ابتدا فیله‌ها رو بین دو پلاستیک قرار بدید و با بیفتک کوب بکوبید. اگر هم بیفتک کوب ندارید میتونی با ضربه زدن با چنگال و یا پشت کارد فیله‌ها رو بکوبید.

ادامه مطلب

تعدادی از جایگاه‌های عرضه سوخت در شیراز به دلیل نبود بنزین تعطیل کرده و موجب ایجاد صف‌های طویل از خودرو‌ها برای دریافت سوخت شده است.

ادامه مطلب

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز در بازار به ارزش ۱۸۶ هزار و ۴۲۰ تومان در بازار عرضه شد که در مقایسه با روز کاهش قیمت داشته است.

ادامه مطلب

همانند پیدا شدن یک جسد مومیایی در محوطه صحن شاه عبدالعظیم شهرستان ری در چند هفته گذشته که گفته‌ می‌شد به رضاشاه پهلوی تعلق دارد، در گوشه‌وکنار جهان برخی از آثار باستانیِ عجیب در روندی تصادفی و در نتیجه فرایند حفاری یا گودبرداری پیدا شده‌اند.

ادامه مطلب

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در گذشته برای تغییر یا حذف پسوند و پیشوند نام خانوادگی، افراد ملزم بودند که از دادگاه حکم بگیرند و سپس تغییر نام را انجام دهند، ولی در حال حاضر رویه به این صورت نیست و سازمان ثبت احوال کشور برای رفاه حال هموطنان برنامه‌هایی را در دستور کار خود قرار داده که دیگر نیازی به طی مراحل دادگاه توسط افراد نیست.

ادامه مطلب

اگر می خواهید شب راحت بخوابید و صبح با آرامش بیشتری بیدار شوید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هرگز لوازم غیر ضروری را وارد اتاق خواب نکنید.

ادامه مطلب

این روزها همه به سالم غذا خودن اهمیت می دهند اما شاید کمتر کسی بداند ظروفی که با آن ها غذا درست می کنیم از خود غذا اهمیت بیشتری در سلامت غذاها دارند.

ادامه مطلب

کیف خان از یک شربت ویژه‌ی صورتی‌رنگ به نام «روح‌افزا» هم یاد می‌کند. این شربت مخلوطی از چند ماده است، از جمله گشنیز، پرتقال، آناناس، هویج، برگ گل، اسفناج، و نعناع. «رمضان بدون یک شیشه روح‌افزا چیزی کم دارد. این نوشیدنی جزء اساسی سفره‌ی افطار خانه‌ی ما است.

ادامه مطلب

پارچه‌های کهنه را به هیچ عنوان برای دمکنی استفاده نکنید. این پارچه ها سراسر گرد و غبارند. با هر بار تکان دادن آنها میلیون ها ذره گرد و غبار از آنها جدا شده و در فضای خانه شما پخش می شوند.

ادامه مطلب

با توجه به فضا و متراژ خانه عموما آشپرخانه ها کوچک هستند از همین رو تعداد کابینت هایی که قابل استفاده می شود نیز ممکن است کافی نباشند. ما در اینجا با چند ترفند به شما استفاده از فضاهای مرده آشپز خانه تان را یاد می دهیم تا بتوانید همه نقاط آن را کاربردی سازید.

ادامه مطلب

همه دوست دارند در محل کار پیشرفت کنند و مورد توجه کارفرما قرار بگیرند. طبق قوانین روانشناسی بسیاری از حرکات و حالت های بدن به اندازه عملکردها و فعالیت های شما در محیط کار اهمیت دارند.

ادامه مطلب

سایت traveller فهرست گرانترین و پر هزینه ترین شهرهای دنیا برای زندگی کردن در سال ۲۰۱۸ میلادی را منتشر کرده است. این فهرست با استناد به یک پژوهش عمیق و طولانی مدت از سوی گروهی از کارشناسان وابسته به روزنامه ی اکونومیست انجام شده است. در این مطالعه طبقه بندی ۱۳۳ شهر با در نظر گرفتن قیمت بیش از ۱۵۰ کالا انجام گرفته است.

ادامه مطلب

خمیر دندان با داشتن قدرت تمیزکنندگی بسیار زیاد، علاوه بر مسواک‌زدن در موارد دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب

تمیز کردن توالت فرنگی ممکن است خیلی ساده به نظر بیاید، اما باید به نخوی انجام شود که کاملا گندزدایی گردد. در اینجا مراحل کامل تمیز کردن توالت فرنگی و محیط اطراف آن را با شوینده‌های مناسب می‌توانید بیاموزید.

ادامه مطلب

شیر آلات روزانه زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. شیرآلات ظرف شویی، رو شویی، توالت و حمام بیشترین کاربرد را در منازل دارند. با کمی سختی در آب، این وسایل پرکاربرد دچار رسوب و جرم‌های سخت می‌شوند و تمیز کردن آن‌ها کار راحتی نیست.

ادامه مطلب