تخصص تغذیه توضیحاتی در ارتباط با اینکه در فصل تابستان بستنی و سایر لبنیات را به صورت سنتی یا کارخانه‌ای مصرف کنیم، ارائه داد.

ادامه مطلب

به تازگی در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی و رسانه ای از یک برند روغن نباتی نام برده می شود که ادعا شده با ویتامین D غنی شده است که یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی در استان فارس دراین زمینه گفت: این کار هیچ مزیت و حسنی ندارد.

ادامه مطلب

یک محقق و پژوهشگر طب سنتی مصرف نوعی دسر را در شستشوی کلیه، مجاری ادراری و دفع سنگ کلیه و مثانه موثر دانست.

ادامه مطلب

از خواص فندق می‌توان به‌وجود مواد مغذی فراوان در آن اشاره کرد. هر چند مواد مغذی موجود در آن کالری زیادی دارند، اما سرشار از مواد مفید و چربی‌های سالم هستند.

ادامه مطلب

آیا می‌دانید برخی از محصولاتی که در برنامه غذایی روزانه‌مان استفاده می‌کنیم از انواع غذاهای فراسودمند بوده و ما از آن بی‌ اطلاع هستیم؟ این غذاها چه مزیتی دارند؟

ادامه مطلب

اگر جز افرادی هستید که زیاد احساس گرسنگی می‌کنید شاید در بدنتان کمبود ویتامین دارید.کمبود این ویتامین ها در بدن باعث احساس گرسنگی به شما دست می‌دهد.

ادامه مطلب

بسیاری از عادت‌های زندگی عصرمدرن در بروز بیماری شایع دوران کودکی، موثر است که راه حل‌هایی برای رفع آن توصیه می‌کنیم.

ادامه مطلب

موز بهبود دهنده زخم مزمن معده و کاهش دهنده کلسترول می باشد. ماده معجزه آسا موجود که در موز سیستم گردش خون را تنظیم می کند پتاسیم است.

ادامه مطلب

بعد از خوردن لبنیات سردی به سراغتان می آید که شاید شما را از خوردن لبنیات منصرف کند.

ادامه مطلب

تفاوت قیمت بین یک برند پروتئینی و سایر محصولات غیر برند و ناشناخته، بعضا آدمی را به شک می اندازد که چرا برخی سوسیس و کالباس ها ارزان به فروش می رسند.

ادامه مطلب

همان طور که می دانید سیب سبز دارای فواید بسیاری برای بدن است اما آیا نحوه مصرف صحیح آن را می دانید؟

ادامه مطلب

تحقیقات نشان می دهد که خوردن یک بسته چیپس در روز شبیه نوشیدن پنج لیتر روغن مایع در سال است، حقیقت امر این است که خوردن چیپس و در کل اسنک ها نه تنها موجب چاقی و بیماری های قلبی می شود بلکه مشکلات رشدی را برای جنین، بیش فعالی را در کودکان و سرطان را در بزرگسالان به همراه دارد.

ادامه مطلب

ذرت به دلیل دارا بودن خواص تغذیه ای مفید برای تقویت سلامت بدن و مبارزه با بیماری های قلبی و سرطان سودمند است.

ادامه مطلب

نقرس شکلی از ورم مفاصل است که بر اثر بلوری شدن اسید اوریک در مفاصل ایجاد می شود.

ادامه مطلب

یک کارشناس ارشد صنایع غذایی در یزد ضمن بیان این مطلب گفت: به همین دلیل افراد دیابتی که می‌خواهند یک غذای سرشار از نشاسته میل کنند باید در کنار آن سالادشان را با سرکه بخورند تا قند خونشان کنترل شود.

ادامه مطلب