اغلب آسیب‌های وارده بر عضلات گردن بر اثر سبک زندگی نادرست و ضعف عضلات این ناحیه است، با انجام چند تمرین ساده می‌توانید از این درد‌ها جلوگیری کنید.

ادامه مطلب

ورزش کردن و انجام تمرینات ورزشی ممکن است برای بیشتر افراد دشوار باشد اما اگر شما اضافه وزن دارید اینکار بسیار چالش برانگیزتر خواهد بود.

ادامه مطلب

چربی سوزی سریع و عضله سازی نیز همانند هر فعالیت دیگری، رازها و تکنیک های زیادی را با خود به همراه دارد. تغذیه، ورزش، سبک تمرین، مدت زمان تمرین، زمان ریکاوری و مدت زمان استراحت همه و همه می توانند تاحد زیادی روی چربی سوزی تان تأثیر داشته باشند. قطعاً همه ما برای یادگیری این نکات و تکنیک ها به سراغ مربی باشگاه یا مربی شخصی در دسترس مان می رویم. اما قطعاً تکنیک هایی که با این شیوه یاد خواهید گرفت محدود بوده و به همه مربیان دسترسی نخواهید داشت.

ادامه مطلب

برخی از بیماری‌‌ها منجر به ایجاد آسیب‌های عصبی و فلج شدن دست‌ها می‌شود، انجام ورزش‌های منفعل شروع مناسبی برای بازتوانی این آسیب ‌ها است.

ادامه مطلب

حفظ شادابی و سفتی پوست صورت دغدغه هر کسی به ویژه خانم هاست. این روزها انواع جراحی های زیبایی برای پیشگیری و رفع افتادگی پوست صورت، کمک به سفت شدن یا فرم گرفتن پوست و عضلات صورت انجام می شوند اما هزینه این عمل ها به قدری بالاست که احتمالا خیلی ها از پس آنها برنمی آیند. پس چاره چیست؟

ادامه مطلب

اولین گام برای باریک شدن کمر ، در پیش گرفتن یک رژیم غذایی مناسب و مصرف مواد غذایی سالم و مصرف مایعات است. گام دوم انجام دادن حرکات و تمریناتی است که سبب باریک شدن کمر و صاف شدن شکم می شود.

ادامه مطلب

گرفتن عضلات پا مشکلی بسیار شایع است که با رعایت برخی نکات ساده و انجام روزانه چند تمرین ورزشی به راحتی قابل درمان است.

ادامه مطلب

هر کسی می تواند مدیتیشن تمرین کند و خانه بهترین مکان برای این کار است. اگر می خواهید ذهن تان را از مشغله های روزانه پاکسازی کنید و به آرامش برسید در خانه مدیتیشن کنید. مدیتیشن استرس و اضطراب را از بین می برد، فشار خون را پایین می آورد، کیفیت خواب و توانایی تمرکز را بالا می برد.

ادامه مطلب

نوع تغذیه قبل از ورزش بر عملکرد و نتیجه تمرینات تأثیر زیادی دارد. اگر جزء افرادی هستید که تغذیه برایتان اهمیت ندارد و نمی‌توانید برنامه ورزشی‌تان را همراه با یک برنامه غذایی اصولی پیش ببرید، پس نباید انتظار داشته باشید که برنامه تمرینی‌تان با یک نتیجه فوق‌العاده، شما را غافلگیر کند. چه علاقه‌مند به ورزش هوازی باشید یا ورزش‌های قدرتی،‌ فرقی نمی‌کند،‌ مهم این است که برطبق یک برنامه تمرینی و تغذیه‌ای اصولی پیش بروید.

ادامه مطلب

روانشناس بالینی کودکان گفت: بچه های بیش فعال پراسترس و بی قرار هستند و از دیوار راست بالا می رود که در مواردی فعالیت های ورزشی مثل شنا، و تنیس روی میز بدون نیاز به تجویز دارو انرژی درون آنها را تخلیه و می کند و تا حدی می تواند مشکلات این کودکان را کم کند.

ادامه مطلب

گروه تخصصی جامعه شناسی ورزش انجمن جامعه شناسی ایران، یکشنبه 11 آذرماه نشستی را با موضوع " ورزش، زن و خشونت" برگزار کرد.

ادامه مطلب

حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد از مردم از درد زانو رنج می‌برند. زانو درد دومین درد مزمن و فراگیر در سطح جهان است که حتی اگر ادامه نداشته باشند، افراد بعضا به دلایل مختلف از آن رنج می‌برند.

ادامه مطلب

ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﻭﺭﺯﺵ ﺩﺭ ﺻﺒﺢ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﺳﺮﻋﺖ ﮐﺎﻫﺶ ﻭﺯﻥ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺳﻄﺢ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺱ ﺑﺪﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﺮﺑﯽ ﺳﻮﺯﯼ ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ.

ادامه مطلب

حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد از مردم از درد زانو رنج می‌برند. زانو درد دومین درد مزمن و فراگیر در سطح جهان است که حتی اگر ادامه نداشته باشند، افراد بعضا به دلایل مختلف از آن رنج می‌برند.

ادامه مطلب

بررسی های صورت گرفته در قالب یک پایان‌نامه دانشجویی گویای آن است که انجام ورزش "پیلاتس" به مدت هشت هفته، با وجود رضایت کامل افراد گروه آزمایش و نداشتن هیچگونه انصراف از ادامه این مسیر، تاثیر معناداری در کیفیت زندگی زنان سالمند مبتلا به دیابت نوع دو نداشته است.

ادامه مطلب