title
کد خبر: 222663
00
نتایج دومین روز المپیاد ورزشهای قهرمانی وزارت بهداشت اعلام شد + عکس

نتایج دومین روز ازالمپیاد ورزشهای قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی به میزبانی شهرکرد در رشته های مختلف اعلام شد.

امروز در دومین روزبرگزاری مسابقات، رقابتهای ۸ رشته ورزشی شنا، شطرنج، کاراته، تکواندو، دوومیدانی، تنیس روی میز، بدمینتون وتیراندازی در سالنهای مختلف برگزار شدکه نتایج این بازیها به شرح زیر اعلام شد.

تیراندازی:

سینا احمدی از دانشگاه علوم پزشکی یزد مقام اول

علی صداقت از دانشگاه علوم پزشکی جهرم مقام دوم

سعید مردانی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام سوم

شایان ذکر است: این مسابقات با سیبل الکترونیکی برگزار شد.

 

تکواندو:

تکواندو وزن منهای ۶۳ کیلوگرم

نیما سرلک از دانشگاه اهواز رتبه اول

ارسطو حنفی از دانشگاه کردستان رتبه دوم

امیرحسین یدالهی از دانشگاه بابل مقام سوم

مرتضی رضایی از دانشگاه ساری مقام سوم مشترک

وزن منهای ۷۴ کیلوگرم

حمیدرضا اشرفی از دانشگاه زنجان رتبه اول

اصغر اسماعیلی ازدانشگاه ایران رتبه دوم

سیدامیرمحمد هاشمی از دانشگاه گیلان رتبه سوم

اشکان دلخواه از دانشگاه شهیدبهشتی رتبه سوم مشترک

کاراته:

ظهر امروز شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ نتایج روز پایانی مسابقات رشته کاراته در بخش کومیته وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم در چهاردهمین المپیاد ورزشهای قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت اعلام شد.

کاراته (بخش کومیته وزن مثبت ۷۵)

 

کورش خدری از دانشگاه اهواز مقام اول
مهدی فلاحی از دانشگاه رفسنجان مقام دوم
مرتضی زمان پور از دانشگاه شهید بهشتی مقام سوم
عارف نظری دانشگاه ایلام مقام سوم

دوومیدانی:

دوی ۱۱۰ متر بامانع:

امیر رضا کریمخانی از دانشگاه ارومیه مقام اول

امیررضا کرمی از دانشگاه مشهد مقام دوم

عرفان عزیزی از دانشگاه اصفهان مقام سوم

علیرضا اسماعیلی از دانشگاه اصفهان مقام چهارم

امیرحسین شمخانی از دانشگاه سبزوار مقام پنجم

حامد اسدالهی از دانشگاه تبریز مقام ششم

علی تقی زاده از دانشگاه شیراز مقام هفتم

صادق آبکار از دانشگاه جندی شاپور اهواز مقام هشتم

پیمان جعفرپور از دانشگاه گلستان مقام نهم

حمزه بابایی از دانشگاه کاشان مقام دهم

 

 

پرش طول:

پوریا صدقی از دانشگاه گیلان مقام اول

علیرضا فاروجی جلفان از دانشگاه بجنورد مقام دوم

ادمونداوکلاه از دانشگاه تهران مقام سوم

کیوان محمدی ازدانشگاه مشهد مقام چهارم

عرفان عزیزی از دانشگاه اصفهان مقام پنجم

امیررضا کرمی از دانشگاه مشهد مقام ششم

دوی۴۰۰ متر:

مرصاد مهدویان از دانشگاه کرمانشاه مقام اول

محمدملایی از دانشگاه شهید بهشتی مقام دوم

محمد اسماعیلی ازدانشگاه مشهد مقام سوم

پارسا شاملی از دانشگاه ایران مقام چهارم

مفتایو فوسینی از دانشگاه تهران مقام پنجم

مهدی طاقتی ازدانشگاه اصفهان مقام ششم

 

شنا:

۲۰۰متر مختلط انفرادی

علیرضا زمردی از شهید بهشتی ۱۸ امتیاز

سید علی اکبرصفری مقدم از یزد ۱۶ امتیاز

احسان اخترکاوان از زنجان ۱۵ امتیاز

 

نتایج نهایی 

دانشگاه اصفهان بامجموع امتیاز ۳۵ مقام اول

دانشگاه مشهد با مجموع امتیاز ۳۰ مقام دوم

دانشگاه زنجان با مجموع امتیاز ۲۴ مقام سوم

مجموع امتیازها در ۸ ماده ورزشی محاسبه و جمع بندی شده است.

گفتنی است، در رشته شنا ۱۰۲شناگراز ۴۲ دانشگاه در ۸ ماده شامل ١٠٠ متر ازاد، ١٠٠ متر کرال پشت، ۵٠ متر قورباغه، ۵٠ متر پروانه، ١٠٠ متر قورباغه، ۵٠ متر کرال پشت، ۵٠ متر آزاد ، ٢٠٠ متر ماده مختلط انفرادی به صورت انفرادی رقابت کردند. حضورشناگران نخبه ودرسطح ملی با ثبت رکورد بینظیر، بی سابقه بوده است.

تنیس روی میز: 

بدمینتون

انفرادی:

سامان زلکی نژاد از دانشگاه اهواز مقام اول

پوریا سخایی از دانشگاه ایران مقام دوم

احسان نظری از دانشگاه شهید بهشتی سوم مشترک

علیرضا آبایی از دانشگاه اراک سوم مشترک

فینال مسابقات بدمینتون در بخش دونفره (دوبل) در چهاردهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت، برترین های خود را شناخت.

مهدی بندی و آرمین ترک از دانشگاه علوم پزشکی اراک مقام اول

نوید آقاداودی و مبین عباس‌پور از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام دوم

پوریا رفعتی و مهران درخشانی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان مقام سوم مشترک

محمدباقر ترابی و سپهر قربانی از دانشگاه علوم پزشکی زنجام مقام سوم مشترک

 

مسابقات فینال انفرادی بدمینتون نیز عصر امروز برگزار می شود.

شطرنج:

 

دور پنجم رقابت‌ها

​​​​​​​


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
اینستاگرام بهداشت نیوز