اگر در اطراف شما هم از آن دسته مردانی هستید که موی خود را از دست داده اند یا در اطاف شما کسانی هستند که طاس شده اند، این مطلبی را بخوانید.

ادامه مطلب

رنگ چشم را عنبیه تعریف می کند. عنبیه در واقع حلقه رنگی اطراف مردمک چشم است که وظیفه فیلتر کردن نور را به عهده دارد و به دلیل دارا بودن ملانین یا رنگدانه هایی که رنگ مو و پوست را نیز تعریف می کند،

ادامه مطلب

همه می دانند که مصرف نمک زیادی برای سلامتی مضر است. اما به تازگی یک مطالعه نشان می دهد که نمک می تواند به مبارزه با عفونت ها کمک کند و به بهبود آن ها منجر شود.

ادامه مطلب

هویج، از رایج ترین سبزیجاتی است که در سراسر دنیا در تهیه انواع غذا و سالاد از آن استفاده می شود و طعم آن را هم بچه ها دوست دارند و هم بزرگ تر ها.

ادامه مطلب

سرکه سیب از قرن های گذشته تا کنون به عنوان یک داروی فوق العاده شناخته می شود.

ادامه مطلب

سبک زندگی امروزه، باعث می شود افراد در معرض استرس های زیادی قرار بگیرند که برای حفظ سلامتی باید آن ها را کنترل کرد.

ادامه مطلب

برای کاهش وزن، علاوه بر داشتن فعالیت بدنی، باید یک رژیم غذایی سالم و کم کالری داشت.

ادامه مطلب

بیشتر مردم تصور می‌کنند عشق و رابطه عاطفی جدید می‌تواند شکست عاطفی دردناک یا تنهایی آن‌ها را التیام بخشد. با این حال، روانشناسان با قطعیت می‌گویند برای آنکه بتوانیم رابطه‌ی عاطفی جدیدی را شروع کنیم باید با شرایط خود منطقی برخورد کنیم و مدتی به خود زمان دهیم

ادامه مطلب

یک زندگی سالم، بر پایه فعالیت بدنی و هرم غذایی سالم بنا می شود. در این مطلب با جدیدترین و سالم ترین هرم غذایی آشنا می شویم.

ادامه مطلب

موضوع سلامتی، شوخی نیست. به همین دلیل نباید در رابطه با مصرف دارو ها کوتاهی کنیم و بدون آگاهی هیچ دارویی را بدون مشورت با پزشک و بدون آگاهی استفاده کنیم.

ادامه مطلب

آیا می دانید چرا این روزها استفاده از محصولات طبیعی و ارگانیک برای سلامتی و مراقبت از پوست بسیار محبوب است؟‌

ادامه مطلب

صبحانه مهم ترین وعده غذایی روزانه، به خصوص برای کودکان است. در این مطلب به مادران و پدران درباره صبحانه های ناسالم هشدار می دهیم.

ادامه مطلب

احتمالا امروزه به ضرورت دانستن یک زبان خارجی پی برده اید. در این مطلب به شما می گوئیم که چرا نباید بیشتر از این رفتن به کلاس زبان را به تعویق اندازید.

ادامه مطلب

در این مطلب با بیان دلایل منزجرکننده ای به شما خواهیم گفت که چرا باید محصولات ارگانیک را جایگزین محصولات غیر ارگانیک و ناسالم کنید.

ادامه مطلب

در این مطلب به شما می گوئیم چرا خیار را باید در سبد خرید روزانه و رژیم غذایی خود بگنجانید.

ادامه مطلب