ماگنوس هینمتس، عکاس عکس امروز نشنال جئوگرافیک از یک هواپیمای بدون سرنشین استفاده کرد تا لحظه تحقق بزرگترین آرزوی خود را ثبت کند. او به جزیره ایسلند رفت و در میان توده‌های یخی شنا کرد.

ادامه مطلب

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت به همراه معاونینش با حضور در منزل دکتر نوربخش با خانواده این مرحوم دیدار کرد.

ادامه مطلب

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون عکسی را در اینستاگرام منتشر کرد.

ادامه مطلب

علی فتح الله زاده در اینستاگرام عکسی قدیمی از حضور استقلالی‌ها در حرم امام حسین (ع) منتشر کرد.

ادامه مطلب

بخشی از یک مستند ساخته شده توسط آمریکایی‌ها درباره شاه در فضای مجازی پخش شد که در آن نشان می‌دهد زمانی که بیش از ۵۰ درصد شهر و روستاها، از حداقل امکانات مثل برق و گاز محروم بودن، شاه ایران، بچه هایش را با هلی کوپتر به مدرسه می‌فرستاد.

ادامه مطلب

یک فعال رسانه‌ای با انتشار فیلمی در اینستاگرام از متولد شدن بیستمین فرزند یک پیرمرد طبسی ۹۵ ساله خبر داد.

ادامه مطلب

روز گذشته تصاویری از عملیات تکه تکه کردن خاشقجی در فضای مجازی منتشر شد؛ اما امروز مشخص شد این تصاویر مربوط به سریالی فرانسوی بوده است.

ادامه مطلب

«میلاد کی مرام» در کنار «روناک یونسی» در تورنتو.

ادامه مطلب

در راستای حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع طبیعی و با حکم دستگاه قضایی، یک واحد ویلای مسکونی در منطقه اوشان - فشم به متراژ بیش از هزار متر مربع، صبح امروز یکشنبه (24 آبان) به دلیل ساخت غیرمجاز و شکایت سازمان منابع طبیعی تخریب شد.

ادامه مطلب

به گزارش بهداشت نیوز: حساسیت دندانی موجب احساس درد و ناراحتی می‌شود و اغلب به دنبال مصرف خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های گرم و سرد بوجود می‌آید. هرچند می‌توان علائم حساسیت دندانی را با چند راهکار ساده کاهش داد و از درد دندان پیشگیری کرد.

ادامه مطلب

مهاجم پرتغالی یوونتوس همواره حضور فعالی در تبلیغات داشته و درآمد هنگفتی در این عرصه به جیب زده است.

ادامه مطلب

در تصویر زیر یک خودروی پونتیاک کلاسیک و گرانقیمت مدل "Pontiac GTO Convertible" را که تولید سال ۱۹۶۸ است در یکی از پارکینگ‌های تهران می‌بینید.

ادامه مطلب

عکسی از عادل فردوسی پور در زمانی که پرستار بچه ها بود!

ادامه مطلب