در حاشیه پیش فروش خودرو در برخی کارخانه‌های خودروساز کشور برای تحویل در سال 98 با قیمت و نوع «نامعلوم»محمدرضا ثقفی این کارتون را در «بی قانون» منتشرکرد.

ادامه مطلب

ظهار نظر وزیر بهداشت درباره شرایط مدیریتی کشور، سوژه فتوطنز احمدرضا کاظمی در کانال طنز «بی قانون» و کنایه به وزیر علوم، مدیرعامل ثامن الحجج و رئیس سازمان محیط زیست شده است.

ادامه مطلب

در حاشیه خریدهای بیش از اندازه و هجوم به فروشگاه‌های زنجیره‌ای و بزرگ، نازنین جمشیدی این کارتون را با عنوان «این روزها در بازار» در کانال «شهرونگ» منتشر کرد.

ادامه مطلب

جوم بی سابقه به سایت سایپا برای ثبت سفارش خرید پراید، سوژه رسانه ها شد...سعید شعبانی در حاشیه این عطش میلیونی این کارتون را در ماهنامه طنز نیمروز منتشرکرد.

ادامه مطلب

کارتون روزنامه آرمان امروز

ادامه مطلب

در حاشیه گرانی غیرقابل باور پراید و رکورد زنی 40میلیون تومانی این خودروی جنجالی، داود هوشمند این کارتون را در کانال طنز و کارتون «نیشخط» منتشرکرد

ادامه مطلب

آینده کسی که از برخی مسئولان انتقاد کند/ ضمیمه طنز روزنامه قانون

ادامه مطلب

رئیس گشت مشترک تعزیرات تهران: تعزیرات 12روز قبل حکم را به احتکار‌کننده برنج ها ابلاغ کرده بود، که بعدا مشخص شد وی به حج رفته است!

ادامه مطلب

علیرغم کاهش نرخ دلار در بازار ثانویه پراید به مرز ۴۱ میلیون تومان رسید / امروز بازار خودرو همانند روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت پراید بود به نحوی که قیمت این محصول به مرز ۴۱ میلیون تومان رسیده است و این موضوع برای مردم با علامت سوال های زیادی روبه رو است. چرا باید پرایدی که مردم حتی ۲۱ میلیون تومان برای خرید آن پول نداشتند با سیاست‌های غلط مدیریت بازار به ۴۱ میلیون تومان برسد؟! (تسنیم)

ادامه مطلب

«واکنش تمام آزادی های موجود، به توییت احمدی نژاد درباره سرنا ویلیامز» عنوان فتوطنز شهاب جعفرنژاد درباره اظهار نظر احمدی نژاد درباره آزادی در فرانسه و ایران است که در اینستاگرامش منتشرکرد!

ادامه مطلب

در حاشیه افزایش عجیب قیمت پراید در بازار و ۴۰میلیون تومانی شدن آن، علی قناعت این کارتون را با عنوان «آه ...ای پراید!» در کانال نیشخط منتشرکرد.

ادامه مطلب

مناقشه کهنه «علم بهتر است یا ثروت؟» که از کودکی موضوع ثابت انشای دانش آموزان و بحث داغ آموزشی-تربیتی مدارس بوده، سوژه طراوت نیکی در ضمیمه کارتون «نیشخط» شده است.

ادامه مطلب

«حال بازار مسکن» عنوان کارتون «متین اسلامی» است که با کنایه به وضعیت عجیب این روزهای خرید و اجاره مسکن در کانال «نیشخط» منتشرکرده است.

ادامه مطلب