سالانه حدود پنج میلیون نفر در سرتاسر جهان به دلیل مصرف دخانیات جان خود را از دست می دهند. این آمار وحشتناک نشان می دهد که مبارزه با مصرف دخانیات، یکی از اصول اساسی برای حفظ و ارتقای سلامت عمومی است. بدون شک می دانید که سیگار باعث بروز سرطان ریه، بیماری های قلبی عروقی و غیره می شود. علاوه بر این مشکلات، مصرف سیگار تاثیری منفی روی قدرت جنسی و توان باروری دارد که در این مطلب به آنها اشاره می شود.

ادامه مطلب

رفتار با یک نوجوان با روحیه و شرایط فیزیولوژیک طبیعی که دارد، همواره صبر و حوصله والدین را به چالش می‌کشد. وقتی نوجوان چیزی را به شما گفت، به جای جنگ و مقابله با او گفتگو کنید و مسائل را از دید او نگاه کنید.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با بیان این‌که میزان اعتیاد در قم از میانگین کشوری بسیار پایین‌تر است، گفت: هشت دوره آموزشی برای طلاب آقا و خانم در قم برگزار شده است تا در ایام خاص، این مبلغان در حوزه پیشگیری از مواد مخدر اقدام‌های فرهنگی لازم را انجام دهند.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ضربه‌های سنگینی به باندهای بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر و بنیان‌های اقتصادی آن‌ها در کشور وارد شده است.

ادامه مطلب

طبق بررسی انجام شده مشخص شد که دانش‌آموزان چینی، بالاترین هوش را در جهان دارند.

ادامه مطلب

مشاور فرمانده کل سپاه در واکنش به تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد، اگر این رژیم مرتکب خطایی شود بدون بلند شدن موشک و تجهیزات از ایران، تل آویو را نابود می کنیم.

ادامه مطلب

محمدرضا مسجدی در ادامه تاکید کرد: براساس آمار گزارش شده در حال حاضر بیش از۹۵ درصد سیگار مصرفی کشور در داخل تامین می شود و میزان قاچاق در سالهای اخیر بشدت کاهش یافته است. لذا ارقام گمراه کننده فقط برای توجیه این صنعت وتجارت مرگ است.

ادامه مطلب

دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران با اشاره به صحبت رییس سازمان امور مالیاتی مبنی بر اینکه «برنامه ای برای افزایش مالیات بر سیگار نداریم.» اعلام کرد: مصرف کنندگان سیگار، این کالا را به قیمت بالا خریداری می کنند و در مقابل صنف دخانیات نه تنها برای این افزایش مالیاتی پرداخت نمی کنند بلکه سودهای کلان آن را هم به جیب می زند.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، با بیان اینکه 66 درصد مردم اعلام آمادگی کرده‌اند که تمایل دارند در حوزه پیشگیری از اعتیاد همکاری کنند؛ گفت: باید گفتمان مسلط که همان مشارکت گسترده همه جامعه در امر پیشگیری از اعتیاد است اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب

دیوار سفارت ایتالیا در تهران بوم نقاشی دو هنرمند ایرانی و ایتالیایی شد.

ادامه مطلب

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در سال به جز سفرهای تفریحی، ناچارید به چندین و چند سفر کاری هم بروید، حتما می‌دانید که این‌گونه سفرها با سفرهای تفریحی و خانوادگی کاملا متفاوتند.

ادامه مطلب

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران مایل است همان روابط و همکاری که با کشورهای عضو سازمان اکو دارد با کشورهای حاشیه خلیج فارس هم داشته باشد و این همکاری ها به آنها هم تسری یابد.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی درگذشت همشیره حجت‌الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.

ادامه مطلب

نوبت سوم «بسته معیشتی» برای ۲۰ میلیون نفر دیگر ساعاتی قبل واریز شد.

ادامه مطلب

رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی با استفاده از برخی تکنیک‌ها و شگرد‌ها و با به کارگیری امپراطوری رسانه‌ای خود، سعی کردند در آتش فتنه بدمند و ایران را ناامن جلوه دهند.

ادامه مطلب