داشتن پوست چرب می‌تواند خسته‌کننده باشد، اما با استفاده از انواع اسکراب‌ خانگی صورت برای پوست چرب می‌توانید با این مشکل مقابله کنید و به راحتی پوستی صاف و درخشان را به دست بیاورید.

ادامه مطلب

همه ما می دانیم که لوازم جانبی می توانند وضعیت ظاهری را بهتر یا بدتر کنند. انتخاب لوازم مناسب و درست می تواند رنگ و ترکیب زیبایی به لباس ها بدهد و به همان اندازه انتخاب لوازم نا مناسب نیز می تواند ...

ادامه مطلب

لکه صورت که نام علمی آن ملاسما ست معمولا روی صورت خانم ها و به ویژه در دوران بارداری مشاهده می شود. در این مقاله به چند روش ساده خانگی برای رفع ملاسما اشاره می کنیم.

ادامه مطلب

موهای مشکی سمبلی از موهای ذاتی و هدیه خداوند به افراد می باشد ، البته لازم به ذکر است که بعضی از بدو تولد موهایی روشن یا خرمایی دارند ولی معمولا اکثر افراد در هنگام تولد با موهایی مشکی بدنیا می آیند.

ادامه مطلب

علت ریزش مو در جوانان می تواند به دلایل مختلفی باشد که با دانستن دلایل آنها می توان کارهای زیادی برای مراقبت از مو و جلوگیری از ریزش مو انجام داد. یک علت خاص برای ریزش مو وجود ندارد و عوامل شروع ریزش مو مختلف هستند.

ادامه مطلب

چشم‌ها راز زیادی از وجود انسان را برملا می‌کنند؛ از مسایل روحی و احساسات گرفته تا سن و سال فرد.

ادامه مطلب

اگر از آن دسته افرادی هستید که روش های جوانسازی زیادی برای پوست امتحان کرده باشید می توانید به روش استفاده از اسکراب شکر امتیاز بدهید. اگر به طور منظم و درست استفاده کنید پوست را لایه برداری کرده و سلول های مرده پوست را از بین می برید. در نتیجه پوستی لطیف و جوان خواهید داشت. در ادامه با روش های استفاده از اسکراب شکر آشنا شوید.

ادامه مطلب

آیا شما هنگام استفاده از ضد آفتاب به وضعیت هوا توجه می کنید و اگر آفتابی نباشد ضد آفتاب نمی زنید؟ اگر اینچنین است باید بدانید استفاده از ضد آفتاب ربطی به فصل و وضعیت هوا ندارد. ضد آفتاب چیزیست که شما باید سرتاسر سال استفاده کنید. بانوی شهر به شما سه دلیل برای استفاده از ضد آفتاب در سردترین فصل سال ارائه می دهد.

ادامه مطلب

جراحی و اقدامات زیبایی یکی از مواردی است که افراد جهت بهتر شدن وضعیت ظاهری انجام می دهند و بسته به گسترده شدن این اقدامات و پیشرفت متخصصین در این امر اعتماد و اقبال عمومی به انجام اقدامات زیبایی بیشتر شده است به طوری که در حال حاضر اکثر افراد به دلیل تمایلات فردی مانند حس تنوع طلبی اقدام به این موارد می نمایند.

ادامه مطلب

صاف کردن پوست چروک شده کار بسیار سختی است و گاهی غیر ممکن است اما روشهای مختلفی برای جلوگیری از چروک شدن پوست و یا حداقل کمتر چروک شدن آن وجود دارد.

ادامه مطلب

اگر قد کوتاهی دارید یا خیلی بلند هستید و یا بالاتنه بزرگ یا کوچک و یا هر مشکل دیگری در اندام خود حس می کنید برای پوشاندن آنها این مقاله را بخوانید.

ادامه مطلب

تا به‌حال چندبار به‌خاطر مشکلات پوستی به متخصص پوست و مو مراجعه کرده‌اید؟ خانم‌ها برای حفظ زیبایی خود از روش‌های مختلفی ازجمله تجربه‌های دیگران استفاده می‌کنند؛ البته در خیلی از موارد، جواب هم می‌گیرند،‌ اما گاهی اوقات مشکلات پوستیِ کوچک یا بزرگی پیش می‌آید که دیگر درمان‌های خانگی و تجربه‌هایی که سینه‌به‌سینه منتقل می‌شود، پاسخ‌‌گو نیست. در نتیجه تنها راه چاره مشورت گرفتن از یک متخصص پوست است.

ادامه مطلب

سرم تقویت مژه برای داشتن مژه هایی پرپشت ! مژه هایی بلند ،پرپشت و زیبا ….شما می توانید به راحتی در منزل سرم مژه برای داشتن مژه هایی پرپشت تهیه کنید.با یکدیگر با طرز تهیه این سرم مژه آسان آماده فوق العاده آشنا می شویم :

ادامه مطلب

شاید شما هم شدیداً در فکر تغییر چهره و باریک کردن صورت خود هستید و به‌تازگی عاشق صورت‌های استخوانی شده‌اید. خب، این خواسته عجیب و دور از دسترسی نیست.

ادامه مطلب

هرچند افزایش سن، نور آفتاب، استعمال سیگار و ژنتیک می توانند نقش پررنگی در بروز چین و چروک اطراف لب داشته باشند، با این حال توصیه های مفیدی برای پیشگیری از ایجاد یا عمیق تر شدن این چروک ها وجود دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

ادامه مطلب