بی توجهی به چند عامل از جمله سبک زندگی و تغذیه باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی می شود و به دنبال آن به بیماری های مختلفی مبتلا می شود.

ادامه مطلب

ماه رمضان از ماه های پر از فضیلت و حال خوب است که یکی از مواردی که روزه داران را اذیت می مکند بوی دهان می باشد که با رعایت نکاتی می توان بوی دهان را در ماه رمضان از بین برد.

ادامه مطلب

متخصص طب ایرانی گفت: رمضان زمان گرفتن رژیم لاغری نیست چون باعث ضعف و مصرف مواد مفید بدن می‌شود.

ادامه مطلب

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به مطرح شدن موضوع سلامت معنوی برای کودکان خواستار توجه به نگاه واقع بینانه در مورد سلامت معنوی شد.

ادامه مطلب

در ماه مبارک رمضان یک عادت بد غذایی وجود دارد و آن این است که با توجه حذف یک وعده غذایی میزان مصرف غذا در افطار و سحر افزایش می‌یابد؛ در واقع به جای دو وعده غذایی چهار وعده مصرف می‌شود، به همین دلیل است که ما اثرات سلامتی روزه را مشاهده نمی‌کنیم.

ادامه مطلب

کله پاچه طرفداران زیادی در ایران دارد که حداقل در هفته یک بار و یا بیشتر این غذا را میل میکنند ، اما این غذا ممکن است باعث آسیب به کلیه ها شود

ادامه مطلب

متخصص طب سنتی با اشاره به تاثیر خوراکی‌های رایج ماه رمضان در ایجاد جوش صورت توصیه‌هایی برای کاهش این عارضه پوستی ارائه کرد.

ادامه مطلب

بعد از رحلت پیامبر(ص) لازم نبود مردم مدینه، خیلی ازخودگذشتگی کنند؛ یک اقدام سادۀ مردم می‌توانست نگذارد آن مظلومیت بر علی(ع) و فاطمه(س) تحمیل شود.

ادامه مطلب

اغلب بیماری های چشمی در کودکان علائم شایعی دارند و والدین هم با دیدن آنها کودک را به پزشک ارجاع می دهند، ولی بیماری های چشمی دیگری هم وجود دارند که بدون علامت هستند و اگر تشخیص داده نشوند، زمان طلائی درمان از دست خواهدرفت.

ادامه مطلب

بسیاری از ما دوست نداریم علایم پیری را در چهره خود ببینیم و برایمان ناراحت کننده باشد ، اما با تغییر سبک زندگی و تغییر در تغذیه می توان این روند را به تاخیر انداخت .

ادامه مطلب

با محبت هم راحتی‌ها افزایش می‌یابد هم سختی‌ها بهتر تحمل می‌شود/.محبت خدا، اولیاء خدا و خلق خدا درهم‌تنیده و افزایندۀ یکدیگرند/.با محبت برخورد کن تا همه به تو محبت ‌کنند.

ادامه مطلب

سخنگوی کاخ سفید از لحظه مشت زنی به صورت بازیگر مشهور هالیوودی تصویری در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.

ادامه مطلب

اثر گیاهان دارویی بر غده تیرویید با داروهای شیمیایی که بر فعالیت این غده تاثیر می گذارد متفاوت هستند. گیاهان دارویی غده تیرویید را تقویت می‌کنند و فرایند درمان آن را تسهیل می‌کنند.

ادامه مطلب

براساس تحقیقات صورت گرفته، تهران یکی از پراسترس ترین شهرهای جهان محسوب می شود و نگرانی در مورد آینده فردی و خانوادگی، آینده شغلی و مسائل اقتصادی، اصلی ترین نگرانی ساکنان این کلانشهر است.

ادامه مطلب

«حبیبی» نام کامیونی است که «لوئیس»، یک زن راهنمای گردشگری پشت فرمان آن می‌نشیند. کامیونی بازسازی شده و نارنجی رنگ که بارش اجناس، خوراکی یا سوخت نیست. این کامیون ۲۰ گردشگر از کشور‌های مختلف را با خود به ایران آورده است.

ادامه مطلب