title

بهداشت دهان و دندان در هر مرحله‌ای از زندگی مهم است. شما باید دست‌کم روزی دو بار مسواک بزنید تا پلاک‌هایی که روی دندان‌هایتان جمع می‌شوند پاک شوند. وقتی بریس دارید، بهداشت دهان و دندان اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند.

ادامه مطلب

محققان می‌گویند عریان خوابیدن می‌تواند برای سلامت پوست و ظاهر آن مفید باشد اما تحقیقات جدید نشان می‌دهد عریان خوابیدن برای بهداشت خواب به هیچ عنوان مناسب نیست.

ادامه مطلب

اضافه کردن نمک به آب حمام میتواند به شما یک حمام واقعا آرامش بخش بدهد.

ادامه مطلب

غذا‌هایی وجود دارند که هنگام مصرف، دندان‌ های شما را تمیز می‌کنند که می توانید در این مطلب با آنها آشنا شوید.

ادامه مطلب

حقیقت این است که خواب مناسب سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و باعث بهبود عملکرد جسمی و ذهنی می‌شود.

ادامه مطلب

دندان درد می‌تواند به دلایل مختلف بروز کند و تشخیص صحیح، به درمان موثر آن کمک می‌کند.

ادامه مطلب

محققان در این مطالعه ماسک های چهار لایه پنبه ای را تا ۵۲ بار شستند و خشک کردند که این میزان معادل یک بار شست و شوی هفتگی برای مدت یک سال بود.

ادامه مطلب

متخصص گوش، حلق و بینی گفت: استفاده از برخی صابون و شامپوها ، بسته شدن شیپور استاش به صورت مقطعی و استفاده از پنبه و گوش گیر در گوش می تواند سبب درد گوش شود.

ادامه مطلب

بنابر گزارش پژوهشگران، حس چشایی از دست رفته یا تغییر یافته، خشکی دهان و ایجاد زخم در دهان در بین بیماران مبتلا به کووید ۱۹ شایع است و این علائم ممکن است تا مدت ها باقی بماند.

ادامه مطلب

روانپزشکان هشدار دادند خوابیدن با چراغ روشن در شب می‌تواند شما را به افسردگی مبتلا سازد.

ادامه مطلب

با فرمول ۸ ماسک خانگی پوستی سالم و شاداب داشته باشید و از شر تیرگی زیر چشم، ترک و خشکی لب و مشکلات پوستی خلاص شوید.

ادامه مطلب

تغذیه مناسب و مکمل‌های غذایی، اولین قدم در مقابله با ریزش موی فصلی است، با خوردن عناصر اساسی که به درمان ریزش مو کمک می‌کند و دوباره تعادل را به آن باز می‌گرداند.

ادامه مطلب

یک تیم از محققان استرالیایی در مطالعات اخیر خود به بررسی احتمال انتقال ویروس کرونا از طریق استنشاق هوای سرویس‌های بهداشتی عمومی پرداختند.

ادامه مطلب

اگر پوستتان خشک است یا به خاطر ماسک‌هایی که در این روزهای کرونایی به صورتتان می‌زنید، آسیب دیده می‌توانید با کمک ماسک‌های ساده آبرسان خانگی که با مواد دم دست شما تهیه می‌شوند، پوستتان را التیام ببخشید و آن را نرم و لطیف کنید.

ادامه مطلب

یک فلوشیپ خواب درباره علل بروز اختلال بیخوابی و راه های رفع آن توضیح داد.

ادامه مطلب
اینستاگرام بهداشت نیوز