​رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از شناسایی کم‌سن‌ترین فرد مبتلا به کرونا در این شهرستان خبر داد.

ادامه مطلب

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی درباره مصرف انواع لبنیات در روزهای کرونایی توضیح داد.

ادامه مطلب

کووید ۱۹ ویروسی است که در سال ۲۰۲۰ اضطر ابی را در جهان شیوع داد. پدیده‌ای که هنوز هیچ کشوری درمانی برای آن پیدا نکرده است، اما تجربه نشان می‌دهد با استفاده از خون بهبود یافتگان از ویروس می‌توان برای کنترل ویروس امید داشت.

ادامه مطلب

معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور نسبت به تجمع و حضور مزدنم در روز طبیعت هشدار داد.

ادامه مطلب

زالی با تاکید بر افزایش سطح مداخلات و ایجاد بسته مدیریتی یکپارچه گفت: با سطح همکاری های فعلی بیماری کرونا مهار نمی‌شود.

ادامه مطلب

یک روانشناس درباره عواقب نگرانی بیش از حد در روزهای کرونایی توضیحاتی داد.

ادامه مطلب

خروج از منزل ممکن است فرد سالم را مستعد به آلودگی ویروس کرونا کند، بنابراین با چند پیشنهاد خودتان را در منزل سرگرم کنید.

ادامه مطلب

یک فوق تخصص ریه گفت: مواد شوینده به صورت‌های حاد و مزن می‌توانند اثرات منفی روی پوست بگذارند و انجام برخی روش‌ها می‌تواند باعث کاهش مضرات ناشی از آن‌ها شود.

ادامه مطلب

طبق مطالعات انجام شده توسط پژوهشگران، مردان بیشتر از زنان در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار داشته و میزان مرگ و میر در آقایان بیشتر از خانم‌هاست.

ادامه مطلب

با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور سوال و ابهامات زیادی در ذهن مردم جامعه ایجاد شده که در در این مطلب تلاش کرده‌ایم به سوالات متداول مردم درباره این طرح پاسخ دهیم.

ادامه مطلب

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، طرح غربالگری برای مقابله با ویروس کرونا در کشور را کار بزرگی دانستند و خطاب به وزیر بهداشت نوشتند: مهم آن است که شتاب تلاش‌های همه جانبه کاسته نشود.

ادامه مطلب

شعبانیان درباره چگونگی بررسی مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان ارتش توضیحاتی ارائه داد.

ادامه مطلب

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بر اساس محتوای نشست مطبوعاتی سازمان جهانی بهداشت گفت: برای انتقال ویروس، فرد ناقل باید علامت دار باشد.

ادامه مطلب

دگرگون شدن زندگی عادی بسیاری از مردم درکشور‌های مختلف جهان به دلیل ویروس کرونا سبب شده است تا آن‌ها در طول شب دچار رویا بینی یا حتی مشاهده خواب‌های ترسناک شوند.

ادامه مطلب

در ایام قرنطینه و اپیدمی بیماری کرونا امکان دارد برخی از ما دچار بی خوابی های مفرط یا بدخوابی شده باشیم که این علل مختلفی از اضطراب، استرس و نامنظم شدن ریتم شبانه روزی خواب ما دارد که در این مطلب راهکارهای دوازده گانه ای برای رفع این مشکلات ارائه خواهد شد.

ادامه مطلب