. 

ادامه مطلب

بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۶ هزار و ۹۹۷ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

ادامه مطلب

برنامه «سایه روشن» شبکه رادیویی سلامت، امروز ـ نهم آبان ماه، در بخش فضای مجازی موضوع «آنتی بیوتیک ها هیچ تأثیری بر روی ویروس سرماخوردگی ندارند» را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

ادامه مطلب

رئیس جمعیت هلال احمر از خرید 2 میلیون سرم از کشور عراق خبر داد.  

ادامه مطلب
اینستاگرام بهداشت نیوز