title
کد خبر: 229200
00
آگهی/ دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین

دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین یکی از روش‌هایی است که می‌توانید از آن طریق نوبت دندانپزشکی بگیرید. با این روش بدون تماس گرفتن یا مراجعه حضوری از طریق اینترنتی نوبت می‌گیرید. اگر شما هم قصد دارید به کلینیک مهرآوید که بهترین مرکز دندانپزشکی در شرق تهران است، مراجعه کنید می‌توانید از این روش کمک بگیرید و در سریع‌ترین زمان به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین یکی از روش‌هایی است که می‌توانید از آن طریق نوبت دندانپزشکی بگیرید. با این روش بدون تماس گرفتن یا مراجعه حضوری از طریق اینترنتی نوبت می‌گیرید. اگر شما هم قصد دارید به کلینیک مهرآوید که بهترین مرکز دندانپزشکی در شرق تهران است، مراجعه کنید می‌توانید از این روش کمک بگیرید و در سریع‌ترین زمان به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

امروزه با افزایش جمعیت و وجود ترافیک و مشغله‌های زیادی که مردم ما با آن مواجه هستند، روش‌های نوین این چنینی می‌تواند گره‌ای از مشکلات آنها را باز کند و آنها بتوانند راحت‌تر و در زمان کوتاهی اقدام به اخذ نوبت کنند. در مطلب امروز قصد داریم در مورد خدمات دندانپزشکی کودکان و کاشت ایمپلنت در این کلینیک مطالبی را ارائه دهیم.

دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین کودکان

نوبت دندانپزشکی آنلاین برای موارد مختلف امکان‌پذیر است. برای دریافت نوبت دندانپزشکی کودکان هم می‌توان از این روش استفاده کرد.‌ دندانپزشکی اطفال یکی از هفت تخصص بالینی در دندانپزشکی است. برای درمان دندان‌های کودک، دندانپزشک علاوه بر معالجه دندان او باید در مورد امور روانشناختی کودکان هم سررشته داشته باشد.‌ او با داشتن این مهارت سبب می‌شود که کودک دردی را حس نکند و خاطرات بدی که ممکن است در آینده بر ذهن کودک باقی بماند و به دلیل ترس به دندانپزشک مراجعه نکند را از او دور کند.

 

 مراجعه به دندانپزشک در همان سنین کودکی سبب می‌شود از بسیاری از مشکلات در آینده جلوگیری شود و در صورتی که دندان او دچار کوچکترین پوسیدگی شود در رفع آن اقدام کند؛ بنابراین بهترین زمان مراجعه به دندانپزشک بعد از رویش اولین دندان‌ها است. توصیه می‌شود هر ۳ تا ۶ ماه کودک را نزد دندانپزشک مخصوص کودکان ببرید و از سلامت دندان‌های او مطمئن شوید. برای دریافت نوبت هم می‌توانید از طریق آنلاین اقدام کنید.

دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین برای ایمپلنت

یکی دیگر از تخصص‌های دندانپزشکان به ایمپلنت مربوط می‌شود. برای انجام ایمپلنت، دندانپزشک پیچی را به عنوان پایه در فک جای می‌دهد و بعد از اینکه چند ماه از قرار دادن آن در فک سپری شد و پایه خوب در لثه محکم شد قالب گیری انجام می‌شود. بعد از قالب گیری آن را با چسب یا پیچ به لثه وصل می‌کند. برای این منظور حتما به دندانپزشکان معروف که تخصص کافی دارند مراجعه کنید.

 

این دندانپزشکان متخصص پروتز دندانی و ایمپلنت هستنند و بورد تخصصی دارند. بهترین متخصص ایمپلنت، مهارت و سرعت بالایی در کار دارد. چون جراحی ایمپلنت کمی طول می‌کشد و انجام سریع آن رضایت بیماران را به دنبال دارد. او مهارت ارتباطی قوی دارد و به راحتی با بیمار رابطه ایجاد می‌کند. یک متخصص دندانپزشک خوب با دانش روز پیش می‌رود و از تکنولوژی‌های جدید کمک می‌گیرد و از بین انواع ایمپلنت موجود در بازار، نوع مناسب با دندان بیمار را به او پیشنهاد می‌دهد.

 

برندهای ایمپلنتی که در ایران موجود است شامل کره‌ای، سوئیسی و آلمانی هستند. چون قیمت کره‌ای نسبت به بقیه ارزان‌تر است بیشتر از آن در کشور ما استفاده می‌شود‌ و قیمت ارزان آن نشانه بی‌کیفیت بودن آن نیست. آنچه که در موفقیت ایمپلنت تاثیر دارد علاوه بر کیفیت ایمپلنت، مهارت و تخصص دندانپزشک است. گر چه برند سوئیسی و آلمانی کیفیت بهتری دارند اما در برخی از افراد تخصص دندانپزشک می‌تواند در موفقیت کاشت دندان موثرتر باشد.

بهترین کلینیک برای ایمپلنت

بهترین کلینیک برای کاشت ایمپلنت، کلینیکی است که در آن بهترین دندانپزشکان متخصص و پیشرفته‌ترین تجهیزات وجود داشته باشد. از آنجا که ایمپلنت دندان به جای دندان‌های طبیعی استفاده می‌شود تمام کارایی‌های دندان طبیعی را بعد از کاشت دارد و حتی از لحاظ ظاهری شبیه دندان طبیعی در می‌آید. این دندان‌ها به شما کمک می‌کنند تا بتوانید غذاها را خوب بجوید. ظاهر شما را زیبا می‌کند و مانع از کوچک شدن استخوان فک می‌شود.

 

ایمپلنت، سلامت استخوان‌ها و لثه‌های اطراف را تضمین می‌کند و دندان‌های مجاور را ثابت نگه می‌دارد و کیفیت زندگی را بالا می‌برد. بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران برای کاشت ایمپلنت دندان، کلینیک مهرآوید است که از کلینیک‌های معتبر ایران بوده و در آن پزشکان باتجربه‌ای مشغول به فعالیت هستند. این کلینیک از شرایط ویژه‌ای برخوردار است که عبارتند از:

 • با مراجعه به این مرکز با دندانپزشکان و متخصصان با دانش کافی در زمینه ایمپلنت آشنا می‌شوید.
 • در این کلینیک بهداشت در محیط، وسایل مورد استفاده در دهان بیمار و امکانات مورد استفاده پزشک، رعایت می‌‌شود.
 • این مرکز به تکنولوژی‌های بروز در خصوص انجام جراحی ایمپلنت مجهز است.
 • در آن از ایمپلنت‌های با کیفیت مورد تایید سازمان بهداشت جهانی استفاده می‌شود.
 • امکان انجام انواع روش‌های ایمپلنت با توجه به نیاز و شرایط بیمار وجود دارد.
 •  فضایی آرام و به دور از استرس را برای بیماران مهیا می‌کند.‌
 • از بیماران هزینه‌های معقول و مصوب اخذ می‌شود.

خدمات کلینیک دندانپزشکی مهرآوید

در کلینیک مهرآوید که به عنوان بهترین کلینیک در شرق تهران شناخته شده است، همه خدماتی که مربوط به دهان و دندان هست، به بیماران ارائه می‌شود. در این مرکز علاوه بر خدماتی که جنبه درمانی دارند، خدمات زیبایی هم به مراجعین ارائه می‌شود. خدمات این کلینیک شامل موارد زیر می‌شوند:

 • خدمات دندانپزشکی خردسالان و اطفال شامل فلورایدتراپی، ترمیم دندان شیری، پالپوتومی، پالپکتومی، ترمیم کامپوزیتی پیشگیرانه و...
 •  خدمات دندانپزشکی زیبایی از جمله لمینیت، بلیچینگ و ونیر کامپوزیت
 •  رادیولوژی دهان و دندان شامل خدمات تصویربرداری پانارومیک و...
 • دندانپزشکی تحت بیهوشی
 • درمان بیماری‌های دهان و دندان
 •  ترمیم دندان با مواد آمالگام،‌ کامپوزیت، سرامیک و...
 •  انجام پروتز دندانی ثابت یا متحرک
 •  ارتودنسی شامل کراس بایت قدامی، کراس بایت خلفی، تنگی کام و...
 •  ایمپلنت دندان به شیوه آمریکایی، فرانسوی و لیزر
 • درمان ریشه دندان
 •  جراحی فک و صورت برای درمان ناهنجاری‌های اسکلت فک، صورت و دندان‌ها
 •  جراحی لثه جهت ترمیم بخشی از آن یا پیوند بافت جدید

سخن پایانی

دریافت نوبت دندانپزشکی آنلاین یکی از روش‌های جدید برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی است. در این روش به آسانی می‌توانید نوبت بگیرید و سر وقت معین به پزشک مراجعه کنید. در کلینیک مهراوید هم این امکان مهیا است. اگر شما هم قصد مراجعه به این کلینیک را دارید می‌توانید از این طریق اقدام به نوبت گیری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این سایت سر بزنید.


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
اینستاگرام بهداشت نیوز