title
کد خبر: 214149
00
آگهی/ جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی

داشتن وزن ایده آل و تناسب اندام در کنار زیبایی و جذابیت، از نظر سلامتی نیز بسیار اهمیت دارد. چاقی ممکن است به‌دلیل کم تحرکی، دریافت کالری بیش از نیاز یا حتی برخی بیماری‌ها ایجاد شود. در سالیان نه‌چندان دور، انجام ورزش‌های سنگین و رژیم‌های لاغری طاقت‌فرسا رمز لاغری و رسیدن به اندام مناسب در بین افراد بود.

داشتن وزن ایده آل و تناسب اندام در کنار زیبایی و جذابیت، از نظر سلامتی نیز بسیار اهمیت دارد. چاقی ممکن است به‌دلیل کم تحرکی، دریافت کالری بیش از نیاز یا حتی برخی بیماری‌ها ایجاد شود. در سالیان نه‌چندان دور، انجام ورزش‌های سنگین و رژیم‌های لاغری طاقت‌فرسا رمز لاغری و رسیدن به اندام مناسب در بین افراد بود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، راه‌حل جدیدی برای لاغری وجود دارد. جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی، افراد بسیاری را به استفاده از این فناوری مشتاق کرده است. برای اطلاع از این شیوه و آشنایی با دستگاه‌های مربوطه چند دقیقه از وقتتان را به خواندن این مقاله اختصاص دهید.

 

https://lh4.googleusercontent.com/CWB_eXkHkVuGYkg3UIRkXSGxxzAShR-ZnEApFaAPWxfwzuixMmVswyNHk_z_KfKQDHYBRxihAkvY1g9fIums4CiRn2bYLyJcF1CHFv8i40FOsbceIRij9CqzCFuMC_z-A2S4Qa8w

اهمیت انتخاب دستگاه مناسب برای لاغری بدون جراحی از برندهای معتبر

برخی افراد به‌دلیل نداشتن تناسب اندام، اعتمادبه‌نفسشان را از دست می‌دهند؛ بنابراین ابتلا به بیماری‌های روحی در آن‌ها بیشتر است. در سال‌های اخیر و با ورود تکنولوژی‌های نوین به کشور، حذف چربی از طریق دستگاه‌های لاغری مخصوصی انجام می‌شود. بسیاری از افراد به‌دلیل دردناک بودن، عوارض جانبی و دوره نقاهت طولانی علاقه‌ای به انجام عمل‌های جراحی ندارند. به‌کارگیری جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی برای حذف چربی‌های موضعی در ران، شکم، بازو و اعضای دیگر بدن طرفداران فراوانی دارد.

لاغری غیر‌تهاجمی (بدون جراحی) به‌دلیل نداشتن عوارض و خطرات جراحی‌ها، به یکی از پرطرفدارترین روش‌ها در میان زیباجویان تبدیل شده است. انتخاب دستگاه مناسب و اصل برای کلینیک‌ها و مراکز زیبایی و درمانی باعث تسریع روند درمان می‌شود. تجهیزات مناسب از برندهای معتبر دنیا با حفظ سلامتی پوست زیباجویان، در کمترین زمان بازدهی‌های بدون بازگشت به‌دنبال دارند.

جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی؛ مزایا و معایب

تکنولوژی‌های نوین لاغری غیرتهاجمی (بدون جراحی) مزایای بسیاری دارند. جوابدهی حتی در یک جلسه، شفافیت و شادابی پوست، سفت شدن پوست و لاغری در آن واحد، دردناک نبودن پروسه درمان، امکان لاغری در هر قسمت از بدن و بازیابی خاصیت کشسانی پوست از مزایای اصلی این فناوری هستند.

در برابر مزایایی که گفته شد، عوارض این دستگاه‌ها بسیار ناچیز است و فقط در عده کمی دیده شده است. مواردی مانند تشنگی، سردرد خفیف و قرمزی و التهاب ملایم پوست از عوارض  شایع استفاده از دستگاه‌های لاغری بدون جراحی هستند.

دستگاه آر اف رافوس؛ جدیدترین تکنولوژی درمان چاقی بدون جراحی

یکی از محبوب‌ترین تجهیزات لاغری بدون جراحی دستگاه RF RAFOS ساخت کره جنوبی است. زیباجویان بسیاری در کلینیک‌های زیبایی مایل به استفاده از این دستگاه هستند. آر اف رافوس که مخفف رادیو فرکانسی است، جریانات مورد استفاده را از طریق امواج الکترومغناطیسی در یک مدار بسته با عبور ذرات شارژشده تولید می‌کند.

طرز کار RF رافوس به‌این صورت است که امواج تولیدشده را به بافت‌های چربی می‌تاباند. سپس انرژی به‌شکل افزایش دما در بافت موردنظر اثر می‌گذارد. توجه داشته باشید هرچه چربی مناطق بیشتر باشد، مقاومت بافت‌ها بیشتر است؛ در نتیجه میزان افزایش دما هم بیشتر خواهد شد. داغ شدن بدن هنگام استفاده از این دستگاه طبیعی است و جایی برای نگرانی ندارد.

از دستگاه RF Rafoos به‌جز حذف چربی برای موارد زیر نیز استفاده می‌شود:

 • جوان‌سازی پوست
 • از بین بردن چین و چروک ظریف
 • از بین بردن جای جوش و زخم
 • ممانعت از افتادگی و شلی پوست
 • کاهش درد مفاصل
 • رفع چربی‌های موضعی در نواحی ضخیم مانند شکم و ران

رافوس آر اف به‌دلیل استفاده از سنسور حرارتی فروسرخ از سوختگی و آسیب پوست جلوگیری می‌کند. همچنین وجود ۵ مد عملکردی متنوع باعث شده تا این دستگاه برای افرادی با تحمل درد پایین نیز بسیار مناسب باشد.

دستگاه کویتیشن لیپولکس؛ تکنولوژی نوین لاغری بدون جراحی

دستگاه کویتیشن LIPOLEX یکی دیگر از تجهیزات مدرن رفع چاقی است که توسط کمپانی معروف چونگ وو کره جنوبی ساخته شده است. به‌دلیل محبوبیت این دستگاه، مدیران مراکز زیبایی به‌دنبال اطلاع از قیمت دستگاه لیپولکس هستند.

پس از ارسال امواج فراصوت (Ultra Sound) با شدت و فرکانس بالا در بافت چربی بدن، کویتیشن به‌وجود می‌آید. لاغری توسط دستگاه لیپولکس با ایجاد حباب در بافت چربی و ترکیدن آن‌ها اتفاق می‌افتد. تخریب در بافت و سلول‌های چربی از اثرات مثبت Lipolex است. دو سیستم کالیبراسیون اتوماتیک و قطع اتوماتیک امواج در مناطقی که چربی وجود ندارد از ویژگی‌های قابل ذکر این دستگاه است.

https://lh3.googleusercontent.com/vwQpMZIO8yRbIw0Gpv9lOz5UnUjNCBTp8CJ6wFCZ32XPoKM0uuyPZz4jBKw4JvQRioBAcd7D89Ai61hUxygdDMvgGhqOdCYbgWYjCr8HQ_RABa38MIjG8ibFt5Hgc1V_7Iq-F3Q1

دستگاه ترواسکالپ؛ تکنولوژی جدید و پیشرفته لاغری غیر تهاجمی

پیشرفته‌ترین و جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی Trusculpt ID نام دارد که به بزرگ‌ترین انقلاب در زمینه تناسب اندام شناخته می‌شود. دستگاه ترواسکالپ ساخت کشور آمریکا است و در یک جلسه حدود ۲۴ تا ۳۲ درصد از سلول‌های چربی بدن را تخریب می‌کند. سازمان استاندارد غذا و دارو FDA ایمن و بی ضرر بودن ترو اسکالپ را تأیید کرده است.

مزایای استفاده از Trusculpt عبارتند از:

 • سرعت بالای درمان
 • درمان تک جلسه‌ای
 • نداشتن دوره نقاهت
 • نداشتن محدودیت سن و جنس
 • قابل استفاده در کلیه تایپ‌های پوستی
 • جوانسازی و جلوگیری از افتادگی پوست

زیباجویانی که از ترواسکالپ استفاده می‌کنند، هیچ دردی را احساس نمی‌کنند. همچنین برای حذف چربی و لاغری موضعی کلیه نقاط مختلف بدن نیز می‌توان از این دستگاه استفاده کرد.

https://lh6.googleusercontent.com/myST1vqlcxx0MB4QHJxVVeakKxcNk5hRbRig7UPsHjhkKusMyXkKIbMuTnp6uy8miwUPWzsbeX3Y8qcIAlsSJiRc4o8vJbEdvG2Mt91Fnew3DVAWF62SvyuYDECjOsFtZ9u1WS4N

خرید دستگاه لاغری باکیفیت از شرکت آفا

در این نوشته درباره مزایای استفاده از جدیدترین دستگاه لاغری بدون جراحی صحبت کردیم و به معرفی دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی پرداختیم. اکنون شما با مزایای استفاده از هر دستگاه آشنا هستید. پرطرفدارترین تجهیزات لاغری بدون جراحی برای رسیدن به تناسب اندام، توسط مجموعه آفا عرضه می‌شود.

شرکت آفتاب فروزان آریا بیش از ۱۵ سال است که در زمینه فروش تجهیزات لاغری و زیبایی باکیفیت و اصل فعالیت دارد. در کنار دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی، لیزرهای رفع موهای زائد و جوان‌سازی پوست را نیز به مشتریان ارائه می‌کند. پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در حوزه زیبایی و سلامت را از آفا خریداری کنید.

پیش از اقدام به‌خرید، بهتر است به سایت آفا به نشانی afateb.com مراجعه کنید. اطلاعات و ویژگی‌های هر دستگاه با توضیحات جامع و کامل در کنار عکس‌ها و ویدئوهای مرتبط در این سایت قرار دارند. شماره تلفن 02188107070 پل ارتباطی میان شما و تیم پشتیبانی آفا است.

 


مرتبط ها
ارسال نظر
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
اینستاگرام بهداشت نیوز