title
کد خبر: 218827
00
آگهی/ بیشترین مراکز تزریق ژل تهران در کدام مناطق هستند؟

بیشترین مراکز تزریق ژل تهران در کدام مناطق هستند؟ با پیشرفت علم پزشکی، بشر به آرزوی دیرینه خود یعنی پیر نشدن نیز کمی نزدیک شده است. یکی از روش‌هایی که علم پزشکی در چند دهه گذشته ابداع کرده، ...

با پیشرفت علم پزشکی، بشر به آرزوی دیرینه خود یعنی پیر نشدن نیز کمی نزدیک شده است. یکی از روش‌هایی که علم پزشکی در چند دهه گذشته ابداع کرده، تزریق ژل و بوتاکس به نواحی مختلف بدن به‌ویژه صورت به‌منظور رفع چین‌وچروک‌های آن است. البته این تأثیر موقت بوده و نیاز است که در دوره‌های منظم تکرار شود. تزریق ژل به دور چشم، پیشانی، فک و غیره رایج است.

تزریق ژل و بوتاکس بااینکه عملی ساده است اما باید حتما توسط افراد متخصص دارای مجوز برای انجام این کار انجام شود. در شهر بزرگی مانند تهران، شاید صدها مرکز تزریق ژل و بوتاکس وجود داشته باشد. بنابراین بسته به محل زندگی‌تان دسترسی به یکی از این مراکز احتمالا بسیار آسان است. آمارها نشان می‌دهند که بیشترین مراکز تزریق ژل در تهران در سه منطقه‌ای هستند که در این مقاله آن‌ها را معرفی می‌کنیم. با ما همراه باشید و با سه منطقه اصلی تهران از نظر تنوع خدمات تزریق ژل آشنا شوید.

محله تهران پارس

شاید تزریق ژل و بوتاکس امروزه عملی عادی برای همه اقشار به نظر برسد اما در گذشته نه‌چندان دور، چنین اقداماتی به‌منظور زیباتر به نظر رسیدن، بیشتر از طرف اقشار به‌روزتر و شاید مرفه‌تر جامعه که در مناطق بهتر شهرها زندگی می‌کردند، مورد استقبال قرار می‌گرفت. تهران‌پارس، یکی از این مناطق است.

شاید امروز محله تهران‌پارس جزء محله‌های بالای شهر و اصطلاحا لوکس تهران محسوب نشود اما این محله در سال‌های ته چندان دور یکی از بهترین مناطق تهران محسوب می‌شد. تهران‌پارس، واقع در شرق تهران، توسط مهندسین شهرسازی خارجی طراحی شده که گواه آن را می‌توان در خیابان‌کشی‌های استاندارد آن دید.

مراکز تزریق ژل تهرانپارس متعدد هستند. مردم قدیمی این منطقه عمدتا افرادی هستند که در گذشته، جزء افراد به‌روز و مدرن تهران محسوب می‌شدند که عمدتا وضع معیشتی رو به بالایی داشتند. به همین جهت، یکی از اولین مناطقی از تهران که از تکنولوژی تزریق ژل و بوتاکس استقبال کرد، تهران‌پارس بود. برخی از معروف‌ترین و بهترین مراکز تزریق ژل این منطقه عبارت‌اند از:

 • مطب زیبایی و لیزر دکتر عباسی واقع در مابین فلکه سوم و چهارم تهران‌پارس، بین ۲۱۴ و ۲۱۶ شرقی
 • مطب مینروا واقع در فلکه دوم تهران‌پارس نبش ۱۸۲ شرقی
 • مرکز زیبایی و پزشکی نیلوفر واقع در خیابان رشید شمالی نبش ۱۶۰ غربی
 • مرکز زیبایی و لیزر هانیوا واقع در خیابان گلبرگ شرقی خیابان ملکی
 • مرکز پوست، مو، زیبایی و لیزر سپیدار (فرجام سابق) واقع در تهران‌پارس غربی، فلکه سوم تهران‌پارس، خیابان زفرقندی

منطقه سعادت آباد

همان‌طور که گفتیم، تکنولوژی تزریق ژل و بوتاکس در بدو ورودش به ایران به دلیل هزینه‌های بالا و ویژگی‌های فرهنگی عمدتا به مناطق به‌روزتر و مدرن‌تر شهرهای بزرگ ازجمله تهران راه یافت. سعادت‌آباد نیز یکی از این مناطق بود. این منطقه، جزء مناطق نسبتا جدید‌الساخت تهران محسوب می‌شود که نسبت به بسیاری دیگر از مناطق غرب تهران به‌روزتر است. ساکنین سعادت‌آباد را می‌توان جزء طبقه متوسط رو به بالا و مرفه تهران ازنظر اقتصادی به‌حساب آورد.

همچنین به دلیل مهاجرت بسیاری از افراد از شهرستان‌های دیگر به این منطقه که آن‌ها نیز وضعیت اقتصادی بهتری نسبت به متوسط شهرهای خود داشته‌اند، جمعیت جوان و جویای تکنولوژی‌های تازه و نو در سعادت‌آباد نسبتا زیاد است.

مراکز تزریق ژل سعادت آباد یکی از بهترین‌ها در نوع خود در تهران هستند. آن‌ها عمدتا جدید‌التاسیس بوده و به دلیل تراکم کمتر جمعیت در این منطقه و اساسا فضای باز بیشتری که برای ساخت‌وساز وجود دارد، مساحت متوسط بیشتری نسبت به دیگر مراکز تهران دارند. این امر، سبب افزایش دستگاه‌ها و خدمات این مراکز نیز شده است. چند مرکز مهم و معروف تزریق ژل سعادت‌آباد عبارت‌اند از:

 • مرکز زیبایی لیا واقع در بلوار دریای غربی، نرسیده به خیابان مطهری
 • مطب دکتر سلمی عباسی واقع در بلوار اصلی سعادت‌آباد کوچه ۲۶ غربی (حق‌طلب)
 • مرکز زیبایی پوست و موی ونوس واقع در بلوار دریا، روبه‌روی پارک دلاوران بین خیابان گل‌ها و رامشه
 • مرکز زیبایی شارونا واقع در بلوار پاک‌نژاد، خیابان آسمان سوم شرقی
 • مرکز پوست و موی خانم دکتر نائبی واقع در خیابان سرو غربی، خیابان شکوفه
 • مرکز پوست و موی نامی واقع در خیابان سرو غربی ساختمان سرو

شمال تهران

شکی نیست که منطقه شمال تهران، یکی از مرفه‌نشین‌ترین مناطق ایران است. هرچه رفاه اقتصادی ساکنین یک منطقه بیشتر باشد توجه آن‌ها به امور مربوط به مد و زیبایی نیز بیشتر شده و بخش بزرگ‌تری از درآمد خود را به آن‌ها اختصاص می‌دهند. شمال شهر تهران، منطقه‌ای وسیع را شامل می‌شود. محله‌هایی مانند الهیه، نیاوران، قلهک، امانیه، زعفرانیه، قیطریه، فرمانیه، ولنجک، خیابان فرشته و اقدسیه تنها بخش‌هایی از این منطقه هستند.

شاید بتوان گفت تکنولوژی تزریق ژل و بوتاکس برای اولین بار در ایران وارد این مناطق از تهران شد. هنوز هم بهترین مراکز ایران در این منطقه واقع هستند، به‌طوری‌که بسیاری از افراد از دیگر نقاط تهران و حتی شهرهای دیگر به این مراکز به‌منظور انجام امور مربوط به پوست، مو و زیبایی خود مراجعه می‌کنند. البته لازم به ذکر است که قیمت متوسط انجام این خدمات در شمال تهران، نسبت به بقیه مناطق تهران بیشتر است.

برخی از مهم‌ترین مراکز تزریق ژل شمال تهران عبارت‌اند از:

 • مرکز زیبایی یونیک واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل رومی الهیه
 • مرکز زیبایی ری استایل، واقع در نیاوران، سه‌راه یاسر، خیابان صادقی قمی، خیابان مرجان
 • مرکز زیبایی دکتر الناز احمدی واقع در منطقه ولنجک
 • مرکز روانا واقع در بلوار اندرزگو، نبش خیابان سالاری
 • کلینیک پوست، مو و زیبایی سی زم، واقع در خیابان دکتر شریعتی روبه‌روی متروی قلهک
 • کلینیک دکتر فائزه احمدی واقع در منطقه امانیه، خیابان ولیعصر، نبش تقاطع نیایش
 • مرکز پوست و موی روژه واقع در خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد نرسیده به متروی شریعتی
 • دکتر بیوتی واقع در الهیه، خیابان فرشته، خیابان بیدار

سخن آخر

تزریق ژل و بوتاکس به‌عنوان یکی از روش‌های جوان‌سازی و زیباسازی پوست شناخته می‌شود و در حال حاضر، مراکز متعددی در تهران این خدمات را ارائه می‌دهند. با بررسی آماری مناطقی که این مراکز در آن‌ها واقع‌شده‌اند درمی‌یابیم که سه محله تهران‌پارس، سعادت‌آباد و شمال تهران بیشترین تراکم را از این نظر دارند. با استفاده از کدهای تخفیف این مراکز در وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده کد تخفیف مانند تخفیفان، می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.


مرتبط ها
ارسال نظر
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
اینستاگرام بهداشت نیوز