اگر یک فنجان آب جوش، دارچین و یک قاشق چای خوری عسل داشتم می توانستم به سادگی جلوی هوسم به غذاهای شیرین هنگام استرس را بگیرم. دارچین نشان داده می تواند سطح انسولین را در حالت کنترل شده نگه دارد. می توانید از دارچین در قهوه یا چای صبحگاهی خود نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب

علائم بالینی اغلب به صورت درد لوکالیزه در استخوان خواهد بود که در بچه ها می تواند به صورت لنگش تظاهر یابد. همچنین ممکن است این درد با ادم بافت نرم و شکستگی استخوان همراه باشد.

ادامه مطلب

.بسیاری از بیماری‌های جدی باعث ایجاد درد در ناحیه شکم می‌شود. درد ممکن است خفیف یا گاهی اوقات آن‌ قدر شدید باشد که زندگی را مختل کند و فرد تنها کاری که می‌خواهد انجام دهد، استراحت است.

ادامه مطلب

مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۶ صورت گرفت که رابطه مستقیم بین افسردگی و نوشیدنی‌ها و غذا‌های شیرین را ثابت کرد. نتیجه این گزارش نشان می‌داد؛ کسانی که بیشتر از معمول غذا و یا نوشیدنی‌های شیرین مصرف می‌کنند، بیشتر از سایر افراد جامعه در معرض افسردگی قرار دارند.

ادامه مطلب

آیا تا به حال فکر کرده‌اید چرا وزن کم نمی‌کنید یا احساس نفخ‌تان حتی پس از خوردن مقادیر مختصر غذا برطرف نمی‌شود؟ در این صورت، احتمالا نیاز به تقویت آنزیم‌هایی دارید که مسئول هضم غذا هستند.

ادامه مطلب

آهن یکی از عوامل تشکیل ‌دهنده آنزیم‌ های متعدد در بدن است، فرم آهن ذخیره شده در بدن انسان به صورت فریتین و هموسیدرین است که دربخش ‌های گوناگون بدن انسان از جمله مغز استخوان، کبد و طحال وجود دارد.

ادامه مطلب

انسداد شریان ها یا همان آترواسکلروز عواقب جدی سلامت به همراه دارد و بدتر از همه این که، یک دشمن خاموش است که هیچ نشانه مشخصی ندارد.

ادامه مطلب

بسیاری از افراد دارای هوش بلقوه ای هستند که شاید خودشان هم از این هوش با خبر نباشد اما جالب است بدانید تحقیقاتی انجام شده که در آن نشانه هایی را دلیل بر باهوش بودن فرد اعلام نموده اند.در ادامه مطلب بخوانید.

ادامه مطلب

مصرف صبحانه با کیفیت بالا، کلید کنترل وزن شماست. البته این عادت باید با سایر عادت های سالم همراه باشد ولی به عنوان اولین وعده غذایی فعامل تعیین کننده ای در تنظیم متابولیسم در ساعات مختلف روز است.

ادامه مطلب

اگر پاهای شما گزگز می کند و یا مدام به خواب می رود و دچار سرگیجگی و تعریق زیاد شده اید،این امکان وجود دارد که “چربی خون” شما بالا رفته باشد.خواندن این مقاله کمک زیادی به آشنایی شما با این بیماری خواهد کرد.

ادامه مطلب

ترک گوشه لب یکی از مشکلات شایع و آزار دهنده که ظاهر نازیبایی هم دارد میتواند به خاطر رژیم غذایی نامناسب باشد.

ادامه مطلب

مطالعات تایید کرده اند که بدن انسان به طور طبیعی در روزهای کاری و بین ساعات 2 تا 4 بعد از ظهر دچار کاهش انرژی می شود.

ادامه مطلب

متخصص پوست و مو با اشاره به راهکارهای درمانی اگزما گفت: ۲ تا ۳ درصد زنان گرفتار این بیماری هستند.

ادامه مطلب

آپاندیس زائده‌ای کوچک و انگشتی شکل است که به ابتدای روده بزرگ چسبیده است و به حالت آویزان درآمده است

ادامه مطلب

کبد چرب بیماری است که اغلب با مشکلات غذایی به سراغ فرد می‌آید و سلامتی آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

ادامه مطلب