اگر موز را با ترکیبات خوب و سالمی ترکیب کنید به افزایش سوخت و ساز بدن و سوزاندن چربی‌های شکمی کمک کرده و در نتیجه به طور مؤثر و کاملاً طبیعی شما را به اندام دلخواهتان نزدیک می‌کند.

ادامه مطلب

افت شنوایی منحصر به افراد مسن نیست. در حقیقت، تنها ۳۵ درصد کسانی که دچار افت شنوایی هستند بیشتر از ۶۴ سال سن دارند. متأسفانه سلامت گوش ها عمدتاً مورد غفلت می گیرد و احتمال بروز افت شنوایی بسیار جدی است.

ادامه مطلب

بررسی‌ های جدید نشان می‌ دهد افرادی که در مرز ابتلا به دیابت هستند ؛ با اختصاص دادن زمان بیشتری برای تماشای تلویزیون ، خود را بیشتر در معرض این بیماری قرار می‌دهند .

ادامه مطلب

آب گل رز ساخته شده از آب و گلبرگ گل رز بوده و به دلیل بوی مطبوع و شیرین آن، به عنوان عطر استفاده می­‌شود، اما در مصارف آشپزی و دارویی نیز بسیار کاربرد دارد. استفاده از آب گل رز سنتی کهن و دیرینه بوده که هم در ایران و هم در تمامی نقاط خاورمیانه استفاده می‌­شد، همچنین از آن جهت درمان بیماری‌ها نیز استفاده می‌کردند.

ادامه مطلب

ظروف یکبار مصرف پلیمری و کیسه‌های پلاستیکی در صورت تماس با مایعات و مواد غذایی بالای 40 درجه، ماده‌ای شیمیایی به نام استایرن از خود خارج می‌کنند که موجب تلخی غذا می‌شود. این ظروف بیش از 77 نوع ماده سرطان‌زا را به همراه دارند. در ادامه به بررسی مواد سرطان زا در ظروف یکبار مصرف خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

«مامان چرا گریه می‌کنی؟»، «بابا چرا ناراحتی؟» این پرسش‌هایی است که معمولاً کودکان بعد از دیدن چهره اشک آلود والدینشان در مراسم عزاداری می‌پرسند و این بهترین زمان برای توضیح دلیل عزاداری‌هاست. توضیح دادن وقایع عاشورا بسیار اهمیت دارد و نباید به گونه‌ای باشد که احساس ترس و وحشت را در کودکان ایجاد کند.

ادامه مطلب

بررسی‌ها نشان داده است که ورزش می‌تواند در برخی مواقع مانند داروهای درمانی عمل کند و افراد می‌توانند برخی مشکلات را با ورزش کردن برطرف کنند.

ادامه مطلب

ممکن است شما نیز با تمیز کردن آینه های خانه تان و نماندن لکه روی آن مشکل داشته باشید در این بخش با روش تمیز کردن آینه آشنا می شوید.

ادامه مطلب

محققان چهار نوع شخصیت را بر اساس پنج ویژگی برونگرایی، گشودگی، سازگاری، وظیفه‌شناسی و روان-رنجوری در افراد معرفی کردند.

ادامه مطلب

تصویری از سخنرانی احمد خمینی را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

در آستانه شروع سال تحصیلی هستیم و دانشجویان ورودی جدید منتظر شروع کلاس‌ها هستند تا وارد فضای جدیدی به نام دانشگاه شوند؛فضایی که دارای تهدید‌ها و فرصت‌های بسیاری است.

ادامه مطلب

عکس زیر تغییر شکل ساختمان یک کارخانه را در چین بر اثر طوفان منگهوت نشان می‌دهد.

ادامه مطلب

عکس زیر پیام یک دختر جوان شیرازی به شهرداری تهران را در مراسم تشییع پیکر ۹ شهید گمنام در شیراز را نشان می‌دهد. لازم به ذکر است شهرداری تهران چندی قبل با انتشار پوستری از مخاطبان خواسته بود با نپوشیدن چادر مشکی چهره شهر را تغییر دهند.

ادامه مطلب

ثابت شده است که مصرف منظم بادام می‌تواند مقاومت بدن افراد در برابر ویروس‌ها را بیش‌تر کند.

ادامه مطلب

برخی محصولات طبیعی ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که سیستم عصبی از آنها سود برده و با آثار استرس نیز مقابله می‌کنند. زمانی‌که به همراه یکدیگر استفاده شوند، آنها می‌توانند راه‌حلی مناسب و قوی را شکل دهند. برای پیشگیری و کمک به درمان اضطراب، افسردگی یا اختلالات تحریک‌پذیری می‌توانید این قبیل محصولات را در رژیم غذایی روزانه خود جای دهید.

ادامه مطلب