ابتکار گفت: با کلیشه‌هایی که شاید فقط در دوره‌ای تاثیر داشته نمی‌توانیم تصویر ذهنی جوانان فعلی را تغییر دهیم و باید حرف نو داشته باشیم.

ادامه مطلب

آن طور که نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه خبر داده عیدی کارکنان همراه با حقوق بهمن‌ماه آن‌ها واریز خواهد شد.

ادامه مطلب

افسردگی خندان،با نام Walking Depressionشناخته می شود.زمانی به وجودمی آید که فرد توانایی راه رفتن،صحبت کردن وخندیدن را دارد اما در عین حال خشنود نیست.

ادامه مطلب

یک مرد هم آمده آرایش دامادی که در کره جنوبی چیز عجیبی نیست. لب‌هایش را سرخ می‌کند. آرایشگرش می‌گوید: معولا صورتشان را تمیز می‌کنیم، ابروهاشان را تیره‌تر می‌کنیم، و صورتشان را طوری سایه می‌زنیم که مردانگی چهره‌شان برجسته‌تر شود. خودشان نمی‌توانند این کار را بکنند.

ادامه مطلب

عضو هیئت رئیسه مجلس و کمیسیون تلفیق با اشاره به تورم ۳۶ درصدی سال آینده گفت: برای یک خانوار ۴ نفره، خط فقر چیزی در حدود ۲ میلیون و ۲۵۵ هزار تومان است و البته این رقم در تهران متفاوت خواهد بود و چیزی در حدود ۴ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان است.

ادامه مطلب

معاون وزیر ارتباطات میزان صرف وقت کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی را ۳۰ برابر زمان مطالعه روزنامه و ۹ برابر زمان کتابخوانی عنوان کرد.

ادامه مطلب

بر اساس گزارش هافینگتون پست از نتایج پرسشنامه‌ای که به‌وسیله مجله «پول»بدست آمد، دلیل اصلی دعوای 70 درصد زوجین «پول» است که طبق گفته افراد شرکت‌کننده در این پرسشنامه خرید بیش‌ازحد، بودجه‌بندی مسائل مالی و بدهی، بزرگ‌ترین عامل برای بحث‌وجدل در بین آنها بوده است.

ادامه مطلب

شاهین فرهت، آهنگساز و رهبر ارکستر معتقد است: فکر نمی‌کنم سرود ملی ایران نیازی به تغییر داشته باشد. همین سرود فعلی خوب است و ملودی خوبی دارد

ادامه مطلب

پژوهش‌های انجام‌شده جدید توسط محققان دانشگاه ایالتی تگزاس نشان می‌دهند که رفتارهای غلط در شبکه‌های اجتماعی همچون مقایسه کردن ظاهر زندگی دیگران با خود، با اختلال افسردگی عمده همراه است.

ادامه مطلب

تحقیقات نشان داده است که یکی از بزرگترین ترس های افراد، همتراز با مرگ، صحبت کردن در جمع می باشد. به این معنی است که افراد حل مسئله های پیچیده را به صحبت کردن در جلوی غریبه ها ترجیح می دهند. پس اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که با محیط های اجتماعی، صحبت در جمع و برخورد با افراد جدید مشکل دارید، بدانید که هیچ مشکلی متوجه شما نیست. اکثر افراد، احساسی مشابه شما دارند، و تغییر برایشان حتی از مرگ هم بدتر است.

ادامه مطلب

"از لاک جیغ تا خدا " توانسته مخاطب کف جامعه را پای تلویزیون بکشاند و حداقل 80 درصد مردم ایران نام این برنامه را شنیده اند.

ادامه مطلب

در لایحه بودجه سال آینده، دولت برآوردی از میزان درآمدهای حاصل از ردیف‌های موضوعی خاص داشته که یکی از این موارد قابل توجه توریست‌ها و علاقه‌مندان به سفر، عوارض خروج از مرزهای کشور است

ادامه مطلب

در بودجه سال 97، 240 میلیارد تومان را برای بیمه زنان سرپرست خانوار تصویب کردیم که به طور کامل توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام شد.

ادامه مطلب

مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت دوم بانک سرمایه در روز سه شنبه مورخ 11 دی ماه 1397 و با حضور 47.7 درصد صاحبان سهام برگزار شد.

ادامه مطلب

در حالیکه با بی حوصلگی دکمه های کنترل تلویزیون را جا به جا می کند پیداست از تماشای کارتن هم خسته شده ، به مادرش می گوید که دیگر حوصله تنهایی را ندارد.

ادامه مطلب