راه های سفت کردن پوست گردن چیست؟ آیا شل شدن پوست گردنتان باعث نگرانی شما شده است؟ آیا ناراحت هستید که به سرعت در حال پیر شدن می باشید و این فکر شما را در میان گروه همسالان خجالت زده کرده است؟ شل شدن پوست گردن، مشکلی است که همه ما با آن مواجه خواهیم شد، ولی آیا راهی وجود ندارد که از مشکل شل شدن پوست گردن خلاص شویم بدون آنکه پول زیادی برای درمان های پرهزینه بپردازیم؟

ادامه مطلب

پوست صورت به طور طبیعی در طی فصول سرد خشک‌تر می‌شود بنابراین بهتر است در این فصل‌ها پوست را بیشتر از هر زمان دیگری آبرسانی کنیم.

ادامه مطلب

حفظ شادابی و سفتی پوست صورت دغدغه هر کسی به ویژه خانم هاست. این روزها انواع جراحی های زیبایی برای پیشگیری و رفع افتادگی پوست صورت، کمک به سفت شدن یا فرم گرفتن پوست و عضلات صورت انجام می شوند اما هزینه این عمل ها به قدری بالاست که احتمالا خیلی ها از پس آنها برنمی آیند. پس چاره چیست؟

ادامه مطلب

در استفاده از ریمل باید حواستان باشد تا اشتباه نکنید و به مژه و چمتان آسیب های خطرناک وارد نشود.

ادامه مطلب

آخرین باری که قلم یا اسفنج های آرایشی خود را تمیز کردید کی بود؟ احتمالا شما هم جزو اکثریت خانم هایی هستید که یادتان نمی آید این کار را چه زمانی انجام داده اید.

ادامه مطلب

فرقی نمی کند که خانم یا آقا باشید، در هر صورت همه دنبال پوست شفاف تر هستیم و می خواهیم شفافیت از دست رفته پوست خود را بازگردانیم. زیرا با اینکار جذابیت و زیبایی صورت مان چند برابر شده و اعتماد به نفس از دست رفته مان باز خواهد گشت. خوشبختانه راه های بسیار زیادی برای رسیدن به این خواسته وجود دارد که هرکدام از قبلی آسان تر و قابل دسترس تر است.

ادامه مطلب

امروزه ماسک های خانگی طرفداران زیادی پیدا کرده و به راحتی می توان با استفاده از این ماسک ها پوستی زیبا شفاف و سالم داشت .

ادامه مطلب

داشتن مژه‌های بلند و پرپشت آرزو وعلاقه همه خانم‌هاست اما معمولا به دلیل عدم نگهداری صحیح، استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب و به ناچار کاشت مژه که با چسب روی مژه‌ها انجام می‌شود خانم‌ها همان مژه‌های طبیعی خودشان هم از دست می‌دهند.

ادامه مطلب

مراقبت از مو گاهی ممکن است نیاز به ترفندهایی خاص داشته باشد. گزینه های زیادی اعم از ماسک ها و قرص های مخصوص برای حفاظت از مو وجود دارند اما تصمیم گیری درباره اینکه کدام را با اطمینان به موهایمان بزنیم کمی دشوار است.

ادامه مطلب

برای بسیاری از مردان انتخاب جوراب متناسب و ست کردن آن با دیگر لباس‌ها کار بسیار مشکلی است. جوراب یکی از اجزای بسیار تأثیرگذار در تیپ مردان است.

ادامه مطلب

سشوار کشیدن را جزو کارهای روزمره زندگی تان می دانید، بی خبر از آنکه چه آسیب جبران ناپذیری به موهای خود وارد می کنید.

ادامه مطلب

پوست‌های خشک معمولا بیش از دیگر انواع پوست‌ها دچار چین و چروک می‌شوند و اگر پوست خشک دارید، بیشتر باید مراقب آن باشید تا ظاهرتان جوان بماند. فصل سرما معمولا باعث خشکی بیشتر پوست می‌شود و احتمالا بیش از هر زمان دیگری با این مشکل دست به گریبان هستید. سرمای هوا از طرفی و استفاده از وسایل گرمایشی از طرف دیگر باعث می‌شود پوست‌تان در فصل سرما مثل کویر شود. پس الان بیش از هر فصل دیگری باید به فکر آبرسانی پوست‌تان باشید. استفاده از ماسک‌های خانگی برای آبرسانی به پوست یکی از بهترین روش‌های مبارزه با خشکی پوست است. ما در این مطلب تعدادی ماسک آبرسان پاییزه برای‌تان تدارک دیده‌ایم تا شادابی و جوانی پوست‌تان را در فصل سرما تضمین کنید

ادامه مطلب

نخستین چیزی که با شنیدن کلمه جوش شیرین به ذهن شما می‌آید ماده‌ای است که در شیرینی‌پزی از آن استفاده می‌کنند اما این ماده می‌تواند یک ماده زیبا‌کننده فوق‌العاده نیز باشد

ادامه مطلب

در استفاده از رنگ ها در لباس ریسک پذیر باشید و فقط کافی است بدانید چه رنگ هایی در کنار هم بهترین ترکیب را می سازند. اگر نمی دانید چه رنگ هایی را با هم ست کنید از این ترکیب رنگ ها الگو بگیرید.

ادامه مطلب

جالب است بدانید با مواد طبیعی نیز می توانید به لب ها حجم دهید مثلا استفاده از دارچین، جریان خون را در لب ها افزایش می دهد و باعث می شود که حجیم تر به نظر برسند.

ادامه مطلب