عکس زیر ماسک عجیب یک معترض در تظاهرات کارگران بخش درمانی را در کاراکاس ونزوئلا نشان می‌دهد.

ادامه مطلب

برای سومین بار طی یک سال گذشته، امواج دریا موجودی عظیم‌الجثه، پشمالو و بدبو را به ساحل آوردند. موجودی که دریاشناسان احتمال می‌دهند بخشی از لاشه یک نهنگ باشد.

ادامه مطلب

دستورالعمل‌های بالینی در سراسر جهان به منظور مقابله با «سندروم ICU» در حال تغییر است، اما در ایران همچنان اصرار بر طبابت جسمی بدون توجه به روح بیمار موجب پدیدآمدن نوعی اختلال روانی در بیماران بخش‌های ویژه شده است

ادامه مطلب

این زوج آمریکایی که دور دنیا با دوچرخه مسافرت می کردند تا نشان بدهند همه انسانها صرف نظر از مذهب، مهربان و پاک هستن در سفر به تاجیکستان توسط داعش به عنوان کفار و بی دین به قتل رسیدند.

ادامه مطلب

روز جمعه مردم ونزوئلا وحشت‌زده برای دریافت پول در برابر دستگاه‌های خودپرداز صف کشیدند. پمپ بنزین‌ها نیز وضعیت مشابهی داشتند. دلیل این اتفاق اعلام خبر حذف پنج صفر از ارزش پولی این کشور به دلیل اَبَر تورم و نگرانی مردم این شکور بابت کاهش بیشتر ارزش پولی بود.

ادامه مطلب

کوشیک، فیل ۲۲ ساله‌ای است که در باغ وحش کره جنوبی زندگی می‌کند و از سال ۲۰۰۶ بازدیدکنندگان را با توانایی عجیب خود شگفت زده کرده است. او می‌تواند حرف بزند، اما برای این کار از دهانش استفاده نمی‌کند. در واقع او نوک خرطومش را در دهانش می‌گذارد تا صدای انسان را تقلید کند.

ادامه مطلب

خروپف سر و صدای بسیار آزار دهنده هنگام خواب است که راهکار‌هایی ساده به رفع آن کمک می‌کند.

ادامه مطلب

عکس امروز نشنال جئوگرافیک گروهی از پنگوئن‌ها را نشان می‌دهد که در آبهای جنوبی شیرجه رفته و شنا می کنند.

ادامه مطلب

دانشمندان سیاره‌ای با ویژگی منحصر به فرد کشف کرده اند که حرارتی بسیار بالاتر از ستاره خورشید در منظومه شمسی دارد.

ادامه مطلب

دانشمندان سیاره‌ای با ویژگی منحصر به فرد کشف کرده اند که حرارتی بسیار بالاتر از ستاره خورشید در منظومه شمسی دارد.

ادامه مطلب

با نهایت اندوه و غمی فراوان، عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون صبح امروز در بیمارستان باهنر تهران دار فانی را وداع گفت.

ادامه مطلب

بچه ها انواع مختلف دارن بعضیاشون جدی هستن و بعضیاشون شاد. بعضیاشونم انقدر زیبا هستن که همه رو شگفت زده میکنن. طبیعت همیشه با خلق آدم های خاصی که ویژگی ها و توانایی های خاصی دارن دنیا رو شگفت زده میکنه. در ادامه با تعدادی از اون ها آشنا بشید.

ادامه مطلب

سفر با ماشین زمان یک آروزی دست نایافتنی برای بسیاری از افراد تلقی می‌شود، اکنون اگر به شما بگوییم به زودی در زمان سفر می‌کنید، آن هم به واسطه یک ماشین زمان چه می‌گویید؟

ادامه مطلب

به نقل از سایت ریاست‌جمهوری سوریه، بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه امروز (پنجشنبه) به همراه اسما همسرش از یکی از تونل‌های مرگی که شورشیان و تروریست‌های سوری در محله جوبر حفر کرده بودند، بازدید کرد.

ادامه مطلب

اخیرا کلیپی از یک فرد معلول (ناشنوا) در شبکه‌های اجتماعی در عربستان منتشر شده که بیشتر از دیگر افراد با محمد بن سلمان شباهت دارد و از او به عنوان بدل ولیعهد سعودی نام برده اند.

ادامه مطلب