شخصیتهای سیاسی اجتماعی در مورد بازی سازش چه می گویند؟

ادامه مطلب

هنوز بازار قیمت‌گذاری بالای بلیت تئاتر‌ها داغ است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجموعه مدیریت تئاتری آن همچنان بر این موضوع نظارتی ندارند.

ادامه مطلب

سهم کشورهای جهان از خرید کالاهای ایرانی در ۸ ماهه ۹۷

ادامه مطلب

سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه عربستان در مراسم افتتاحیه محله تاریخی الطریف در الدرعیه ریاض که در آن رهبران و مسؤولان کشور‌های عضو شورای همکاری خلیج فارس نیز حضور داشتند، رقص "العرضه" را اجرا کرد.

ادامه مطلب

دکتر آذرخش مکری، درمانگر اعتیاد و استاد روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌گوید سازمان بهداشت جهانی و بسیاری از محققان و سازمان های مردم نهاد در جهان کمپین، عرضه نالوکسان برای جلوگیری از مرگ معتادان را پیگیری می کنند.

ادامه مطلب

پیام صابری بازیگر، کارگردان و چهره‌پرداز سینما و تلویزیون و همسر زیبا بروفه کار چهره‌پردازی را با دستیاری در فیلم امام علی (ع) با همکاری داوود میرباقری آغاز کرد.

ادامه مطلب

شنبه شب در برنامه «پیام و پیامک» شبکه خبر که به مرور پیامک های مردم برای برنامه های این شبکه اختصاص دارد، پیامک بامزه ای خوانده شد که به بازتاب فراوان خبرهای مربوط به قتل روزنامه نگار عربستانی می پرداخت.

ادامه مطلب

این روزها ماجرای زندگی «فریده» برای خیلی ها جذاب شده، داستان زندگی بانویی که در هلند زندگی می کند اما با ایران و حرم امام رضا(ع) پیوندی دارد و این پیوند او را به واکاوی گذشته و رازهای نهفته در آن واداشته است.

ادامه مطلب

سفیر جدید ژاپن در ایران قبل از سخنرانی اش شعبده‌ای اجرا کرد و در فضای مجازی پخش شد که تعجب و واکنش کاربران را در پی داشت! او در این شعبده بازی با قرار دادن سه پارچه به رنگ‌های سبز و سفید و سرخ در نایلونی پرچم ایران را ساخت.

ادامه مطلب

قیمت روز دلار در ایران، پرشیا را ۸۰۰۰ دلار کرد

ادامه مطلب

«جان الیس» که پس از مصرف مقدار قابل توجهی الکل مست شده بود کودک 70 روزه اش را به آن طرف اتاق پرتاب نمود.

ادامه مطلب

لیست قیمت‌های گوشت در سال ۱۳۸۸ را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

اجرای نخستین مرحله از طرح ارتقای انضباط ترافیکی تحت عنوان "طاهر" با حضور فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ سردار رحیمی پیش از ظهر امروز یکشنبه، ۱۸ آذر، برگزار شد.

ادامه مطلب

تصویری از مراسم دانش آموختگی دانشجویان دختر رشته پزشکی در قندهار افغانستان را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

معترضان فرانسوی که روز شنبه دست به تظاهرات گسترده ضددولتی زدند، به منزل شخصی وزیر محیط زیست این کشور حمله کرده و خرابکاری های جزئی به بار آوردند.

ادامه مطلب