چندین هزار هندوراسی شامل زنان و کودکان، برای فرار از فقر و خشونت در کشورشان، با پای پیاده روانه آمریکا شده اند. مسیر این پناهجویان از کشورهای گواتمالا و مکزیک می گذرد.

ادامه مطلب

نمازخواندن تعدادی از سربازان و افسران مسلمان ارتش روسیه در یکی از مسجدهای شهر دمشق سوریه.

ادامه مطلب

داستان پرایدِ پلاک ۹۱۳ ص. ۱۷ داستان یک عدد است، داستان یک میلیون کیلومتر که قواره‌اش اصلا به قواره پراید نمی‌آید. اما بهزاد ذوالفقار ۵۴ ساله در عرض ۱۳ سال این یک میلیون کیلومتر را چسبانده به پراید سفید رنگش که حالا بعد از پیمودن یک میلیاردمتر در خیابان‌ها و جاده‌ها حالش چندان هم بد نیست.

ادامه مطلب

حضور خودروی "Chevrolet C۱۰" تواید سال ۱۹۶۶ میلادی در خیابان‌های تهران

ادامه مطلب

استورى اشکان دژاگه در واکنش به ورود بانوان به ورزشگاه ها: چیزی عادی در این دنیا اما یک روز خاص در کشور ما! افتخار من است که کشورم عاشق این پرچم است؛ اما لطفا ایران را بیدار کنید این نباید یک روز خاص باشد؛ باید چیزی عادى باشد.

ادامه مطلب

«چارلی در تهران» به مراحل پایانی تدوین رسید. رحمان رضایی تهیه‌کننده فیلم «چارلی در تهران» از پایان ۹۰ درصد از کار تدوین این اثر سینمایی توسط کاوه عزیزی خبر داد.

ادامه مطلب

این قسمت از توییت گپ به بررسی تاثیرگذاری سلبریتی ها در جامعه و نحوه رفتار مردم با آن ها می پردازد. مهمان برنامه: احمد جانجان، کارشناس سیاسی و اقتصادی

ادامه مطلب

هومن سیدی با اعلام میزان مبلغ ورودی برای ایرانیان و توریست های خارجی در تخت جمشید، هزینه تقریبا یک دلاری که توریست ها برای بازدید از این ارگ تاریخی پرداخت می کنند را بسیار کم دانست.

ادامه مطلب

میدان حسن آباد تهران، خاطرات تلخ و شیرین زیادی را در دل خود جای داده است. اگر فقط کمی از این میدان به سمت غرب بروید، به سازمانی می رسید که شما و هر ایرانی دیگری در آن نام و نشانی دارد.

ادامه مطلب

این بالن که در اعتراض به سیاست‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، ساخته شده، اولین بار در آسمان لندن به پرواز درآمد.

ادامه مطلب

بهاره رهنما با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

ادامه مطلب

یک فعال رسانه‌ای در صفحه شخصی خود در توییتر تصویری از یک جانباز ۱۰۰ درصد را به اشتراک گذاشت.

ادامه مطلب

گروهک تروریستی جیش العدل با انتشار دو عکس مدعی شد که افراد حاضر در این تصاویر نیرو‌های ربوده شده در مرز میرجاوه به همراه تسلیحاتی است که از آن منطقه غارت کرده‌اند.

ادامه مطلب

تصویری دیده نشده از شناسنامه شهید بهشتی را مشاهده می کنید.

ادامه مطلب

با توجه به افزایش قیمت ارز و پایین بودن نرخ بنزین در ایران نسبت به کشور‌های همسایه، بنزین فروشی غیر رسمی در سطح خیابان‌های برخی از شهر‌های مرزی کشور و در نهایت قاچاق سوخت رواج یافته است.

ادامه مطلب