زمانی گفت: وام شهریه تحصیل دانشجویان پیام نور با کارمزد حدود ۱،۴ درصد پرداخت می‌شود.

ادامه مطلب

:عضو ناظر مجلس در شورای عالی حقوق و دستمزد آخرین تصمیمات این شورا درباره افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸ را تشریح کرد. در پی نوسانات ارز در سال جاری و افزایش تورم، قیمت کالا و مسکن با افزایش چشمگیری همراه بود که موجب شد، قدرت خرید اقشار ضعیف جامعه به خصوص کارگران به شدت کاهش پیدا کند.

ادامه مطلب

رئیس مرکز ملی پرورش استعداد‌های درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان با تاکید بر حذف نشون سمپاد، کند روند امضا و ابلاغ اساسنامه را موجب تضعیف مجموعه دانست.

ادامه مطلب

معلولان نیازمند امکانات و زیرساخت هایی هستند تا بتوانند از ظرفیت های موجود در جامعه بهره مند شوند. اما وجود مسائل و مشکلاتی در زمینه مقررات، بودجه، مبلمان شهری و نیز امکانات اختصاص یافته، محدودیت هایی را برای آنها به همراه داشته است.

ادامه مطلب

رئیس سازمان بهزیستی کشور با تاکید بر لزوم ترویج سبک زندگی ایرانی -اسلامی در کشور، تغییر سبک زندگی، افزایش امیدواری و نشاط اجتماعی را از عوامل پیشگیری از آسیب اعتیاد در جامعه دانست.

ادامه مطلب

شاید جامعه‌ای بدون طلاق برای برخی از افراد معنا نداشته باشد، اما کشورهایی مانند ایرلند، آرژانتین و شیلی تا چند سال گذشته قانون طلاق نداشتند.

ادامه مطلب

بیرجند- معاون دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: با وقف سلامتی اجتماعی را به جامعه هدیه کنیم.

ادامه مطلب

در شبکه های ماهواره ای و گروه همسالان و محافل مختلف به جوانان می گویند که مصرف ماده گل هیچگونه عوارضی ندارد، در حالیکه مصرف این ماده افراد را به سمت مصرف مواد سنگین تر گرایش می دهد.

ادامه مطلب

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از مصوبه این کمیسیون درباره نحوه تخصیص ۱۴ میلیارد دلار ارز به کالاهای اساسی خبر داد

ادامه مطلب

همزمان با آغاز نام‌نویسی در کاروان‌های حج ۹۸ هزینه‌های این سفر معنوی نیز اعلام شد

ادامه مطلب

دبیر کل کانون صرافان ایرانیان پنج دلیل افزایش تقاضا در بازار ارز، در روزهای نخستین اسفندماه را برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی بازار متشکل ارزی، اثرگذاری دلالان و سفته بازان بر بازار کمرنگ شود

ادامه مطلب

حتی در بهترین روزها، والد شاغل بودن می‌تواند شبیه به هدایت یک کشتی در آب‌های طوفانی باشد. چگونه با این چالش‌ها کنار بیاییم؟

ادامه مطلب

نمایندگان مجلس مصوب کردند که حقوق کارکنان دولت در سال آینده ۲۰ درصد افزایش پیدا کند.

ادامه مطلب

جمعی از مشاوران و مدیران زن مجموعه وزارت رفاه در نشست هم اندیشی با وزیر رفاه، به بیان دغدغه‌ها و چالش‌های پیش روی خود پرداختند.

ادامه مطلب

ابتکار گفت: تا زمانی که به اصول برنگردیم مشکلات حل نمی‌شود، نسل جوان فعلی به دلیل فقدان مهارت‌های زندگی دچار چالش‌ است.

ادامه مطلب