ـ مراسم باشکوه عزاداری حسینی با حضور باشکوه شیعیان و محبان اهل‌بیت(ع) در در مرکز اسلامی شهر جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین "محسن قمی" عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) به سخنرانی پرداخت.

ادامه مطلب

ارتش آمریکا سه فرمانده ارشد یگان‌های ویژه نیروی دریایی این کشور در عراق را که نیروهای تحت فرمانشان به تجاوز جنسی و مصرف الکل در حین خدمت متهم بودند، اخراج کرد.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اصفهان در شیوع‌شناسی اعتیاد رتبه 22 کشوری را دارد، گفت: شیوع مصرف مواد مخدر در کشور 5.4 درصد است اما این میزان در اصفهان، 2.4 درصد است.

ادامه مطلب

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 400 تن انواع مواد مخدر در کشور در 5 ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: این میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 12 درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب

می‌توانیم باتری موبایل را تعویض کنیم یا با رعایت چند نکته ساده عمرش را افزایش دهیم.

ادامه مطلب

دو روز گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست شد که تکراری از یک آسیب بود؛ کودک‌همسری. در این فیلم دختری حدودا ۱۰ ساله به عقد موقت پسری حدودا ۲۲ ساله درآمد که در ساتان کهگیلویه و بویراحمد بودند. هرچند رئیس دادگستری شهرستان بهمئی از ابطال این عقد خبر داد اما موضوع اصلی این است که این اتفاق برای بار اول رخ نداده و آخرین بار هم نخواهد بود.

ادامه مطلب

سلیقه‌ای عمل کردن در انتخاب برخی رنگ‌ها در سطح شهر و قدغن بودن استفاده از رنگ‌های شاد برای مردم از جمله عواملی شناخته شده است که لااقل میزان عصبانیت و پرخاشگری تهرانی‌ها را افزایش داده است.

ادامه مطلب

رئیس اتحادیه صنف قماش‌فروشان مشهد گفت: از ابتدای سال با کاهش واردات چادر مشکی روبه‌رو شدیم، واردات اجناس خارجی کاهش یافته و به تدریج تمایل مصرف‌کننده برای استفاده از جنس‌های ایرانی در حال افزایش است.

ادامه مطلب

در این گزارش سراغ آشپز‌های هیأت‌ها رفته‌ایم و مواد اولیه لازم را برای اصلی‌ترین غذا‌های نذری ماه محرم، از آن‌ها پرسیده‌ایم.

ادامه مطلب

فیلم متری شش و نیم مانند تعداد زیادی از تولیدات سینما و تلویزیون در حوزه اعتیاد، تصویر کلیشه‌ای از معتادان را ارائه می‌دهد. مگر چند درصد معتادان در جامعه ایران معتادان متجاهر هستند؟

ادامه مطلب

نمایش‌هایی که این روزها روی صحنه است و خبرگزاری برنا تماشای آن را پیشنهاد می دهد.

ادامه مطلب

طبق پژوهشی که فیس‌بوک انجام داد، کاربران زن در پلتفرم خودشان بیشتر مسائل شخصی خود (مانند ماجراهای خانوادگی و روابط‌شان) را به اشتراک می‌گذارند

ادامه مطلب

چند روز اخیر اگر در سطح شهرها حضور داشته‌اید یا در شبکه‌های اجتماعی چرخیده‌اید یا رسانه‌های گوناگون را جسته و گریخته دیده باشید با تبلیغ سریالی تازه و پخش نخستین قسمت «مانکن» از شبکه‌های خانگی مواجه بوده‌اید.

ادامه مطلب

شرمنده بودن، خجالتی بودن، ترس و ... از احساساتی هستند که اغلب افراد را از به اشتراک گذاشتن نگرانی‌های مربوط به بهداشت روانی با پزشک باز می‌دارد؛ اما در یک زندگی کامل و مولد، همان‌قدر که سلامتی جسمی شما اهمیت دارد، سلامت روانتان هم مهم است.

ادامه مطلب

زنان در کنار مردان در بسیاری از خانواده‌های ایرانی مشغول به کار هستند. اگر شما به عنوان مرد در خانه دست به سیاه و سفید نمی‌زنید، بی‌انصافی می‌کنید و از بخش مهمی از مسئولیت خود فرار می‌کنید!

ادامه مطلب