تبلیغ پراید در روزنامه های لبنان ۲۰سال پیش "شادی شما تکمیل شد پراید رسید!"

ادامه مطلب

برخی عادت های روزمره ای که داریم، در عین بی خطر بودن مانع از کاهش وزن اضافی می شوند، چون در روند سوخت و ساز بدن اشکال ایجاد کرده و مانع از کالری سوزی در طول روز می شوند.بنا براین باید این عادات ترک شود ، در این جا به چند نکته برای کنترل اشتها و پیشگیری از پرخوری اشاره کرده ایم.

ادامه مطلب

گلودرد ممکن است نشانه اولیه سرماخوردگی باشد. دلیل گلودرد هرچه باشد، اولین نگرانی شما پس از شروع گلودرد این است که چطور آن را فوراً تسکین دهید.

ادامه مطلب

در حاشیه پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی

ادامه مطلب

اگر شما هم همانند اغلب افراد از زنگ موبایل برای بیدار شدن استفاده می کنید توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید و حواستان باشد دیگر با زنگ موبایل بیدار نشوید.

ادامه مطلب

تصویری از زیارت اربعین سال ۱۹۳۲ میلادی، را مشاهده می‌کنید. این تصویر توسط عکاس انگلیسی ثبت شده است.

ادامه مطلب

دارچین نوعی ادویه خوشبو است که در بعضی از غذاها استفاده می‌شود و خواص فراوانی دارد.

ادامه مطلب

برای داشتن پوستی زیبا و جلوگیری از اگزمای فصل زمستان، در کنار استفاده از انواع کرم و دارو، در محل زندگی خود از انواع گیاهان زینتی استفاده کنید.

ادامه مطلب

یک متخصص تغذیه گفت: مصرف بیش از حد جوشانده و دمنوش ها، نه تنها مفید نیست بلکه مو جب مسمومیت‌های شدید و در مواقعی منجر به مرگ می‌شود.

ادامه مطلب

ما یک سوم کل زندگیمان را بر روی تخت خواب می‌گذرانیم، این بدین معناست که ما حدود ۷ تا ۹ ساعت از زمان خود را در خواب هستیم. با این وجود، بدن ما پوست مرده و روغن دارد که تشک آن را جذب می‌کند که این‌ها می‌تواند باعث خطر جذب گرد و غبار توسط تشک شوند.

ادامه مطلب

در اغلب افراد مثانه قادر به ذخیره ادرار است و فقط نیاز به 4 تا 8 بار در روز ادرار کردن است. نیاز به ادرار بیش از هشت بار در روز یا بیدار شدن در طول شب برای رفتن به دستشویی به معنای مصرف بیش از حد مایعات است یا نشانه بیماری است.

ادامه مطلب

دفعه بعد که بینی‌تان را فین کردید، کمی بیشتر به دستمال کاغذی‌تان نگاه کنید. ممکن است با این کار اطلاعات بیشتری درباره بدنتان به دست آورید.

ادامه مطلب

پزشکان به افرادی که برای رفع خستگی و یا حتی برای اثرات درمانی از دمنوش های گیاهی رایج در بازار استفاده می کنند توصیه هایی دارند تا با رعایت این نکات حداکثر استفاده از دمنوش ها ببرند.

ادامه مطلب

ویتامین‌ها بر اساس حلالیت آن‌ها در آب و یا در چربی به دو گروه تقسیم می‌شوند، ویتامین‌های محلول در چربی و ویتامین‌های محلول در آب. ویتامین E. یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است. این ویتامین همچون ویتامین C خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و اثر شیمیایی مخربی که به بافت‌های بدن لطمه می‌زند را از بین می‌برد.

ادامه مطلب

آب و هوای سرد رگ های خونی که نزدیک به سطح بدن قرار دارند و به نام رگ های خونی سطحی شناخته می شوند را منقبض می کند که این شرایط فشار خون را افزایش می دهد. همان گونه که می دانید، فشار خون بالا برای قلب خوب نیست.

ادامه مطلب