کد خبر: 57555
ف
عطرهای مناسب شخصیت متولدین هر ماه چیست؟
خیلی وقت ها پیش آمده است که با شنیدن بوی عطر خاصی به یاد یک خاطره یا فرد خاصی می افتیم. هر فردی من باب سلیقه بوی عطر خاص خودش را دارد و نکته مهم این است که متولد هر ماهی می تواند عطر مناسب ویژگی های شخصیتی خودش را داشته باشد. بعد از گفتگوهایی که با متخصصین عطر درمانی، بیو شیمی و روانشناسان درباره ویژگی های منحصر به فرد رایحه ها شد این عطرها متناسب با ویژگی های شخصیتی متولدین هر ماه انتخاب شده اند.

به گزارش بهداشت نیوز:

فروردین

عطر مناسب شخصیت متولدین ماه ها

برای متولدین فروردین رایحه فلفل سیاه، نرولی (روغن گل درخت پرتقال تلخ)، میخک و کندر انتخاب شده است. این ترکیبات بیشتر روی انرژی متولد فروردین متمرکز می شود و تمایل به سمت خشونت و خودخواهی را کمتر می کند. نرولی شاد کننده است و با کندر که صبر و آرامش را به ذهن می آورد متعادل می شود و گرایش به خشونتی که متولدین فروردین دارند را از بین می برد.

اردیبهشت

عطر مناسب شخصیت متولدین ماه ها

عطرهای مناسب متولدین اردیبهشت شامل رایحه سیب، گل پیچ امین الدوله، مگنولیا، رز و گل سنگ است. متولدین اردیبهشت افرادی ثابت قدم و متعادلی هستند اما دوست دارند در روزمرگی های خود بمانند و هیچ تغییری نکنند. این ترکیب عطرهای رمانتیک تحت تاثیر زیبایی، صمیمیت و ظرافت هستند که پادزهر انعطاف ناپذیری به حساب می آیند. به علاوه بوی شیرین مگنولیا و گل پیچ امین الدوله نیز به مقابله با ویژگی انعطاف ناپذیری متولد اردیبهشت کمک می کنند تا انعطاف بیشتری داشته باشند.

خرداد

انتخاب عطر

متولدین خرداد تغییرپذیر و شوخ طبع هستند و عطرهای ترنج، نعنا، اسطوخودوس، علف لیمو، نخود شیرین متناسب با ویژگی های شخصیتی آن هاست. رایحه ترنج شادکننده است و اعصاب تحریک شده را آرام می کند. رایحه نعنا نیز خاصیت انطباق پذیری دارد و برای متولد خرداد که ویزگی تغییرپذیری دارد مناسب است.

تیر

انتخاب عطر

عطرهای شیرین ترکیبی بابونه، جاسمین، لیمو، زنبق، رز و بومادران انعکاسی از روحیه دلسوز و مهربان متولد تیر است و ویژگی منفعل تهاجمی را ملایم تر می کند. جاسمین، زنبق و رز ویژگی رمانتیک و عاشقانه دارند و از طرف دیگر بابونه و بومادران رایحه گرم و آرامبخشی دارند که بسیار متناسب با شخصیت عاطفی و خونگرم متولد تیر است.

مرداد

انتخاب عطر

متولد مرداد دوست دارد که مرکز توجه باشد و عطری که از ترکیب ریحان، زنجبیل، لیمو، رزماری و سرو کوهی درست شده مرکزیت توجه را به آن ها می دهد. عطرهای گرمی که بسیار مناسب شخصیت گرم و سرزنده متولد مرداد است. متولدین مرداد بسیار خونگرم هستند و عطرهای گرمی چون زنجبیل، رزماری و سرو کوهی با این ویژگی شخصیتی آن ها مرتبط است.

شهریور

انتخاب عطر

متولدین شهریور بسیار سخت کوش هستند اما گاهی اوقات نیز در زندگی سردرگم می شوند. رایحه مریم گلی، رازیانه، لیمو و نعناع هندی هم خاصیت تصفیه کننده دارند و هم نیروی تازه می دهند و به علاوه برخی از ویژگی های منفی متولدین این ماه را خنثی می کنند. به عنوان مثال رایحه نعناع هندی ثابت و قوی است و تمایل متولد شهریور به خود انتقادی را خنثی می کند.

مهر

انتخاب عطر

متولدین مهر انسان های متعادلی هستند و عطر مناسب این افراد ترکیب رایحه نعناع هندی و نرگس زرد است. رایحه نرگس زرد انرژی بهاری و پرجنب و جوش دارد نعناع هندی نیز خاصیت دلپذیر آرامبخش و ملایمی دارد که متولد مهر ماه را هنگام تنش و درگیری آرام می کند.

آبان

انتخاب عطر

ترکیب عطرهای گل سنبل، روغن tuberose برای شخصیت مرموز و احساساتی متولدین آبان که تمایل دارند زندگی خصوصی خودشان را داشته باشند و مسائل خصوصی خود را با کسی به اشتراک نگذارند مناسب است. در توصیف گیاه tuberose می توان خصوصیات لذت، شور و نشاط و جذابیت را نام برد. و عطری که به خوبی با آن ترکیب می شود رایحه گل سنبل است.

آذر

انتخاب عطر

آذرماهی های اجتماعی که شخصیت گرم و تمایل زیادی به کارهای غیرمنطقی دارند از رایحه ترنج، میخک، لیمو، رزماری و زعفران لذت می برند. این ترکیب گیاهی پر از عطرهای خوراکی از ادویه جات تا مرکبات است. رایحه مرکبات شاد کننده، ملایم و انرژی بخش است به علاوه خاصیت تصفیه کننده نیز دارد. زعفران مهم ترین و اصلی رایحه برای متولدین آذر است. گل زعفران بسیار ظریف و شکننده است و بی صبری آذرماهی ها را با انتقال صبر خنثی می کند.

دی

انتخاب عطر

عطرهایی که ویژگی بدبینی متولد دی ما ه را خنثی می کنند و ابتکار و مثبت نگری را جایگزین آن می کنند رایحه گل لاله، درخت گل ابریشم، صمغ، یاس بنفش و گیاه وتیور هستند. متولدین دی بخشنده نیستند و خودبرتربینی دارند و همیشه منتظر بدترین ها هستند. عطر این گل ها نیز سرشار از انرژی مثبت است و نگرش های منفی دی ماهی ها را خنثی می کند.

بهمن

انتخاب عطر

متولد بهمن زیاد در قید و بند رسم و رسومات نیستند و دوست ندارند مسیرهایی که قبلا طی شده است را بروند. عطرهای مناسب این شخصیت ها اسطوخودوس، کاج، رازیانه و نعناع هندی هستند. کاج ما را به واقعیت و زمین متصل می کند و رازیانه تاثیر آرامبخش روی ذهن دارد.

اسفند

انتخاب عطر

متولدین اسفند شخصیت رویاپرداز و دمدمی مزاج دارند و عطرهای سیب، چوب صندل، جاسمین، یاسمن و وانیل بیشتر آن ها را به واقع گرایی نزدیک می کند.

 

منبع: بدونیم


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.