ماسک کاهو می‌تواند به روشن شدن پوست، از بین بردن جای جوش‌ها و لکه‌های صورت و آبرسانی سلول‌ها کمک کند. با ترکیب قطعات کاهو با آبلیمو یا سرکه سیب، بهترین ماسک لایه‌پردار و پاکسازی را خواهید داشت. ویتامین‌های A و k دو نوع از ویتامین‌های مورد نیاز سلول‌های پوست هستند که در کاهو به فراوانی وجود دارند.

ادامه مطلب

احتمالا شنیده اید که وقتی فردی در اثر لاغر شدن پوستش ترک می خورد، اطرافیان به او توصیه می کنند برای رفع دو رنگی های پوست از روغن زیتون استفاده کند. یا مثلا روغن درخت چای را برای سوزاندن جوش های صورت به شدت پیشنهاد می دهند.

ادامه مطلب

با گذر زمان فقط مدها نیستند که تغییر می کنند بلکه سبک لباس پوشیدن ما نیز تغییر می کند. امروز به نکات و تغییراتی در رابطه با نحوه لباس پوشیدن خانم ها در چهل سالگی اشاره می کند.

ادامه مطلب

کلاژن یک درمانگر معجزه آساست و با کاهش خطوط چهره و تقویت پوست، آن را جوان و سالم نگه می دارد. در مورد کلاژن وکاربردهای آن صحبت کردیم؛ اما آیا می دانستید که علاوه بر استفاده از مواد غذایی کلاژن ساز در رژیم غذایی روزانه خود، می توانید در خانه نیز ماسک کلاژن ساز تهیه کنید؟

ادامه مطلب

چند نکته را در آرایش مو و صورتتان به کار ببرید تا در صرفه جویی وقت و داشتن ظاهری زیبا به شما کمک کند و آرایش سریعی ای داشته باشید.

ادامه مطلب

داشتن پوست چرب می‌تواند خسته‌کننده باشد، اما با استفاده از انواع اسکراب‌ خانگی صورت برای پوست چرب می‌توانید با این مشکل مقابله کنید و به راحتی پوستی صاف و درخشان را به دست بیاورید.

ادامه مطلب

همه ما می دانیم که لوازم جانبی می توانند وضعیت ظاهری را بهتر یا بدتر کنند. انتخاب لوازم مناسب و درست می تواند رنگ و ترکیب زیبایی به لباس ها بدهد و به همان اندازه انتخاب لوازم نا مناسب نیز می تواند ...

ادامه مطلب

لکه صورت که نام علمی آن ملاسما ست معمولا روی صورت خانم ها و به ویژه در دوران بارداری مشاهده می شود. در این مقاله به چند روش ساده خانگی برای رفع ملاسما اشاره می کنیم.

ادامه مطلب

موهای مشکی سمبلی از موهای ذاتی و هدیه خداوند به افراد می باشد ، البته لازم به ذکر است که بعضی از بدو تولد موهایی روشن یا خرمایی دارند ولی معمولا اکثر افراد در هنگام تولد با موهایی مشکی بدنیا می آیند.

ادامه مطلب

علت ریزش مو در جوانان می تواند به دلایل مختلفی باشد که با دانستن دلایل آنها می توان کارهای زیادی برای مراقبت از مو و جلوگیری از ریزش مو انجام داد. یک علت خاص برای ریزش مو وجود ندارد و عوامل شروع ریزش مو مختلف هستند.

ادامه مطلب

چشم‌ها راز زیادی از وجود انسان را برملا می‌کنند؛ از مسایل روحی و احساسات گرفته تا سن و سال فرد.

ادامه مطلب

اگر از آن دسته افرادی هستید که روش های جوانسازی زیادی برای پوست امتحان کرده باشید می توانید به روش استفاده از اسکراب شکر امتیاز بدهید. اگر به طور منظم و درست استفاده کنید پوست را لایه برداری کرده و سلول های مرده پوست را از بین می برید. در نتیجه پوستی لطیف و جوان خواهید داشت. در ادامه با روش های استفاده از اسکراب شکر آشنا شوید.

ادامه مطلب

آیا شما هنگام استفاده از ضد آفتاب به وضعیت هوا توجه می کنید و اگر آفتابی نباشد ضد آفتاب نمی زنید؟ اگر اینچنین است باید بدانید استفاده از ضد آفتاب ربطی به فصل و وضعیت هوا ندارد. ضد آفتاب چیزیست که شما باید سرتاسر سال استفاده کنید. بانوی شهر به شما سه دلیل برای استفاده از ضد آفتاب در سردترین فصل سال ارائه می دهد.

ادامه مطلب

جراحی و اقدامات زیبایی یکی از مواردی است که افراد جهت بهتر شدن وضعیت ظاهری انجام می دهند و بسته به گسترده شدن این اقدامات و پیشرفت متخصصین در این امر اعتماد و اقبال عمومی به انجام اقدامات زیبایی بیشتر شده است به طوری که در حال حاضر اکثر افراد به دلیل تمایلات فردی مانند حس تنوع طلبی اقدام به این موارد می نمایند.

ادامه مطلب

صاف کردن پوست چروک شده کار بسیار سختی است و گاهی غیر ممکن است اما روشهای مختلفی برای جلوگیری از چروک شدن پوست و یا حداقل کمتر چروک شدن آن وجود دارد.

ادامه مطلب