کمردرد پژوهشگران آمریکایی دریافته‌اند که می‌توان با تحریک ناحیه خاصی از مغز، به کاهش درد مزمن کمر کمک کرد.

ادامه مطلب

دو محقق ایرانی توانسته اند قاشقی برای بیماران مبتلا به بیماری پارکینسون طراحی کنند که از شدت لرزش های دست این بیماران می کاهد.

ادامه مطلب

موهای شما هم شکننده و ضعیف شده است؟ دچار ریزش موی شدید شده اید؟ آیا واقعا برای تقویت موهای شکننده و ضعیف راه حل هایی وجود دارد؟ در اینجا 11 راه حل را به شما پیشنهاد می کنیم.

ادامه مطلب

محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران در فاز نیمه‌صنعتی به فناوری ساخت نانو کیت‌هایی دست یافتند که به گفته آنها با استفاده از آن می‌توان با چند قطره خون نوزادان در کمتر از 10 دقیقه بیماری زردی نوزادان را تشخیص داد.

ادامه مطلب

بررسی سطح استرس، خستگی و هیجان مشتریان درزمان خرید، با استفاده از فناوری هوشمند قابل ردیابی واندازه گیری است.

ادامه مطلب

دانشمندان به تازگی دستگاهی تولید کرده اند که می‌تواند درعرض کمتر از ۶ دقیقه پوست صورت را جوان و شاداب کند.

ادامه مطلب

محققان موفق شدند ماده ای که در تکوین مغز و سلامت مغز تاثیر دارد را کشف کنند.

ادامه مطلب

گروهی از محققان چینی موفق به طراحی نانورآکتوری با ساختاری آلی_ فلزی شدند که در درمان سرطان روده بزرگ موثر است.

ادامه مطلب

کبد چرب یکی از بیماری‌های شایع ایران است که یکی از عوامل موثر بر این بیماری پرخوری و چاقی است؛ بخصوص در کسانی که چاقی شکمی دارند و اندازه کمربند شکمی‌شان بیشتر از حد طبیعی است.

ادامه مطلب

دانشمندان روش جدیدی را برای مقابله با پیری و افزایش عمر انسان کشف کرده اند، در این روش ارگان‌های اساسی بدن بازسازی می‌شوند.

ادامه مطلب

گروهی از محققان ژاپنی برای اولین بار در جهان توانستند با استفاده از سلول های خون انسان، سلول های نابالغ تخمک را تولید کنند.

ادامه مطلب

مطالعات جدید محققان نشان می دهد بین اندازه دور بازو و طول عمر ارتباط مستقیم و معناداری وجود دارد.

ادامه مطلب

انسان‌های امروزی با نژاد و رنگ پوست‌های متفاوت کنارهم زندگی می‌کنند، اما به گفته محققان در آینده برخی از دگرگونی‌ها سبب از بین رفتن تعدادی از این رنگ‌ها می‌شود.

ادامه مطلب

مشکل کمردرد می‌تواند سبب از کار افتادگی و بروز نوعی معلولیت در افراد شود که با ابداعی جدید در دنیای پزشکی این بیماری در بسیاری از افراد برطرف می‌شود.

ادامه مطلب

سرطان پوست یکی از مرگبارترین بیماری‌ها در جهان است اما با کشف واکسن درمانی مبتلایان به این بیماری شانس دوباره‌ای برای زندگی خواهند یافت.

ادامه مطلب