از روی موهای صورت نیز مثل لباس ها و لوازم شخصی دیگر می توان به ویژگی های شخصیتی افراد پی برد. موهای صورت یکی از چیزهایی است که تاثیر زیادی در شکل گیری نوع دیدگاه دیگران نسبت به شما دارد. مهم نیست ریش های خود را طبق آخرین مد روز زده باشید مهم مرتب بودن موهای صورت شماست.

ادامه مطلب

پزشکان توانستند به این پرسش پاسخ دهند که چرا زنان بیش از مردان دچار سردردهای میگرنی می‌شوند؟

ادامه مطلب

شپش حشره کوچک و بدون بال است که فرد در هر سن و جنسی و با هر سطح اجتماعی و اقتصادی ممکن است به آن مبتلا شود و حتی در دوران قبل از تاریخ نیز افراد به شپش مبتلا می شده اند!

ادامه مطلب

فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم گفت: اگر مدت زمان زیادی است که مبتلا به بیماری دیابت هستید، حتما قبل از انجام فعالیت ورزشی، خود را از نظر سلامت قلبی و عروقی بررسی کنید.

ادامه مطلب

اگرچه اغلب مردها فقط در موارد خیلی ضروری به پزشک مراجعه می‌کنند اما از طرفی هم بیشتر از زن‌ها از بیمار شدن وحشت دارند. این موضوعی است که به نظر متناقض می‌آید و روانشناسان دلایل آن را بررسی کرده‌اند.

ادامه مطلب

در تحقیقی که سال ۲۰۱۷ روی ۳۰۰۰ کارمند انجام شد مشخص شد ۴۱ درصد از آن‌ها به خاطر کارشان با افزایش وزن روبرو شده اند. حقیقت این است که دلایل متعددی وجود دارد که شغلتان میتواند روی وزنتان تاثیر بگذارد.

ادامه مطلب

یکی از دلایلی که ممکن است توجیه کننده سردردهای مزمن در محدوده زمانی خاص در شما باشد، فقر برخی ویتامین ها در بدن است.

ادامه مطلب

مدیر گروه مرکز تحقیقات پستان جهاد دانشگاهی ضمن تشریح عوارض پروتز سینه و اینکه چه کسانی مناسب انجام این جراحی هستند، گفت: پروتز سینه مانعی در بارداری و شیردهی ایجاد نمی‌کند.

ادامه مطلب

بین انتخاب بیرون ورزش کردن و برنامه تلویزیونی مورد علاقه تان گیر کرده اید؟

ادامه مطلب

گودی کمر چیست؟ چگونه بدانیم گودی کمرداریم ؟ گودی کمر چگونه ایجاد و تشدید می شود؟ درمان گودی کمر با چه حرکات ورزشی ممکن می شود؟ پاسخ تمام این سئوالات را در ادامه بخوانید.

ادامه مطلب

علائم برخی بیماری‌ها در تابستان و در طول گرما میل به وخیم شدن دارد و در صورت تجربه این علائم باید فوراً با پزشک در تماس بود.

ادامه مطلب

زخم‌های معده جراحت‌هایی در غشای مخاطی دیواره داخلی معده هستند که به‌واسطه تولید بیش از حد شیره‌های اسیدی در این اندام شکل می‌گیرند. شایع‌ترین دلیل زخم معده رشد باکتری «اچ. پیلوری» است، اگرچه مصرف بیش از حد برخی داروها نیز می‌تواند به این شرایط منجر شود.برای مبارزه با این مشکل شما می‌توانید برخی مواد غذایی را در برنامه غذایی خود جای دهید

ادامه مطلب

فوق تخصص ریه علت بروز تنگی نفس و یکی از بیماری‌های خطرناک مرتبط با این عارضه را تشریح کرد.

ادامه مطلب

وقتی اسم پیری میاد ناخوداگاه یاد چین و چروک ها میفتیم و برای مبارزه با چین و چروک ها به روش های متفاوتی متوسل میشیم. به غیر از چین و چروک نشانه های دیگری هم وجود دارن که بیانگر فرایند پیری هستن اما اون ها رو نادیده می گیریم. نشانه هایی که قبل از چروک شدن گوشه چشم به ما هشدار میدن به سلامت جسممون برسیم تا فرایند پیری رو به تعویق بندازیم.

ادامه مطلب

کمبود ویتامین d در بدن به اشکال مختلف خود را بروز می دهد. اگر مدام بی حال هستید و یا رنگ پوستتان تغییر کرده است باید بدانید که عوارض و نشانه های کمبود ویتامین دی به سراغتان آمده است.

ادامه مطلب