کد خبر: 85116
ف
چند حرکت ورزشی برای آب کردن چربی بازو
خیلی از خانم ها با بازوهای شل و چاق مشکل دارند چون نمی توانند لباس مورد علاقه خودشان را بپوشند و اعتماد به نفسشان را از دست می دهند. بنابراین تلاش می کنند به هر طریقی از چربی های بازو خلاص شوند.

به گزارش بهداشت نیوز: با ورزش کردن و برنامه غذایی مناسب می توانید چربی بازو را آب کنید. در ادامه ۸ تمرین ورزشی آمده است که با کمک آن ها به بازو و شانه ها فرم داده و چربی های بازو را آب خواهید کرد.

Bent Over Double Arm Tricep Kickbacks

یک جفت دمبل دست بگیرید و صاف بایستید. از قسمت باسن خم شوید و پشت را صاف نگه دارید. وقتی بالا تنه در موازات سطح زمین قرار دارد بازوها را دمبل به دست به عقب ببرید. در همین حالت کمی مکث کنید و فشار را روی عضلات سه سر احساس کنید. سپس دست ها را پایین بیاورید و دوباره شروع کنید.

Pick-up squat

دو عدد دمبل را روی زمین قرار دهید. رو به روی دمبل ها بایستید و پاها را به عرض شانه ها باز کنید. زانوها و باسن را خم کنید و به حالت اسکوات بدن را پایین بیاورید. پشت و کمر را صاف نگه دارید. دمبل ها را بردارید و بازوها را کاملا بکشید. سپس در حالی که دمبل ها را دست گرفته اید بلند شوید. در نهایت دمبل ها را به همان شکل که از روی زمین برداشتید روی زمین قرار دهید.

Dumbbell Floor Chest Press

یک جفت دمبل روی زمین قراردهید و بین دمبل ها به پشت دراز بکشید. زانوها را خم کنید و پاها را به سمت باسن بکشید. دمبل ها را بردارید و در حالی که قسمت بالای بازو روی زمین است دمبل ها را بالا ببرید. سپس دست ها را کامل بلند کنید و نگه دارید. در آخر دست ها را پایین بیاورید و قبل از تکرار اجازه دهید بازوها کمی استراحت کنند.

Goblet Squats

بایستید و پاها را به عرض شانه ها باز نگه دارید. یک عدد دمبل سبک را همانند تصویر بردارید و با هر دو دست یک طرف دمبل را نگه دارید. به حالت اسکوات بدن را پایین بیاورید تا جایی که ران ها به موازات زمین قرار بگیرند. با شمارش یک دوباره به حالت اولیه برگردید.

Commando Rows

دو عدد دمبل را به عرض شانه ها روی زمین قرار دهید و به حالت شنا دست ها را روی دمبل ها قرار دهید. پاها را کمی با فاصله قرار دهید و وزنتان را روی انگشت ها بیندازید. یکی از دمبل ها را بلند کنید و آرنج را خم کنید. تا شمارش عدد یک نگه دارید و دوباره روی زمین برگردانید و بدون توقف همین حرکات را با دست دیگر انجام دهید.

Power Partials

بایستید و پاها را به عرض شانه ها باز کنید و یک جفت دمبل دست بگیرید. کف دست ها باید به سمت بدن باشد. دمبل ها را بلند کنید و تا شانه ها بالا بیاورید. در این مرحله نفس را بیرون بدهید. تا شمارش عدد یک دست ها را نگه دارید و در آخر همراه با دم دست ها را پایین بیاورید.

Tricep Press

با دو دست یک عدد دمبل را دست بگیرید و دست ها را بالای سر ببرید. بازوها را نزدیک سر قرار دهید و آرنج را تا زاویه ۹۰ درجه خم کنید. بدون این که قسمت بالای بازو را حرکت بدهید فقط با حرکت دادن آرنج دمبل را به عقب سرتان ببرید. سپس همراه با بازدم به حالت اولیه برگردید.

Single Straight Leg Dumbbell Deadlift

صاف بایستید و یک جفت دمبل دست بگیرید. سینه صاف و نگاه مستقیم به جلو باشد. تمام وزن را روی پای چپ بیندازید و پای راست را از روی زمین بلند کنید. بالاتنه را به سمت جلو خم کنید و اجازه ندهید دمبل ها شما را به سمت پایین بکشند. در حالی که بالا تنه به موازات سطح زمین قرار گفته است کمی مکث کنید و دوباره به حالت اولیه برگردید.

 

منبع: بدونیم


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.