اعتماد محمد مصدق، نخست‌وزیر وقت به آمریکا، سرآغاز تحمیل خسارت‌های بسیاری به ملت ایران شد که کودتای 28 مرداد 1332 و پس از آن، انعقاد قرارداد کنسرسیوم و ملی‌زدایی از نفت ایران از جمله خسارت‌های این اعتماد به آمریکا بود.

ادامه مطلب

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که قرار است برای مذاکرات با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان به برلین سفر کند، سفر غیر منتظره‌ای را پذیرفت و برای شرکت در مراسم عروسی کارین کنایسل وزیر امور خارجه اتریش به گراتس سفر خواهد کرد.

ادامه مطلب

عکس زیر مرحوم عزت الله انتظامی را در روزگار جوانی با لباس سنتی نشان می‌دهد.

ادامه مطلب

دادستانی پاریس اعلام کرده که این خواننده مراکشی در بازداشت به سر برده است. طبق برنامه ریزی‌ها این خواننده مراکشی باید در روز ۲۹ اکتبر در پاریس برنامه اجرا می‌کرد.

ادامه مطلب

حرکت عجیب ورزشکار با دوربین یک عکاس

ادامه مطلب

پسر بچه ۲ ساله مالزیایی روزی ۴۰ نخ سیگار می‌کشد.

ادامه مطلب

حمید فرخ‌نژاد بازیگر سینما آخرین پست اینستاگرامی خود را به دونالد ترامپ رییس‌جمهور جنجالی ایالات متحده آمریکا اختصاص داد و او را یکی از نشانه‌های آخرالزمان دانست.

ادامه مطلب

بنا به گزارش منابع محلی در عراق ، این کارشناس و جراح زیبایی معروف به دلایل نامعلومی فوت کرده است. رفیف الیاسری متولد سال 1985 میلادی و 33 ساله دکتر زیبایی معروف در سطح محلی و جهانی بود و درباره ی امور مربوط به زنان در شبکه های عراقی از جمله ماهواره "سومریه" برنامه اجرا می کرد.

ادامه مطلب

مراسم دیدنی آتش بازی در جریان یک جشنواره ملی یک هفته ای در کشور مالت برگزار شد.

ادامه مطلب

کودتای ٢٨ مرداد را از زاویه ای جدید ببینید.

ادامه مطلب

جمهوری اسلامی؛ بزرگترین شبکه ارتباطی منطقه

ادامه مطلب

شکار بی رویه فیل ها در آفریقای مرکزی مقامات دولتی را ناگزیر ساخته تا نیروهای ویژه ای را برای مقابله با شکارچیان غیرقانونی تشکیل دهند.

ادامه مطلب

سقوط خودروی عروس و داماد آملی در حین فیلمبرداری در یک منطقه ییلاقی در بخش لاریجان این شهرستان به مرگ داماد و مصدومیت عروس منجر شد.

ادامه مطلب

تنها لامبورگینی هوراکان ایران در جزیره کیش است که ارزشی نزدیک به دو میلیارد تومان دارد؛ که در ادامه این تصویر را ببینید:

ادامه مطلب

بریده روزنامه اطلاعات در دهه

ادامه مطلب